agoosiaaa
agoosiaaa
  2 września 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Matka czteroletniej Maddy Jackson wzbudzila szok ubierajac swojej corce sztuczne piersi (miseczka c) i majtki z wypchanym tylkiem na pokaz w jednym z odcinkow amerykanskiego reality show Toddlers and Tiaras.
Dziewczynka miala kopiowac ksztaltna Dolly Parton, dlatego tez matka zdecydowala sie na sztuczne piersi i tylek u dziecka przed wystepem na zywo.
Dziewczynka, ktora ledwie byla w stanie sklecic zdanie, zszokowala wiele osob pozujac jako 20stolatka.
Zapytana o te ''ulepszenia'' przez NBC's Today show, matka dziewczynki - Lindsay, ktora sama zaczela uczestniczyc w podobnych konkursach juz w wieku 9ciu miesiecy - bronila corki: '' Dla niektorych moze byc to przegieciem, ale dla nas, to po prostu co sie robi... to norma. Kiedy nosi sztuczne piersi i pupe to jest jak bonus. ''
Inni jednak (w tym stylista Maddie - Michael Booth) uwazaja, ze to jednak krok za daleko.
Zza sceny Michael powiedzial: ''Nie bylem wielkim fanem stroju ze sztucznymi cyckami. Jest bardzo mloda, mam nadzieje ze jury uznaja wystep za w dobrym guscie''.

Dobra, nie chce mi sie dalej tlumaczyc, bo i po co, zalapaliscie raczej o co biega.

Zdjatka:
Dolly Parton, kobieta, ktora dziewczynka starala sie nasladowac:

Maddy:







Pytania:
1. jak wam sie podoba owa dziewczynka?
2. zrobilibyscie cos takiego wlasnemu dziecku?
3. Myslicie, ze sztuczna pupa i cycki to krok za daleko, czy wrecz przeciwnie, uwazacie ze jest ok?


Wiecej pytan nie zadam, nie sadze, by byly potrzebne, kazdy wie, jak wyrazic swoja opinie :)

Pozdrawiam, Ag.
Mariettaa
Mariettaa
  4 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jak się nazywa ten program na TLC, ale po prostu żal mi na to patrzeć...

Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałam kilka odcinków tych "wyborów małej miss" i nie ukrywam, że mnie to przeraża.

Kiniowska
Kiniowska: Oł fak... Ta matka musi być jakaś zdrowo szurnięta robiąc własnemu dziecku takie rzeczy.

oglądałam niedawno jakieś w11 czy detektywów ( nie rozróżniam)i tam właśnie było o takie j kobiecie co zmuszała swoją córeczkę do sesji zdjęciowych, bo jej się nie udało... oO
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  4 września 2011

jak miałem 4 latka to też z kolegami w przedszkola nasladowalismy nasze panie opiekunki wsadzajac sobie poduszeczki pod koszule.
gdyby jej chirurgicznie cycki powiekszyła to bym zrozumiał ze to kalectwo umysłowe ale tak? niech robi co chce, krzyz na droge.

mmaryjka
mmaryjka
  4 września 2011

też pomyślałam, że dzieciak miał operacje.
szkoda, bo wyrośnie na taką samą głupią osobę jak jej matka.

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby jej chirurgicznie cycki powiekszyła to bym zrozumiał ze to kalectwo umysłowe ale tak? niech robi co chce, krzyz na droge.

jezeli dla Ciebie ukazywanie 4 latki jako obiektu seksualnego jest normalne to spoko, udanego wychowywania dzieci w przyszlosci :tak:
pijana
pijana
  12 września 2011

Tragedia, szkoda dziecka.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.