agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

Artykul z zeberka.pl

Zastrzyki z soli fizjologicznej

Tatuaże i kolczyki powoli odchodzą już do lamusa. Coraz popularniejsze stają się bowiem zastrzyki z soli fizjologicznej, dzięki którym twarz może nabrać nowego, z pewnością dość interesującego charakteru.

Nie powinno dziwić, że moda ta na dobre zagościła już w Japonii - tamtejsze nastolatki nie od dziś chętnie eksperymentują przecież z własnym ciałem.

Jeśli podobnie jak i nas przeraża Was jednak widmo "ludzi z pączkami na twarzy" przechadzających się po ulicach światowych metropolii, informujemy, że efekt zabiegu na szczęście utrzymuje się tylko przez kilka godzin. Podejrzewamy, że gdyby było inaczej, ciężko byłoby znaleźć jakiś chętnych na jego wykonanie. Nie musimy chyba dodawać dlaczego...

Zdjecia:












Pytania:
1. Jak wam sie cos takiego podoba??
2. Znacie kogos lub moze same cos takiego macie?
3. Jesli nie, to czy macie w planach, zachecaja was zdjecia?? :pavarotti:


Pozdrawiam, Ag. :D
Paulinessa
Paulinessa
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: porównywanie obcinania paznokci do tego typu rzeczy


Mi ostatnio do wielu sytuacji pasuje:
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, czarnobyl zadziałał chyba Dobrze, że ich nie masz. Ostatnio jak byłam na imprezie, która odbywałą się na zewnątrz to mi cięły nogi przez rajstopy

masakra :/ pamietam, ze jak mieszkalam w pl to rok w rok zawsze mialam nogi i rece pogryzione :/
i to przed takimi nie da sie ukryc :nie:
Paulinessa
Paulinessa
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masakra :/ pamietam, ze jak mieszkalam w pl to rok w rok zawsze mialam nogi i rece pogryzione :/ i to przed takimi nie da sie ukryc


Nie wiem co podziała na to cholerstwo :nie:
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem co podziała na to cholerstwo

a te spraye odstraszajace komary probowalas?? moze to by dalo z nimi rade :woot:
Paulinessa
Paulinessa
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a te spraye odstraszajace komary probowalas?? moze to by dalo z nimi rade


No właśnie słabo :smutny: ale niedługo już powinny pozdychać jak się ochłodzi :D
Darunia511
Darunia511
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: porównywanie obcinania paznokci do tego typu rzeczy

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. WSZELAKICH ;]

:]
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie słabo ale niedługo już powinny pozdychać jak się ochłodzi :D

:lol: i spokoj przynajmniej do nastepnego roku :lol2:
marta0859
marta0859
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyślij Prywatną Wiadomość Bluzgometr™: 20 Posty: 37748 (po ~77 znaków) 5 minut temu Cytuj fragment | Cytuj całość marta0859: porównywanie obcinania paznokci do tego typu rzeczy Czytanie ze zrozumieniem się kłania. WSZELAKICH ;] http://media.animevice.com/uploads/0/4071/138437-ernie_facepalm_by_ridinrail_super.jpg

Teraz przeczytałam po raz drugi i wyłapałam "sens", niemniej jednak tak to napisałaś, że dwuznacznie można było odebrać.
marta0859
marta0859
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Darunia511

jeżeli źle zrozumiałam to

za mój komentarz, nie zamierzam się wykłócać o swoją rację
margit88
margit88
  31 sierpnia 2011

a to na czole to co niby ? co to w ogole symbolizuje ??

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wam sie cos takiego podoba?? 2. Znacie kogos lub moze same cos takiego macie? 3. Jesli nie, to czy macie w planach, zachecaja was zdjecia??

Wymiotować mi się chce jak to widzę : / :szok:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 września 2011

Nie podoba mi sie.
Nie podoba mi sie rownież to ze Agoosia opiera większość swoich tematów na nieznanym mi, aczkolwiek brzmiacym szumnie portalu o nazwie żeberka.

RZAL!
A ten świat zmierza ku zagładzie :nie:
Wole żyć w niewiedzy, wole żyć przeszłością kiedy tatuazyk ma tyle i kolczyk w języku przyprawial tatę i mamę o zawał serca :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

CzarownicyPies
CzarownicyPies
  1 września 2011

Nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek może mieć aż tak nasrane we łbie.

noiczegotu
noiczegotu
  1 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie obcinaj paznokci

Obcinanie paznokci jest kwestią higieny. Tym ludziom o higienę raczej nie chodzi :]
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  1 września 2011

Ale to jest właśnie styl tych ludzi, oddanie się w pełni muzyce, subkulturze, robili oni już różne modyfikacje ze swoim ciałem i sądzę że będą jeszcze gorsze, albo bardziej szokujące, nie mam nic przeciwko.

Sama bym sobie nie zrobiła bo "tego nie lubię".

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.