KaroIa
KaroIa
  27 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Cześć. :)

Ostatnio napatoczyl mi się na kotku temat z właśnie takimi paznokciami i sposobem ich przygotowania.


Konto usunięte
Konto usunięte: W modzie są teraz nie tylko koszulki z gazetowym nadrukiem, ale również pazurki. Jak to jednak zrobić? Nic prostszego! Najpierw malujemy paznokcie odżywką ochronną. Potem nakładamy jednolity, najlepiej jasny kolor - biały, szary lub łososiowy. Kiedy wyschnie, płytkę paznokcia zmaczamy alkoholem i przykładamy gazetę. Dociskamy, przytrzymujemy chwilę i ściągamy. Dla utrwalenia efektu i nadania ładnego połysku całość przykrywamy warstwą bezbarwnego lakieru do paznokci. I gotowe! Możemy iść teraz na party...


Wydaje mi się to nawet proste do wykonania, ale z moim talentem to pewnie wyjdzie różnie. :D Wiec pytania:

1. Podobają Ci się takie paznokcie?
2. Próbowałaś? (jak tak, to byłabym wdzięczna za relacje:))/masz zamiar spróbować?
3. Jak myślisz, jakie pazurki mogą być modne na jesień-zimę?


Miłego popołudnia. ;-)
Darunia511
Darunia511
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jakiego alkoholu użyłaś? :>

Czystej wódki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro Darunia już dawno je robiła i mówi, ze było ok, to ja jej wierze :D

Szkoda, ze nie mam zdjęcia, a mam teraz shellaca wiec nie zrobie. :and:.
W każdym razie robiłam tak:
opcjonalnie odyżwka Sally Hansen Maximum Growth jak nie zapomniałam, dwie warstwy białego Golden Rose (te takie malutkie), czekałam az porzadnie wyschnie, szykowalam kawałki gazety (faktu:D ), maczałam paznokieć ok 3 sekund w kieliszku wódki, przyciskałam do paznokcia gazetę na chwilę (mocno), zdejmowałam i nadruk zostawał a gazeta odchodziła. Na to jakiś utwardzacz czy nabłyszczacz, co tam akurat miałam pod ręką i spoko. 5 dni bez odprysków, a mam długie paznokcie. Próbowałam jeszcze zamiast paznokcia moczyć gazete w alkoholu, ale słabo wychodzi, przetestowałam wszystko za Was :ziober2:
KaroIa
KaroIa
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szykowalam kawałki gazety (faktu:D )

hahaha, można by niezłe cytaty sobie porobić na dość długich paznokciach :lol:
Darunia511
Darunia511
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha, można by niezłe cytaty sobie porobić na dość długich paznokciach

Niestety nie mieszczą się tytuły z okładek :(
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja na swoich jak na razie też wolę nic nie robić, szczelę sobie coś mniej więcej za tydzień. :D

Ja mam na ogół takiego farta, że jak wyhoduje, to musze potem któregoś obowiązkowo złamać.

Konto usunięte
Konto usunięte: pandy są świetne. lewą rękę jeszcze bym jakoś zrobiła, ale prawą? chyba nie byłoby szansy

urocze są.
najlepiej mieć jakiegoś małego pomagiera, który zrobi to za nas.
może siostre wykorzystam :zakochany:
KaroIa
KaroIa
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nie mieszczą się tytuły z okładek

"Papier toaletowy zabił przyjaźń" :crylol:
KaroIa
KaroIa
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam na ogół takiego farta, że jak wyhoduje, to musze potem któregoś obowiązkowo złamać.

Nie tylko Ty, uwierz. :and:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: opcjonalnie odyżwka Sally Hansen Maximum Growth jak nie zapomniałam, dwie warstwy białego Golden Rose (te takie malutkie), czekałam az porzadnie wyschnie, szykowalam kawałki gazety (faktu:D ), maczałam paznokieć ok 3 sekund w kieliszku wódki, przyciskałam do paznokcia gazetę na chwilę (mocno), zdejmowałam i nadruk zostawał a gazeta odchodziła. Na to jakiś utwardzacz czy nabłyszczacz, co tam akurat miałam pod ręką i spoko. 5 dni bez odprysków, a mam długie paznokcie

