massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011 (pierwszy post)

Byliscie? :ziober2:

Experci od mejkapu zaprezentowali na ostatniom London Fashion Week nowe trendy na wiosne-lato 2012.
O ciuchach nie bede pisac, wiadomo dalej na szczycie trendu beda rurki i tuniczki :lol:








Pytania:
1. Podoba wam sie cos z tego? :swir:
2. Jak sie malujecie na codzien?
3. Wasz ulubiony makijaz - na szybko - jak wyglada? Co uzywacie?
4. Wasz ulubiony makijaz na jakies wyjscie - jak wyglada? Co uzywacie?
5. Jak lubicie podkreslac oczy? Jakis ulubiony trick na uwydatnienie waszych pieknych oczu?
6. Jak podkreslacie usta? Jak je malujecie? Szminka? Markerem? Blyszczykiem?
7. Ile tynku kladziecie na twarz? Duzo? Malo?

Temat dedykuje wszystkim tapeciarom :ziober2:
Pozdro :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  20 września 2011
massacre
massacre:


:wtf:

massacre
massacre: 1. Podoba wam sie cos z tego? 2. Jak sie malujecie na codzien? 3. Wasz ulubiony makijaz - na szybko - jak wyglada? Co uzywacie? 4. Wasz ulubiony makijaz na jakies wyjscie - jak wyglada? Co uzywacie? 5. Jak lubicie podkreslac oczy? Jakis ulubiony trick na uwydatnienie waszych pieknych oczu? 6. Jak podkreslacie usta? Jak je malujecie? Szminka? Markerem? Blyszczykiem? 7. Ile tynku kladziecie na twarz? Duzo? Malo?


1. nic mi się nie spodobało :)
2. na codzień się nie maluję, bo najnormalniej w świecie mi się nie chce :)
3. na szybko? podkład, eyeliner, tusz do rzęs
4. oczy na ciemno... czarny or granat + podkreślenie brwi jeszcze, róż, beżowy albo naturalny błyszczyk
5. smołky aj or kocie oko. jakoś nie chce mi się kombinować =]
6. szminka jeśli chodzi o kolory bordo. błyszczyki tylko bezowe, przezroczyste ew. czerwone
7. mało. sam podkład. ew. jak jest jakies wieczorne wyjście to zmatowię ryj pudrem w kamieniu (chyba że podkład mi zmatowi elegancko) und trochu różu.
luk7
luk7
  20 września 2011

Nie byłem,nie maluję mejkapu.

Spodobała mi sie fotka nr. 6,byłbym uległy.

styka51
styka51
  20 września 2011
massacre
massacre: 1. Podoba wam sie cos z tego? 2. Jak sie malujecie na codzien? 3. Wasz ulubiony makijaz - na szybko - jak wyglada? Co uzywacie? 4. Wasz ulubiony makijaz na jakies wyjscie - jak wyglada? Co uzywacie? 5. Jak lubicie podkreslac oczy? Jakis ulubiony trick na uwydatnienie waszych pieknych oczu? 6. Jak podkreslacie usta? Jak je malujecie? Szminka? Markerem? Blyszczykiem? 7. Ile tynku kladziecie na twarz? Duzo? Malo?

1. Pani ze zdjęcia numer 2 jest ... brak słów by opisać jej urodę ^^
2. Całkiem zwyczajnie.
3. Najpierw myję twarz żelem, potem przecieram tonikiem, następnie krem, po kremie fluid, a potem to: tusz i kredka.
4. Myje buźkę, potem krem, korektor, fluid, maluje oko czarną kredką, czasem trochę szarego/czarnego/brązowego/beżowego cienia. Tusz do rzęs i róż na policzki i dekolt ;)
5. Czarna kredka...
6. Najczęściej w ogóle nie maluje... czasem jakiś błyszczyk. Za szminkami nie przepadam. Wolę mocniej umalować oczy.
7. W porównaniu z innymi, to w sumie mało :lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011
Gothiclady
Gothiclady:


nie podobaja ci sie modelki czy ich makijaze? :D
Gothiclady
Gothiclady: 2. na codzień się nie maluję, bo najnormalniej w świecie mi się nie chce :)

pieknemu wszystko wolno...

