agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

Artykul z zeberka.pl

Zastrzyki z soli fizjologicznej

Tatuaże i kolczyki powoli odchodzą już do lamusa. Coraz popularniejsze stają się bowiem zastrzyki z soli fizjologicznej, dzięki którym twarz może nabrać nowego, z pewnością dość interesującego charakteru.

Nie powinno dziwić, że moda ta na dobre zagościła już w Japonii - tamtejsze nastolatki nie od dziś chętnie eksperymentują przecież z własnym ciałem.

Jeśli podobnie jak i nas przeraża Was jednak widmo "ludzi z pączkami na twarzy" przechadzających się po ulicach światowych metropolii, informujemy, że efekt zabiegu na szczęście utrzymuje się tylko przez kilka godzin. Podejrzewamy, że gdyby było inaczej, ciężko byłoby znaleźć jakiś chętnych na jego wykonanie. Nie musimy chyba dodawać dlaczego...

Zdjecia:












Pytania:
1. Jak wam sie cos takiego podoba??
2. Znacie kogos lub moze same cos takiego macie?
3. Jesli nie, to czy macie w planach, zachecaja was zdjecia?? :pavarotti:


Pozdrawiam, Ag. :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś spuchła mi mocno broda bo coś mnie ugryzło to płakałąm kilka godzin i nie chciałam wyjść z domu

biedactwo :tuli:
Paulinessa
Paulinessa
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: biedactwo :tuli:


No mówię Ci, wpadłam w histerię jakąś. :)
ilovelucy
ilovelucy
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale na cholerę to? Nie rozumiem sensu. Nigdy bym czegoś nie zrobiła sobie takiego, kiedyś spuchła mi mocno broda bo coś mnie ugryzło to płakałąm kilka godzin i nie chciałam wyjść z domu

No wiesz, dla nich to może być sposób na "upiększenie" swojego ciała tak jak niektóre kobiety "upiększają" swoje ciało np korzystając z solarium.
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No mówię Ci, wpadłam w histerię jakąś. :)

nie dziwie sie, zareagowalabym tak samo :nie:

ostatnio cos mnie w czolo uzarlo, mam do tej pory cos na czole (co zreszta widac na zdjeciu). masakra :nie:
boniwinter
boniwinter
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Coraz popularniejsze stają się bowiem zastrzyki z soli fizjologicznej, dzięki którym twarz może nabrać nowego, z pewnością dość interesującego charakteru.

szczerze mowiac, ze widzialam nigdy takiego czlowieka...iplanty sa w Londynie na porzadku dziennym np na Camden Town, ale cos takiego:woot:
nie wyglada to ladnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jesli nie, to czy macie w planach, zachecaja was zdjecia??

nie widze sensy deformowac swojej twarzy...nie mam pojecia jaki jest cel takiego zabiegu
Darunia511
Darunia511
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytania: 1. Jak wam sie cos takiego podoba?? 2. Znacie kogos lub moze same cos takiego macie? 3. Jesli nie, to czy macie w planach, zachecaja was zdjecia??

Dawno, dawno temu to znałam, więc ani mi to nie jest nowe, ani szokujące. Robiłam komuś. Jak ktoś chce trawle cos takiego, to sa implanty, wiec tez sie wykazali wiedzą autorzy tekstu...
Darunia511
Darunia511
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Brzydzę się wszelakimi deformacjami ciała robionymi z własnej woli. Jak dla mnie ci dziwacy się po prostu nudzą i mają dziwne potrzeby zwracania na siebie uwagi. Nic w tym estetycznego, cudactwa jakieś :/

to nie obcinaj paznokci.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  31 sierpnia 2011

nie wiem co rzec, z jednej strony to ich głowy i niech sobie robia co chca, a z drugiej strony to wyglada po prostu smiesznie :woot:

Paulinessa
Paulinessa
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio cos mnie w czolo uzarlo, mam do tej pory cos na czole (co zreszta widac na zdjeciu). masakra


Te owady są jakieś zmutowane. Po pszczole wylądowałam na ratunkowym, po komarze mam ropne bąble. WTF.
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te owady są jakieś zmutowane. Po pszczole wylądowałam na ratunkowym, po komarze mam ropne bąble. WTF.

nazarly sie chemikaliow pewnie :rotfl:
dobrze, ze chociaz u mnie praktycznie zadnych komarow nie ma tzn zdarzy sie jeden czy dwa, ale ogolnie to jest spokoj, bo bym chyba zwariowala :nie:
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nowa, szokująca forma ozdabiania ciała :D


Konto usunięte
Konto usunięte:


cos sie chyba boybalo... ani mi to sztuka ani mi to ozdabianie ciala "jestem na nie a Ty Małgosiu" - K. Wojewodzki.
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Patrishia
Patrishia
  31 sierpnia 2011

To raczej dobre dla tych, którzy i tak mają brzydkie ryje i żadna im różnica. Albo żeby udawać, że "tak ma być".
Chore.

marta0859
marta0859
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wam sie cos takiego podoba??

Nie podoba mi się, ohydne to jest, znowu kolejne udziwnienie, kolejny chory sposób na zwrócenie na siebie uwagi.
Taka moja opinia, ale ich głowy, a niech robią co chcą.

Konto usunięte
Konto usunięte: .nie mam pojecia jaki jest cel takiego zabiegu

j.w.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Znacie kogos lub moze same cos takiego macie? 3. Jesli nie, to czy macie w planach, zachecaja was zdjecia??

nie znam nikogo ani też nie mam tego w planach. musiałoby mi całkiem już odwalić.

Konto usunięte
Konto usunięte: to nie obcinaj paznokci.

porównywanie obcinania paznokci do tego typu rzeczy
Paulinessa
Paulinessa
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nazarly sie chemikaliow pewnie dobrze, ze chociaz u mnie praktycznie zadnych komarow nie ma tzn zdarzy sie jeden czy dwa, ale ogolnie to jest spokoj, bo bym chyba zwariowala


Nie wiem, czarnobyl zadziałał chyba :crylol:
Dobrze, że ich nie masz. Ostatnio jak byłam na imprezie, która odbywałą się na zewnątrz to mi cięły nogi przez rajstopy :and:

Draxiu
Draxiu: "jestem na nie a Ty Małgosiu"


:crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
Draxiu
Draxiu: ani mi to sztuka ani mi to ozdabianie ciala

akurat sztuka moze byc wszystko, zalezy pod jakim kontem patrzysz na rzeczy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.