KaroIa
KaroIa
  27 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Cześć. :)

Ostatnio napatoczyl mi się na kotku temat z właśnie takimi paznokciami i sposobem ich przygotowania.


Konto usunięte
Konto usunięte: W modzie są teraz nie tylko koszulki z gazetowym nadrukiem, ale również pazurki. Jak to jednak zrobić? Nic prostszego! Najpierw malujemy paznokcie odżywką ochronną. Potem nakładamy jednolity, najlepiej jasny kolor - biały, szary lub łososiowy. Kiedy wyschnie, płytkę paznokcia zmaczamy alkoholem i przykładamy gazetę. Dociskamy, przytrzymujemy chwilę i ściągamy. Dla utrwalenia efektu i nadania ładnego połysku całość przykrywamy warstwą bezbarwnego lakieru do paznokci. I gotowe! Możemy iść teraz na party...


Wydaje mi się to nawet proste do wykonania, ale z moim talentem to pewnie wyjdzie różnie. :D Wiec pytania:

1. Podobają Ci się takie paznokcie?
2. Próbowałaś? (jak tak, to byłabym wdzięczna za relacje:))/masz zamiar spróbować?
3. Jak myślisz, jakie pazurki mogą być modne na jesień-zimę?


Miłego popołudnia. ;-)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 sierpnia 2011

Całkiem ciekawe i rzeczywiście nie wygląda na pracochłonne.
Pytanie, czy rzeczywiście sposób aplikacji daje pożądane rezultaty ;)

Darunia511
Darunia511
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podobają Ci się takie paznokcie? 2. Próbowałaś? (jak tak, to byłabym wdzięczna za relacje:))/masz zamiar spróbować? 3. Jak myślisz, jakie pazurki mogą być modne na jesień-zimę?

robiłam je sobie już dawno temu, wychodza mi ładniejsze niż na zdjęciu.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: robiłam je sobie już dawno temu, wychodza mi ładniejsze niż na zdjęciu.

Ale to pewnie działa na takie standardowe biało - czarne gazety tylko ?
Darunia511
Darunia511
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to pewnie działa na takie standardowe biało - czarne gazety tylko ?

Tylko z takimi próbowałam, nie wiem jaka jest w tym magia, ale długo się to trzyma bez odprysków.
KaroIa
KaroIa
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie, czy rzeczywiście sposób aplikacji daje pożądane rezultaty

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2kcdt4_5Ncc
Tutaj widać, że dziewczyna uzyskała efekt dla mnie - w sam raz. :)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko z takimi próbowałam, nie wiem jaka jest w tym magia, ale długo się to trzyma bez odprysków.

A jakiego alkoholu użyłaś? :>
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj widać, że dziewczyna uzyskała efekt dla mnie - w sam raz. :)

Jak mi się zachce (a cholernie mi się nie chce przez te upały :D ) to spróbuje :)
Nigdy o tym nie słyszałam w każdym razie, ale zachęciłyście mnie.
KaroIa
KaroIa
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mi się zachce (a cholernie mi się nie chce przez te upały ) to spróbuje

Przez te upały, to się już całkowicie nic nie chce, obecnie zdrapuję lakier z paznokci z nudów.

Właśnie chciałam zobaczyć, czy komuś wyszło, bo też zamierzam spróbować. :D
ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011

z takimi paznokciami to tylko do salonu - sama robilam - wyglada oblesnie :rotfl:
no chyba ze jestes zaawansowana w tego typu sprawach, to mozesz ryzykowac cos takiego w domu

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przez te upały, to się już całkowicie nic nie chce, obecnie zdrapuję lakier z paznokci z nudów.

Zawsze to jakaś rozrywka :P
Właśnie przeglądałam filmiki z linku, który podałaś, jakie słodziutkie paznokcie - pandy! :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie chciałam zobaczyć, czy komuś wyszło, bo też zamierzam spróbować. :D

Skoro Darunia już dawno je robiła i mówi, ze było ok, to ja jej wierze :D
KaroIa
KaroIa
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie przeglądałam filmiki z linku, który podałaś, jakie słodziutkie paznokcie - pandy!

Jednak wprawa i doświadczenie robią swoje. :D
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak wprawa i doświadczenie robią swoje. :D

Ja mam trochę za krótkie, także muszę dohodować jeszcze kilka milimetrów i będę cudować :ziober2:
KaroIa
KaroIa
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam trochę za krótkie, także muszę dohodować jeszcze kilka milimetrów i będę cudować

Ja na swoich jak na razie też wolę nic nie robić, szczelę sobie coś mniej więcej za tydzień. :D
mmaryjka
mmaryjka
  27 sierpnia 2011

pandy są świetne. lewą rękę jeszcze bym jakoś zrobiła, ale prawą? chyba nie byłoby szansy:and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.