ohwowlovely
ohwowlovely
  28 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Pomału zaczynam zastanawiać się nad strojem na rozpoczęcie roku szkolnego.
Nie jestem jakąś znawczynią mody a fajne dobranie do siebie ubrań to dla mnie nie lada wyczyn : o

Myślałam nad spodenkami z wysokim stanem takimi tyle, że w kolorze szarym


do tego białe body koszulowe i szpilki (szare) . Chciałabym nałożyć pod te spodenki czarne kryjące rajstopy albo inne (tylko jakie?!) ale czy to nie będzie "modowe samobójstwo" ?

Proszę o rady, ewentualnie inne zestawienie, będę wdzięczna! Pozdrawiam

feuliette
feuliette
  28 sierpnia 2011

osobiscie rajstopy jak cos w cielistym odcieniu

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 sierpnia 2011
ohwowlovely
ohwowlovely: Chciałabym nałożyć pod te spodenki czarne kryjące rajstopy

To już lepiej załóż długie spodnie ;)

Poza tym z góry zakładasz założenie krótkich spodenek, chociaż Bóg jeden wie jaka naprawdę będzie pogoda.

Przeraża mnie obecna rewia mody wśród młodzieży szkolnej na początek / zakończenie roku szkolnego.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeraża mnie obecna rewia mody wśród młodzieży szkolnej na początek / zakończenie roku szkolnego.

Podbijam, aczkolwiek lepiej pomyśleć nad swoim ubiorem i założyć coś stosownego do okazji a nie przyczłapać np w dresie.
SoDope
SoDope
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeraża mnie obecna rewia mody wśród młodzieży szkolnej na początek / zakończenie roku szkolnego.

dokładnie.
czarne spodnie biała koszulka i tyle.
ja przez cały maj oglądała mode na ulicach ..
Farbenfinsternis
Farbenfinsternis
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeraża mnie obecna rewia mody wśród młodzieży szkolnej na początek / zakończenie roku szkolnego.

:piwo:

Czarne spodnie/spódnica i biała koszula/elegancka bluzka.

Na dyskotekę nie idziesz, tylko do szkoły...:zonk:
ohwowlovely
ohwowlovely
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na dyskotekę nie idziesz, tylko do szkoły...

takie komentarze zostaw dla siebie, bo chyba próbujesz nieudolnie zabłysnąć. nie uważam żeby taki strój był dyskotekowy, ale widocznie Ty znasz się lepiej.

nie posiadam czarnych spodni, nawet czarnej eleganckiej spódnicy, a te spodenki są jedynymi w miarę eleganckimi jakie posiadam w swojej szafie (na co dzień ubieram się raczej "luźno") a nie chciałabym kupować specjalnie na tą okazje nowych ubrań.
SoDope
SoDope
  28 sierpnia 2011
ohwowlovely
ohwowlovely: a nie chciałabym kupować specjalnie na tą okazje nowych ubrań.

no to do tego białą koszulke i masz problem z glowy
madzia2143
madzia2143
  28 sierpnia 2011
ohwowlovely
ohwowlovely: a te spodenki są jedynymi w miarę eleganckimi jakie posiadam w swojej szafie

no to załóż to co powiedziałaś, moim zdaniem nie będzie to wyglądać źle, jednak jeśli stawiasz na szare szpilki to czarnych kryjących rajstop nie zakładaj.. bd to dziwnie wyglądać, ewentualnie jakies 16den. ale i tak dziwne połączenie szare szpilki + czare rajstop y+ szare spodenki + biała bluzka :woot: no ale to tylko moje zdanie ;)
sylwik
sylwik
  28 sierpnia 2011
ohwowlovely
ohwowlovely: Chciałabym nałożyć pod te spodenki czarne kryjące rajstopy albo inne (tylko jakie?!) ale czy to nie będzie "modowe samobójstwo" ?

czarne by wygladaly dziwacznie, szare by sie zlewaly.
zwykle- niekryjace, opalone.

ohwowlovely
ohwowlovely: nie posiadam czarnych spodni, nawet czarnej eleganckiej spódnicy

to jest absolutna baza, prosta czarna spodnice miec wrecz trzeba:)
91kasia
91kasia
  28 sierpnia 2011
ohwowlovely
ohwowlovely: nie posiadam czarnych spodni, nawet czarnej eleganckiej spódnicy,

Każda dziewczyna/ kobieta powinna mieć to w swojej szafie :P
machu221
machu221
  28 sierpnia 2011

idź w tym :D

Fieska
Fieska
  28 sierpnia 2011
ohwowlovely
ohwowlovely: do tego białe body koszulowe i szpilki (szare) . Chciałabym nałożyć pod te spodenki czarne kryjące rajstopy albo inne (tylko jakie?!) ale czy to nie będzie "modowe samobójstwo" ?


Nie wiem dlaczego robi to tyle kobiet i ubierają rajstopy i krótkie spodenki.
Według mnie standardowo. Biała koszula i czarna spódnica.
pijana
pijana
  28 sierpnia 2011
ohwowlovely
ohwowlovely: ohwowlovely

A ja Cię doskonale rozumiem, sama białą koszulę kupowałam dopiero na maturę, a granatową, elegancką spódnicę mam w szafie może od pół roku.
Nie uznaję zasady, że coś TRZEBA mieć w szafie, ja na przykład nie miałam białej koszuli i eleganckiej spódnicy, nie mam eleganckich spodni, ba - nawet eleganckiej marynarki i jakoś żyję :)
Twoje zestawienie jest ok, tylko rajstopy rzeczywiście mogłyby być cieliste. Chyba, że masz szpilki z odkrytymi palcami, wtedy kryjące.
Ja osobiście założyłabym białe, kryjące rajstopy, ale większość uważa, że są tylko dla dzieci, także to tylko moja dygresja.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  29 sierpnia 2011
ohwowlovely
ohwowlovely: Chciałabym nałożyć pod te spodenki czarne kryjące rajstopy albo inne (tylko jakie?!) ale czy to nie będzie "modowe samobójstwo" ?

po co ci rajstopy? ciepło będzie :woot:
a poza tym 'umocnienie' rajstop wyszłoby ci spod spodenek w czasie chodzenia
btw. kryjące rajstopy to można nosić jak jest 10st. C, a nie ponad 20!
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.