Ooobaby
Ooobaby
  12 września 2011 (pierwszy post)
Witam. :)
Na pewno znacie się na modzie o wiele lepiej niż ja więc napiszcie jak to według was wygląda? Czy kolor bluzki pasuje do spódniczki, a kurtka z dżinsu do całości?

Pozdrawiam :)

dont0say0anything
dont0say0anything
  12 września 2011
massacre
massacre: podbijam

Zawsze można na Ciebie liczyć Asiu ;p
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aśka nie każdy jest urodzony do chodzenia w 13 cm obcasach:P


wszystkiego mozna sie nauczyc - poza tym jest mnostwo swietnych butow na plaskim badz niewielkim obcasie - nie musza to byc czulenka ;)

matko, czulenka to ja bylam ZMUSZONA na studniowce miec, ale w "tamtych zamierzchlych" czasach bylam usprawiedliwiona slabym wyborem... dobrowolnie z wlasnej nieprzymuszonej woli bede je nosic MOZE jak skoncze te 50 lat, choc nie wydaje mi sie :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  13 września 2011
massacre
massacre: boooszeeeee wy wszystkie tylko rurki bokserki rurki bokserki i tak pewnie przez nastepna dekade

Bujaj się :fakju: :rotfl: :*
boniwinter
boniwinter
  13 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy kolor bluzki pasuje do spódniczki, a kurtka z dżinsu do całości?

bluzeczka pasuje do spodni dresowych albo do bojowek
spodnica...masakra...sorry, ale jakbym musiala juz cos do niej dobrac to bylabym to biala bluzeczka na ramiaczkach, Dzaponki i kurtka jeansowa.
pijana
pijana
  13 września 2011

CZÓŁENKA, Asiu, CZÓŁENKA !!! :((

marta0859
marta0859
  13 września 2011

mi jakoś nie pasuje ten kolor bluzki do kiecki, gryzie się.
ale na pierwszym zdjęciu wygląda nawet ok:)

marta0859
marta0859
  13 września 2011
Patrishia
Patrishia: Ta spódnica mi wygląda na taką elegancką, a nie do codziennego typowego hasania. No chyba, ze masz taki styl formalny,

E tam, przesadzasz :p
Ja podobne kiecki, tylko krótsze, noszę w lato do takiego właśnie "hasania", nie na żadne wielkie wyjścia, taka spódniczka jest uniwersalna i nie wygląda mi na jakąś bardzo 'formalną' :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: CZÓŁENKA, Asiu, CZÓŁENKA !!! :((


Sorry - nie nosze, nie uzywam, nie pisze o nich blogow, no wiesz... ze nosze rurki, bokserke i czÓŁenka :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Ooobaby
Ooobaby
  13 września 2011
massacre
massacre: massacre

Dałaś mi iskierkę nadziei na to, że przy odrobinie zmian mogę się pokazać światu :rotfl:
Co do tych kowbojek to nie jestem pewna czy moje nogi dobrze by w nich wyglądały ;/
Jezus
Jezus
  13 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znamię na stopie

Myślałem, że to henna jej schodzi. :D

massacre
massacre: kowbojki beda swietnie pasowac

Jestem zajebisty, miałem pisać o kowbojkach. :D
Jezus
Jezus
  13 września 2011
massacre
massacre: czÓŁenka

Przecież to są najpaskudniejsze "buty" jakie wymyślili. Małe dziewczynki mogą sobie w tym chodzić, ale jak widzę laskę w rurkach i czółenkach to mi się zbiera na hafta, serio. :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dałaś mi iskierkę nadziei na to, że przy odrobinie zmian mogę się pokazać światu Co do tych kowbojek to nie jestem pewna czy moje nogi dobrze by w nich wyglądały ;/


masz bardzo ladne nogi - faktycznie, jesli chodzi o sugestie innych lasek, obcisla bluzka na ramiaczkach moglaby lepiej wygladac :) poprobuj przed lustrem - jak dla mnie ten zestaw jest fajny i inny od tych nudnych bokserek z rurkami :)

Jezus
Jezus: Jestem zajebisty, miałem pisać o kowbojkach. :D


znasz sie i masz gust :-O

Jezus
Jezus: Przecież to są najpaskudniejsze "buty" jakie wymyślili. Małe dziewczynki mogą sobie w tym chodzić, ale jak widzę laskę w rurkach i czółenkach to mi się zbiera na hafta, serio.


znasz sie i masz gust :-O

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

666
666
  13 września 2011
massacre
massacre: znasz sie i masz gust :-O

massacre
massacre: znasz sie i masz gust :-O

Nie bez powodu mam co roku Vipowskie wejściówki na FW. :crylol:

massacre
massacre: masz bardzo ladne nogi

Ano. Nie takie patyczki. :3
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  13 września 2011

Szczerze mówiąc nie wiem co wy chcecie od czółenek :woot:
Przecież szpilki są jednym z ich elementów składowych, nie jest tak?
Nawet przeglądając buty na allegro wchodzi się w czółenka i tam jest podział na czółenka na szpilce, na koturnie etc.

A przecież tego typu czółenka nie są babcine :Woot:

http://baleno.home.pl/hurtowniaZdjecia/PL200%20beige%20(2).JPG (pierwsze z brzegu)

Ooobaby
Ooobaby
  13 września 2011
massacre
massacre: masz bardzo ladne nogi - faktycznie

A nie sądzisz, że kowbojki je optycznie skrócą?

Jezus
Jezus: Myślałem, że to henna jej schodzi. :D

No i masz rację ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.