agoosiaaa
agoosiaaa
  2 września 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Matka czteroletniej Maddy Jackson wzbudzila szok ubierajac swojej corce sztuczne piersi (miseczka c) i majtki z wypchanym tylkiem na pokaz w jednym z odcinkow amerykanskiego reality show Toddlers and Tiaras.
Dziewczynka miala kopiowac ksztaltna Dolly Parton, dlatego tez matka zdecydowala sie na sztuczne piersi i tylek u dziecka przed wystepem na zywo.
Dziewczynka, ktora ledwie byla w stanie sklecic zdanie, zszokowala wiele osob pozujac jako 20stolatka.
Zapytana o te ''ulepszenia'' przez NBC's Today show, matka dziewczynki - Lindsay, ktora sama zaczela uczestniczyc w podobnych konkursach juz w wieku 9ciu miesiecy - bronila corki: '' Dla niektorych moze byc to przegieciem, ale dla nas, to po prostu co sie robi... to norma. Kiedy nosi sztuczne piersi i pupe to jest jak bonus. ''
Inni jednak (w tym stylista Maddie - Michael Booth) uwazaja, ze to jednak krok za daleko.
Zza sceny Michael powiedzial: ''Nie bylem wielkim fanem stroju ze sztucznymi cyckami. Jest bardzo mloda, mam nadzieje ze jury uznaja wystep za w dobrym guscie''.

Dobra, nie chce mi sie dalej tlumaczyc, bo i po co, zalapaliscie raczej o co biega.

Zdjatka:
Dolly Parton, kobieta, ktora dziewczynka starala sie nasladowac:

Maddy:







Pytania:
1. jak wam sie podoba owa dziewczynka?
2. zrobilibyscie cos takiego wlasnemu dziecku?
3. Myslicie, ze sztuczna pupa i cycki to krok za daleko, czy wrecz przeciwnie, uwazacie ze jest ok?


Wiecej pytan nie zadam, nie sadze, by byly potrzebne, kazdy wie, jak wyrazic swoja opinie :)

Pozdrawiam, Ag.
Paulinessa
Paulinessa
  2 września 2011

Podsumuje jednym zdaniem - co to ma kuva być? :wtf:

agoosiaaa
agoosiaaa
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podsumuje jednym zdaniem - co to ma kuva być?

Mi tez brakuje slow by okreslic to cos :nie:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  2 września 2011

Dziwny jest ten świat :nutki:

marta0859
marta0859
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. jak wam sie podoba owa dziewczynka? 2. zrobilibyscie cos takiego wlasnemu dziecku? 3. Myslicie, ze sztuczna pupa i cycki to krok za daleko, czy wrecz przeciwnie, uwazacie ze jest ok?

1. Nie podoba mi się, wygląda jak z wosku :ninja:
2. Nie.
3. Myślę, że to co najmniej 2 kroki za daleko...

swoją drogą, ta Dolly Parton taka chudziutka w talii a wielkie cycki ma
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: swoją drogą, ta Dolly Parton taka chudziutka w talii a wielkie cycki ma

nosi gorset, dlatego tak :)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  3 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. jak wam sie podoba owa dziewczynka? 2. zrobilibyscie cos takiego wlasnemu dziecku? 3. Myslicie, ze sztuczna pupa i cycki to krok za daleko, czy wrecz przeciwnie, uwazacie ze jest ok?

To jest gruba przesada. Do piaskownicy to dziecko wysłać, niech się bawi, lata po dworze z dziećmi, niech ma dzieciństwo, a nie po wybiegach zapierdziela.

