agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

Artykul z zeberka.pl

Zastrzyki z soli fizjologicznej

Tatuaże i kolczyki powoli odchodzą już do lamusa. Coraz popularniejsze stają się bowiem zastrzyki z soli fizjologicznej, dzięki którym twarz może nabrać nowego, z pewnością dość interesującego charakteru.

Nie powinno dziwić, że moda ta na dobre zagościła już w Japonii - tamtejsze nastolatki nie od dziś chętnie eksperymentują przecież z własnym ciałem.

Jeśli podobnie jak i nas przeraża Was jednak widmo "ludzi z pączkami na twarzy" przechadzających się po ulicach światowych metropolii, informujemy, że efekt zabiegu na szczęście utrzymuje się tylko przez kilka godzin. Podejrzewamy, że gdyby było inaczej, ciężko byłoby znaleźć jakiś chętnych na jego wykonanie. Nie musimy chyba dodawać dlaczego...

Zdjecia:












Pytania:
1. Jak wam sie cos takiego podoba??
2. Znacie kogos lub moze same cos takiego macie?
3. Jesli nie, to czy macie w planach, zachecaja was zdjecia?? :pavarotti:


Pozdrawiam, Ag. :D
styka51
styka51
  1 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytania: 1. Jak wam sie cos takiego podoba?? 2. Znacie kogos lub moze same cos takiego macie? 3. Jesli nie, to czy macie w planach, zachecaja was zdjecia??

1. Nie podoba mi się.
2. Nie znam, nie mam.
3. Nie zachęca mnie...
Ostatnio z kumplem rozkminiam, co by taką akcje zrobić: http://www.youtube.com/watch?v=T3nDVZiywnU&feature=related
madzia2143
madzia2143
  1 września 2011

ta jedn wygląda jakby miała pączka z dziurką pod skórą czoła :wtf: NIE NIE NIE, wygląda to tragicznie.
Jak uczyłam się zastrzyków śródskórnych do próby uczuleniowej to musiałam robić takie małe bąbelki :mrgreen: ale to było z przymusu :ssh:

Gothiclady
Gothiclady
  1 września 2011

hehehehehehe wyglądają jak Sloth z Goonies



nie podoba mi się to co widzę na zdjęciach. średnio estetycznie to wygląda.

ale różki mi się podobają (ino to implanty)

styka51
styka51
  1 września 2011
Gothiclady
Gothiclady: ale różki mi się podobają (ino to implanty)

Jezuuu.. jak mi się podobają te tatuaże na żebrach :zakochany:
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  1 września 2011

Całe czoło napompowane tym mnie nie jara. Ale mniejsze, które miały by imitować implanty są spoko opcją do zdjęć.

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  1 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte: akurat sztuka moze byc wszystko, zalezy pod jakim kontem patrzysz na rzeczy.


dopiero teraz zwrocilem uwage... u zółtych wszystko mozliwe :D
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
u0u
u0u
  1 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wam sie cos takiego podoba?? 2. Znacie kogos lub moze same cos takiego macie? 3. Jesli nie, to czy macie w planach, zachecaja was zdjecia??

Okropnie to wygląda :/
Nie znam, sam nie mam
I nie mam w planach ; D
Farbenfinsternis
Farbenfinsternis
  1 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wam sie cos takiego podoba?? 2. Znacie kogos lub moze same cos takiego macie? 3. Jesli nie, to czy macie w planach, zachecaja was zdjecia??

1. Całkiem ciekawe.
2. Nie znam i nie mam. Zapewne JESZCZE nie mam :kv3:
3. No kurde, jasne!
snjeszqa
snjeszqa
  1 września 2011

tatypiarka ma nawet paczka na czole

ale i tak brzydkie
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  2 września 2011

Ożesz... :szok:

pijana
pijana
  12 września 2011

Nie szokuje mnie to, bo implanty widziałam już dawno. Niech robią co chcą, ich ciało, ale mnie to bardzo nie jara.

Jezus
Jezus
  12 września 2011

To wygląda tak seksownie, że aż mam ochotę zasadzić kopa w takiego pączusia. :3

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.