No i fajnie.
Nic tylko odchować paznokcie, dorwać wódkę i gazetę, no i do dzieła :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: szykowalam kawałki gazety (faktu:D )

I na kciuku "kołdra chciała mnie udusić" :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podobają Ci się takie paznokcie? 2. Próbowałaś? (jak tak, to byłabym wdzięczna za relacje:))/masz zamiar spróbować? 3. Jak myślisz, jakie pazurki mogą być modne na jesień-zimę?

wygladaja swietnie, chetnie sproboje zrobic, jednak najpierw musze zapuscic paznokcie :mrgreen:
Darunia511
Darunia511
  27 sierpnia 2011

Moje faworyty ever:
Nie śpie, bo trzymam kredens
Strzelił do siebie bo myślał, ze jest Batmanem
Wybuchły mi termoloki
Kola chciała mnie zabić
Czajnik grozy
Trąba porwała krowę Olgę
Żona tłucze mnie trzepaczką
KURZ ZŁAMAŁ MI RĘKĘ
Napadły mnie szatańskie kozy
Ukrzyżowała sowę

TAK, moja babcia z którą mieszkam kupuj codziennie Fakt :ziober2:. :rozpiera_mnie_duma:

Darunia511
Darunia511
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam na ogół takiego farta, że jak wyhoduje, to musze potem któregoś obowiązkowo złamać.

Jeden mi się ciągle łamie, jeden i ten sam. Sprawa wręcz dla faktu. Paznokieć grozy.
Shellac u mnie rozwiązuje sprawę
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje faworyty ever: Nie śpie, bo trzymam kredens Strzelił do siebie bo myślał, ze jest Batmanem Wybuchły mi termoloki Kola chciała mnie zabić Czajnik grozy Trąba porwała krowę Olgę Żona tłucze mnie trzepaczką KURZ ZŁAMAŁ MI RĘKĘ Napadły mnie szatańskie kozy Ukrzyżowała sowę

Kurz najlepszy :D
Chociaż te też mnie rozwaliły:

Antoś, przepraszam, że Cię uprałam
Ufo mnie oszukało
Pobił matkę kiełbasą krakowską
Bóbr mnie napadł

Konto usunięte
Konto usunięte: Shellac u mnie rozwiązuje sprawę

A co to w ogóle jest? :)
Farbenfinsternis
Farbenfinsternis
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podobają Ci się takie paznokcie? 2. Próbowałaś? (jak tak, to byłabym wdzięczna za relacje:))/masz zamiar spróbować? 3. Jak myślisz, jakie pazurki mogą być modne na jesień-zimę?

1. Tak!
2. Spróbuję niedługo :)
3. Zwisa mi to - podobają mi się i tyle.
asiulcia1
asiulcia1
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podobają Ci się takie paznokcie?

tak :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Próbowałaś? (jak tak, to byłabym wdzięczna za relacje:)

tak, robilam kilka razy. nawet ostatnio robilam tak: przygotowałam kawałki gazet, wymalowalam paznokcie miętowym lakierem (w tym przypadku Wibo) odczekalam aż DOBRZE wyschły, nalalam do naczynia trochę wódki i zamoczylam kawalek gazety w tej wodce na ok 10 max 15 sekund wyciągnełam i przyciskałam mocno do paznokci 15 sekund. Wierzch pomalowałam bezbarwnym lakierem. I dość długo sie trzymaja. po 5-6 dniach pojawiaja sie odpryski i odrosty ;p dodam jeszcze, że myje naczynia, szoruje podlogi itd itp a to sie o dziwo tyle dni trzyma :D
asiulcia1
asiulcia1
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wymalowalam paznokcie miętowym lakierem (w tym przypadku Wibo)

jakies 2-3 warstwy mialam tego lakieru

Konto usunięte
Konto usunięte: nalalam do naczynia trochę wódki i zamoczylam kawalek gazety w tej wodce na ok 10 max 15 sekund wyciągnełam i przyciskałam mocno do paznokci 15 sekund

jeszcze dodam, ze dobrze jest wymienic ta wodke na nowa w polowie 'roboty' ;p
pijana
pijana
  27 sierpnia 2011

O, fajne ! Spróbuję kiedyś, aktualnie nie mam wódki. :lol2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.