Krokiem za daleko jest nie tylko sztuczna pupa i cycki, ale także ten cały makijaż.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Babsy
Babsy
  3 września 2011

bym tymi wszystkimi matkami dzieci od konkursow pieknosci potrzasnela, to moze wtedy chocaz by im mozg zagrzechotal w czaszce i troche by sie ockmely... grube pasztety spelniaja swoje marzenia... dziecko to kuwa nie piesek wystawowy, ze by go stroic i w objezdnym cyrku pokazywac!:martuska::krzeslo:

madzia2143
madzia2143
  3 września 2011

nie którym to się nieźle pokiełbasiło we łbach..
no ja yebie, co to się z tym światem dzieje? wszystko wina matek - leczą swoje kompleksy w ten sposób? czy zależy im na tym żeby ich ledwo odstająca od ziemii córeczka zarabiała za nią kasę? kuwa, nie ma jak irytacja i wnerw z rana :wtf:

Darunia511
Darunia511
  3 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. jak wam sie podoba owa dziewczynka? 2. zrobilibyscie cos takiego wlasnemu dziecku? 3. Myslicie, ze sztuczna pupa i cycki to krok za daleko, czy wrecz przeciwnie, uwazacie ze jest ok?

1. Jest straszna, chciałabym mieć okazję powiedzieć troszkę od siebie tym matkom, dziwię się że to jest w ogóle tolerowane przez prawo. Jak ma później nie być pedofilii? Biedne dzieci, niespełnione ambicje matek przelewane na ich los.
2. Nie, swoje dzieciństwo pamiętam jako piaskownice i drabinki i uważam że tak powinno wyglądać życie dziewczynki w jej wieku.
3. W ogóle te pokazy, wybory czy uj wie co to już jest za daleko.
sylwik
sylwik
  3 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. jak wam sie podoba owa dziewczynka?

wg mnie wybory najladniejszego dziecka -ok.
ale w innej formie, kto to widzial nakladac 4-latkom sztuczne rzesy, makijaz, na wlosy butelka lakieru na raz....
dodatkowo, takie strojenie dzieci to jak zacheta dla pedofilow... dziecko ma byc 'seksowne' = dziecko moze byc obiektem seksualnym:and:
Martitta
Martitta
  3 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. jak wam sie podoba owa dziewczynka? 2. zrobilibyscie cos takiego wlasnemu dziecku? 3. Myslicie, ze sztuczna pupa i cycki to krok za daleko, czy wrecz przeciwnie, uwazacie ze jest ok?

1. Szkoda mi jej. Ujowe dzieciństwo, przytępawa matka z chorymi ambicjami... Nie wiem czy coś dobrego z niej wyrośnie :/
2. W życiu. Jak czasem oglądałam ten program, to serio szkoda mi tych dzieci było bo to nie ich wina, że mają poyebanych rodziców.
3. Uważam, że to chore.

To w ogóle dziwny kraj.Jak np. kiedyś Janet Jackson wypadł cycek w programie na żywo to wielkie oburzenie a takie konkursy które robią z dzieci obiekty seksualne dla pedofilów i wypaczają ich psychikę to są niby ok ? Nie ogarniam.
psychicznatortura
psychicznatortura
  3 września 2011

Ja myślę że rodziców takiego dziecka to powinni pozbawić praw rodzicielskich bo się do tego nie nadają

Babsy
Babsy
  3 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To w ogóle dziwny kraj.Jak np. kiedyś Janet Jackson wypadł cycek w programie na żywo to wielkie oburzenie a takie konkursy które robią z dzieci obiekty seksualne dla pedofilów i wypaczają ich psychikę to są niby ok ? Nie ogarniam.

dokladnie.
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  3 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. jak wam sie podoba owa dziewczynka? 2. zrobilibyscie cos takiego wlasnemu dziecku? 3. Myslicie, ze sztuczna pupa i cycki to krok za daleko, czy wrecz przeciwnie, uwazacie ze jest ok?

Nie jest dziewczynką - wygląda jak tania dzi*wka
Nigdy w życiu, nie upadłam na głowę. ja rozumiem, że dziewczynki malują sie szminką Mamy, chodzą w jej butach, no ale żeby coś takiego?
To nie jest ok, to trzeba mamusię przełożyć przez kolano i wlać.

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.