Ooobaby
Ooobaby
  12 września 2011 (pierwszy post)
Witam. :)
Na pewno znacie się na modzie o wiele lepiej niż ja więc napiszcie jak to według was wygląda? Czy kolor bluzki pasuje do spódniczki, a kurtka z dżinsu do całości?

Pozdrawiam :)

Adidasowa
Adidasowa
  12 września 2011

Nie no ten strój, który pokazałaś to nie pasuje do siebie :woot: Zrezygnuj raczej z takiej kombinacji :tak:

Ooobaby
Ooobaby
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrezygnuj raczej z takiej kombinacji

No raczej będę musiała ;)
Poradźcie co zmienić żeby to jakoś wyglądało :)
pijana
pijana
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poradźcie co zmienić żeby to jakoś wyglądało :)

Jakieś spodnie niedżinsowe lub w miarę prosta spódniczka i wg mnie będzie ok :-)
EwigerFeind
EwigerFeind
  12 września 2011

Ta kieckajeststraszna. :haft:

Darunia511
Darunia511
  12 września 2011

Spódniczka ładna, buty ladne, aczkolwiek ja bym ani bluzki ani kurtki do tego nie założyla. Ubralabym coś czarnego lub w oliwkowego jak spódniczka na górę. I koniecznie bym zakryła znamię na stopie czy co tam masz, bo mocno te buty to podkreślają, niefajnie to wygląda.

VinnieGognitti
VinnieGognitti
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno znacie się na modzie o wiele lepiej niż ja więc napiszcie jak to według was wygląda? Czy kolor bluzki pasuje do spódniczki, a kurtka z dżinsu do całości?

Nie znam się na modzie ale na moje oko nie wyglądasz w tym najlepiej, przebierzesz się i wrzuć nowe zdjęcie:mrgreen:
Ooobaby
Ooobaby
  12 września 2011

A taka spódnica będzie pasowała do tej kurtki?

madzia2143
madzia2143
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A taka spódnica będzie pasowała do tej kurtki?

wg mnie zbyt elegancka. czarne rurki zdają egzamin wg mnie, do tego jakaś koszulka w oczoyebnym kolorze żeby ożywić trochę strój i gitara ;)
styka51
styka51
  12 września 2011

Albo ta kurtka, czarne rurki, biała bokserka i do tego jakiś wisior fajny.

Patrishia
Patrishia
  12 września 2011

* Do tej spódnicy czarna bokserka.
* Do tej kurtki jeansowej czarne spodnie rurki,

Konto usunięte
Konto usunięte: ica będzie pasowała do tej k

Nie, Ta spódnica mi wygląda na taką elegancką, a nie do codziennego typowego hasania. No chyba, ze masz taki styl formalny, ale nie wydaje mi się ; )
Paulinessa
Paulinessa
  12 września 2011

Pomijając co myślę o tych ubraniach, to ta bluzka strasznie, ale to strasznie nie pasuje do tej spódnicy.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 września 2011

boooszeeeee wy wszystkie tylko rurki bokserki rurki bokserki i tak pewnie przez nastepna dekade :rotfl:

zestaw jest ok, ja bym wyrzucila buty - rajtuzy jakies kolorowe, np lososiowe pod kolor bluzki, trampki jakies za kostke - jak styka rzekla wisior jakis fajny i bedzie git - ta kurtka nawet tez ujdzie, chodz widzialabym do tego bardziej jakis mlodziezowy zakiecik z jerseju - buty kowbojki do tej spodnicy tez beda pasowac - tylko koniecznie bez wzoru!

jestescie mlode a nosicie jak widze te czolenka dla starych bab - to kurde nawet ja takich nie nosze - wezcie sie ogarnijcie :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  12 września 2011
massacre
massacre: jestescie mlode a nosicie jak widze te czolenka dla starych bab - to kurde nawet ja takich nie nosze - wezcie sie ogarnijcie

Aśka nie każdy jest urodzony do chodzenia w 13 cm obcasach:P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 września 2011

do tego typu spodniczki - kowbojki beda swietnie pasowac - zwlaszcza ze masz bardzo ladne nogi - troche ryzyka wprowadzcie do swojej szafy - modnie i z klasa nie zawsze jest rownoznaczne ze slowami ostrozne i stonowane :D a tymbardziej rurki i bokserka :ninja:


"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolorystycznie wg mnie pasuje, może bluzka krojem nie bardzo, ale ogólnie nie ma dramatu


podbijam :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.