ohwowlovely
ohwowlovely
  28 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Pomału zaczynam zastanawiać się nad strojem na rozpoczęcie roku szkolnego.
Nie jestem jakąś znawczynią mody a fajne dobranie do siebie ubrań to dla mnie nie lada wyczyn : o

Myślałam nad spodenkami z wysokim stanem takimi tyle, że w kolorze szarym


do tego białe body koszulowe i szpilki (szare) . Chciałabym nałożyć pod te spodenki czarne kryjące rajstopy albo inne (tylko jakie?!) ale czy to nie będzie "modowe samobójstwo" ?

Proszę o rady, ewentualnie inne zestawienie, będę wdzięczna! Pozdrawiam

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ekhm jakiś czas temu prosiłam Cię o zdjęcie Twoich girek w zakolanówkach i do dziś dnia ani śladu po nim. jest mi z tego powodu smutno. Jeśli nie pamiętasz o co chodzi to już tłumaczę - kiedyś w temacie o zakolanówkach marudziłam że moje uda są zbyt umięśnione na takie coś, Ty powiedziałaś że też takie masz ale nosisz takie nie do końca kryjące poprosiłam o zdjęcie i zostałam olana!


sorry, ale nie mam zadnej takiej foty :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli chodzi o to jak ogólnie to wygląda to proszę:


Ty masz szczuple nogi, Madzia2143 pytala sie akurat mnie, bo chciala zobaczyc jak cos takiego wyglada na masywniejszych udach :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

madzia2143
madzia2143
  30 sierpnia 2011
massacre
massacre: Ty masz szczuple nogi

szczupłe i długie! kurde moje to jakaś tragedia przy Twoich :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde moje to jakaś tragedia przy Twoich


Ty chyba sobie kpisz - patrzac na Twoje drugie zdjecie nie moge dojsc do tego, co z twoimi nogami jest nie tk :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

madzia2143
madzia2143
  30 sierpnia 2011
massacre
massacre: patrzac na Twoje drugie zdjecie nie moge dojsc do tego, co z twoimi nogami jest nie tk

tam mam na nogach platformy dlatego wydają się w miarę ok :p ale nie wiem czy do zakolanówek można je nosić, czy to nie będzie zbyt k**wsko wyglądać.

Btw. Kupiłam dzisiaj te zakolanówki :crylol: to był impuls :ninja:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Btw. Kupiłam dzisiaj te zakolanówki to był impuls


wrzuc zdjecie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 sierpnia 2011

To już juto, rozpoczęcie roku szkolnego. Te czasy wypitego w plenerze browara na galowo z planem w ręku, a na drugi dzień zaspać na pierwszą matmę :zakochany:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To już juto, rozpoczęcie roku szkolnego. Te czasy wypitego w plenerze browara na galowo z planem w ręku, a na drugi dzień zaspać na pierwszą matmę


marzenie prawiczka

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

madzia2143
madzia2143
  31 sierpnia 2011
massacre
massacre: wrzuc zdjecie :)

postaram się coś dzisiaj wykombinować ;) a jak nie to jutro.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 września 2011
massacre
massacre: marzenie prawiczka

Cicho dziurawcu :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.