Ooobaby
Ooobaby
  12 września 2011 (pierwszy post)
Witam. :)
Na pewno znacie się na modzie o wiele lepiej niż ja więc napiszcie jak to według was wygląda? Czy kolor bluzki pasuje do spódniczki, a kurtka z dżinsu do całości?

Pozdrawiam :)

Pure
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze mówiąc nie wiem co wy chcecie od czółenek


nie pisalam o tych na szpilce, tylko o tych na zdjeciu - dla mnie to sa klasyczne czolenka - a szpilki nazywaja sie szspilki a co tam potem w nazewnictwie wymysla to nie ma dla mnie mniejszego znaczenia.

Konto usunięte
Konto usunięte: A nie sądzisz, że kowbojki je optycznie skrócą?


w kolorze naturalnej skory (takie opalane? jak np rajstopy) wydluza a nie wykroca, uwierz mi, jestem wlascicielka krotkich nog - wygladaja bardzo dobrze w kowbojkach - nawet takich do lydki - wiem, ze dziwne, bo UGGi skracaja, kowbojki wrecz przeciwnie :) z reszta nie musisz mi wierzyc, bo jestem kobieta - istota zlosliwa z natury, ale jesli facet:
Konto usunięte
Konto usunięte: massacre: masz bardzo ladne nogi Ano. Nie takie patyczki. :3


twierdzi, ze masz fajne nogi, to znaczy ze je masz :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  13 września 2011

W mojej ocenie ani z kurtką ani bez kurtki - to coś po prostu do siebie nie pasuje .. :woot:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 września 2011
Pure
Pure: - coś a'la lata 50: http://bi.gazeta.pl/im/8/6242/z6242738X.jpg


dobry zestaw pokazujacy ze motyw panterki dobrze wyglada z jeansem :tak:

Pure
Pure: - http://lookbook.nu/files/looks/medium/2011/06/13/1334929_lepoard_lookbook_copy.jpg


uwielbiam meskie kapelusze - dodaja pazura i mimo, ze sa meskie dodaja ogromnego seksapilu :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  13 września 2011

masz brudną stope? :woot:

Pure
Pure
  13 września 2011
massacre
massacre: dobry zestaw pokazujacy ze motyw panterki dobrze wyglada z jeansem

Też mi się podoba, ale najbardziej wpadło mi w oko to drugie, z kapeluszem :-)

massacre
massacre: uwielbiam meskie kapelusze - dodaja pazura i mimo, ze sa meskie dodaja ogromnego seksapilu

Tak, to prawda, też mam na ich punkcie fioła :-p Ostatnio nawet myślałam, by kupić sobie kolejny kapelusz, a może nawet melonik? :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 września 2011
Pure
Pure: a może nawet melonik?


melonik i szelki :w00t:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Ooobaby
Ooobaby
  13 września 2011
massacre
massacre: z reszta nie musisz mi wierzyc, bo jestem kobieta - istota zlosliwa z natury,

No dobra, powiedźmy, że ci wierze ;) Tylko, że w najbliższym czasie tego nie sprawdzę, chyba że tylko w sklepie przymierze żeby zobaczyć jak to wygląda ;D
Ooobaby
Ooobaby
  13 września 2011
Pure
Pure: Pure

Dzięki za inspiracje, pokombinuje coś w tym stylu ;)
FukMe
FukMe
  13 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No dobra, powiedźmy, że ci wierze ;) Tylko, że w najbliższym czasie tego nie sprawdzę, chyba że tylko w sklepie przymierze żeby zobaczyć jak to wygląda ;D


no i dobrze, zawsze mozna w sklepie pokombinowac, przymierzanie nie zobowiazuje cie do kupowania ;)
Fieska
Fieska
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy kolor bluzki pasuje do spódniczki, a kurtka z dżinsu do całości?


Materiał tej spódniczki nie wygląda za ciekawie. Tak samo jak i jej wykonanie. :wtf: Ale jeżeli już coś takiego masz i dobrze się w niej czujesz to może czarny top do tego i zamiast tej kurtki jeansowej, jakiś brązowy żakiet lub coś w kolorze tej spódniczki.
A do kurtki jeansowej może być jakaś spódniczka jeansowa, jeansy, różnego koloru t-shirty lub t-shirty z ciekawym, śmiesznym nadrukiem. A buty w zależności od okazji. Jeżeli wychodzisz gdzieś na szybko to coś płaskiego, a gdzieś na jakiś wieczór, czy spotkanie na obcasie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.