ohwowlovely
ohwowlovely
  28 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Pomału zaczynam zastanawiać się nad strojem na rozpoczęcie roku szkolnego.
Nie jestem jakąś znawczynią mody a fajne dobranie do siebie ubrań to dla mnie nie lada wyczyn : o

Myślałam nad spodenkami z wysokim stanem takimi tyle, że w kolorze szarym


do tego białe body koszulowe i szpilki (szare) . Chciałabym nałożyć pod te spodenki czarne kryjące rajstopy albo inne (tylko jakie?!) ale czy to nie będzie "modowe samobójstwo" ?

Proszę o rady, ewentualnie inne zestawienie, będę wdzięczna! Pozdrawiam

pijana
pijana
  29 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: btw. kryjące rajstopy to można nosić jak jest 10st. C, a nie ponad 20!

A ja noszę czasem latem, pójdę do więzienia ?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja noszę czasem latem, pójdę do więzienia ?

pojdziesz i dostaniesz wpiedol!

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  29 sierpnia 2011

rozpoczecie roku = biała koszula + czarna spódnica

zadne spodnie :wtf:

ohwowlovely
ohwowlovely
  29 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: po co ci rajstopy? ciepło będzie

u mnie w miejscowości prognoza przewiduje 17-18 stopni, więc dla mnie to jest iście zimna pogoda, nie wiem, czy bez rajstop dałabym radę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja osobiście założyłabym białe, kryjące rajstopy, ale większość uważa, że są tylko dla dzieci, także to tylko moja dygresja.


białe rajstopy, hm takie połączenie mogłoby mi się spodobać ;-D

no ale jak wielu z Was radzi chyba założę cieliste, dzięki za wszelkie pomocne rady.
madzia2143
madzia2143
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja osobiście założyłabym białe, kryjące rajstopy, ale większość uważa, że są tylko dla dzieci, także to tylko moja dygresja.

ja noszę białe :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2011
ohwowlovely
ohwowlovely: Chciałabym nałożyć pod te spodenki czarne kryjące rajstopy albo inne (tylko jakie?!) ale czy to nie będzie "modowe samobójstwo" ?


do bardzo jasnych popielatych spodenek czarne kryjace rajstopy beda pasowac, do ciemniejszych odcieni juz nie.
jezeli bierzesz pod uwage biale body, to pomysl o cielistych rajstopach, ewentualnie bialych podkolanowkach i niekoniecznie szpilkach - to bedzie dobry zestaw "szkolny" :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przeraża mnie obecna rewia mody wśród młodzieży szkolnej na początek / zakończenie roku szkolnego.


ona prosi o rady a nie komentarze tego typu :zonk:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2011

o cos takiego mialam na mysli, podkolanowki rzecz jasna nieco wyzsze, tak az pod kolana nie do lydek) - u nas tak dziewczyny chodza do szkoly na codzien i jakos nikt nie odbiera tego jak rewii mody :woot:
w ogole dla mnie to klasyk - spodniczka badz spodenki - biala koszula, krawacik, podkolanowki i marynarka z emblematem szkoly do ktorej sie chodzi.


dla mnie to lepiej wyglada niz czarne spodnie i koszula - a stylu i mody to od malego nalezy sie uczyc. w jednym temacie jakas typiara wyskakuje ze na zakupy trzeba sie odpowiednio ubrac, to chyba na rozpoczecie roku szkolnego tym bardziej :woot: ja nie wiem, dla mnie to jakies zachwianie odpowiedniego smaku i proporcji, na zakupy po ziemniaki tak, elegancko a na rozpoczecie roku zwykle spodnie i koszule - o moj bozie :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja noszę białe

ja tez uwazam, ze biale rajty bedac doroslym moge zalozyc ino do slubu- choc i tak wybiore wtedy ponczochy;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pijana: Ja osobiście założyłabym białe, kryjące rajstopy, ale większość uważa, że są tylko dla dzieci, także to tylko moja dygresja. ja noszę białe


madzia2143 i pijana dobrze radza - one sie znaja na stylu :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  29 sierpnia 2011
massacre
massacre: ona prosi o rady a nie komentarze tego typu

Może jakbyś zacytowała całego posta, w którym na temat rajstop również się wypowiedziałam, a nie fragment subiektywnej opinii, nie musiałabyś jeszcze bardziej wybałuszać swoich oczu.

Poza tym dziwne, że tylko mnie (po raz kolejny zresztą - jakie to nudne) cytujesz, chociaż inni w podobny sposób się odnieśli. Hipokryzja :zakochany:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym dziwne, że tylko mnie (po raz kolejny zresztą - jakie to nudne) cytujesz, chociaż inni w podobny sposób się odnieśli.


ty bylas pierwsza :ziew:

:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja noszę białe

Dawno nie miałam na nogach, na jesieni w nie wskoczę :napalony:
massacre
massacre: madzia2143 i pijana dobrze radza - one sie znaja na stylu

Wiadomo od 1410 :D
madzia2143
madzia2143
  29 sierpnia 2011

@massacre:
ekhm jakiś czas temu prosiłam Cię o zdjęcie Twoich girek w zakolanówkach i do dziś dnia ani śladu po nim. :and: jest mi z tego powodu smutno.

Jeśli nie pamiętasz o co chodzi to już tłumaczę - kiedyś w temacie o zakolanówkach marudziłam że moje uda są zbyt umięśnione na takie coś, Ty powiedziałaś że też takie masz ale nosisz takie nie do końca kryjące poprosiłam o zdjęcie i zostałam olana! :smutny:

mmaryjka
mmaryjka
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakiś czas temu prosiłam Cię o zdjęcie Twoich girek w zakolanówkach

jeśli chodzi o to jak ogólnie to wygląda to proszę:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja noszę czasem latem, pójdę do więzienia ?

tak :policjant:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.