Gothiclady
Gothiclady: 5. smołky aj or kocie oko. jakoś nie chce mi się kombinować =]


smokey eye moj ulubiony mejkap :tak:
luk7
luk7: Spodobała mi sie fotka nr. 6,byłbym uległy.


najladniejsza, mi sie jeszcze ruda podoba :)
styka51
styka51: 2. Całkiem zwyczajnie.

to znaczy? zwyczajnosc jest pojeciem wzglednym :D

styka51
styka51: 3. Najpierw myję twarz żelem



styka51
styka51: potem przecieram


:swir:
styka51
styka51: Wolę mocniej umalować oczy.


ja tysz :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  20 września 2011

JEDYNE co mi się tu podoba to usta tej pani:

massacre
massacre:


Okropne to wszystko. Inspiracje ktoś czerpał chyba na Ukrainie, tam podobne stylizacje widuję, jak się panie nieudolnie pomalują albo dostaną od swoich ukochanych po mordkach pięścią.

Sama nakładam lekki podkład, bo mam dość zdrową cerę, tusz, eyeliner i czasami namaziam cieniami jak mi sie nudzi. Mam małe usta, to czasami używam błyszczyka, or pomadki ochronnej w zimie.
sylwik
sylwik
  20 września 2011
massacre
massacre: 1. Podoba wam sie cos z tego? 2. Jak sie malujecie na codzien? 3. Wasz ulubiony makijaz - na szybko - jak wyglada? Co uzywacie? 4. Wasz ulubiony makijaz na jakies wyjscie - jak wyglada? Co uzywacie? 5. Jak lubicie podkreslac oczy? Jakis ulubiony trick na uwydatnienie waszych pieknych oczu? 6. Jak podkreslacie usta? Jak je malujecie? Szminka? Markerem? Blyszczykiem? 7. Ile tynku kladziecie na twarz? Duzo? Malo?

1-njeeee
2-korektor, mineralny podklad, bronzer, brazowy cien, tusz do rzes, cien do brwi. czasem eyeliner.
3-jw:lol:
4-:woot: wiecej, fajniej, bardziej dokladnie:rotfl: roznie sie maluje jesli mam czas.
5-oj roznie. nie zapominm o jasnym cieniu w wewn kaciku. lubie robic troche 'kocie' oko. lubie dawac fajny kolor (np turkus, zielen) pod oko:woot:
t6-ylko pomadka ochronna, czasem kredka.
7-maaaaalo. bo nie klade normalnego podkladu, tylko mineralny, ten sypki:)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011
Patrishia
Patrishia: JEDYNE co mi się tu podoba to usta tej pani:

moja kolezanka ma bardzo podobne, chyba nawet jeszcze pelniejsze - tak bardzo jej zazdroszcze :zakochany:

Patrishia
Patrishia: bo mam dość zdrową cerę

witaj w klubie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 2-korektor, mineralny podklad, bronzer, brazowy cien, tusz do rzes, cien do brwi. czasem eyeliner.

w koncu laska, ktora uzywa tyle samo co ja :D

Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie klade normalnego podkladu, tylko mineralny, ten sypki:)


i jak to wyglada na buzi? moze tez zmienie??? ja uzywam caly czas we fluidzie, ale jako ze nie mam zadnych przebarwien (poza piegami ktorych i tak nie lubie maskowac) i mam ladna cere zastanawialam sie nad czyms lzejszym - myslisz, ze sypki mineralny jest lzejszy od fluidu?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

luk7
luk7
  20 września 2011
massacre
massacre: najladniejsza, mi sie jeszcze ruda podoba :)

ta z rudą głową czy bobrem ?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011
luk7
luk7: ta z rudą głową czy bobrem ?


czwarte foto :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  20 września 2011
massacre
massacre: nie podobaja ci sie modelki czy ich makijaze? :D


jedno i drugie :D
styka51
styka51
  20 września 2011
massacre
massacre: to znaczy? zwyczajnosc jest pojeciem wzglednym :D

Tzn. patrz punkt 4 ;)

massacre
massacre:

Lubię kobiety, które wiedzą co to papier ścierny :pavarotti:

massacre
massacre: ja tysz

Poza tym oczy mam ładniejsze niż usta:lol:
styka51
styka51
  20 września 2011

A no i zapomniałam...

massacre
massacre: Byliscie?

Jasne, że byłam... W sumie troche przereklamowana ta impreza.

[color=white]20 minut temu miałam najlepszy seks ever :zakochany:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011
styka51
styka51: Lubię kobiety, które wiedzą co to papier ścierny


ja lubie kobiety ktore wiedza to i pare innych rzeczy :pavarotti: bo to znaczy ze ich faceci to prawdziwe samce :w00t:
styka51
styka51: Poza tym oczy mam ładniejsze niż usta


ja tysz :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011

w ogole obczajcie ta laske - ja tez chce taka tapete sobie odpindolic :szok:

i te soczewki kontaktowe :zakochany:

jak ona to robi?

widzialyscie juz to?

http://www.youtube.com/watch?v=gsqahGYl21w

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.