KaroIa
KaroIa
  27 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Cześć. :)

Ostatnio napatoczyl mi się na kotku temat z właśnie takimi paznokciami i sposobem ich przygotowania.


Konto usunięte
Konto usunięte: W modzie są teraz nie tylko koszulki z gazetowym nadrukiem, ale również pazurki. Jak to jednak zrobić? Nic prostszego! Najpierw malujemy paznokcie odżywką ochronną. Potem nakładamy jednolity, najlepiej jasny kolor - biały, szary lub łososiowy. Kiedy wyschnie, płytkę paznokcia zmaczamy alkoholem i przykładamy gazetę. Dociskamy, przytrzymujemy chwilę i ściągamy. Dla utrwalenia efektu i nadania ładnego połysku całość przykrywamy warstwą bezbarwnego lakieru do paznokci. I gotowe! Możemy iść teraz na party...


Wydaje mi się to nawet proste do wykonania, ale z moim talentem to pewnie wyjdzie różnie. :D Wiec pytania:

1. Podobają Ci się takie paznokcie?
2. Próbowałaś? (jak tak, to byłabym wdzięczna za relacje:))/masz zamiar spróbować?
3. Jak myślisz, jakie pazurki mogą być modne na jesień-zimę?


Miłego popołudnia. ;-)
KaroIa
KaroIa
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oryginalny jak już

O to, to na pewno. :crylol:
feuliette
feuliette
  28 sierpnia 2011

1 podobają ale dobrze wykonane
2 probowałam
3 okaże się

asiulcia1
asiulcia1
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi niestety wychodzi bardzo wyblakły ten worek, gdy robię to w ten sposób.

mi wyblakły wychodzi znowu jak za lekko przyciskam do paznokcia tą gazetę, muszę mocno trzymać :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: O to, to na pewno.

jeszcze jakbyś powiedziała, że sama sobie taki wzorek namalowałaś to by Cię uznali za artystkę :rotfl:
KaroIa
KaroIa
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze jakbyś powiedziała, że sama sobie taki wzorek namalowałaś to by Cię uznali za artystkę

Można by niezły interes na tym zrobić. :lol2:
asiulcia1
asiulcia1
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Można by niezły interes na tym zrobić.

No, ja nie mogę, ale Ci niezły pomysł na interes podsunęłam :and:

:rotfl:
KaroIa
KaroIa
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No, ja nie mogę, ale Ci niezły pomysł na interes podsunęłam

Możemy razem na tym zarobić w takim razie.
asiulcia1
asiulcia1
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Możemy razem na tym zarobić w takim razie.

w końcu będę bogata :w00t:
Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podobają Ci się takie paznokcie? 2. Próbowałaś? (jak tak, to byłabym wdzięczna za relacje:))/masz zamiar spróbować?

1. Nawet bardzo :D
2. Nie, ale spróbuję :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.