ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema,

Zakladam temacik do nabijania :ziober2:
Nie wrzucam tego do tematu o wlosach i fryzurach, bo mimo ze o wlosach, bedzie bardziej o ocenie fryzur gwiazd i naszych :ninja:

Oto kilka porazkowych fryzur u celebrytek:
Katie Holmes

Kate Perry

Scarlett Johansson

Halle Berry

Angelina Jolie

Danni Minogue

Paris Hilton

Gwen Stefanie

Kylie Minogue

Madonna

Sharon Osbourne

Niektore z tych fryzur sa z prehistorycznych czasow, byc moze moda byla taka a nie inna... Jednak na przykladzie Sharon Osbourne widac, jak mozna dzieki wlosom (miedzy innymi) sie odmlodzic i wygladac COOL a nie jak babcia emerytka z pensjonatu w gorach :ninja:
Z kolei Paris Hilton poza tym ze wygladala mega kiczowato, to te wlosy i ich kolor byly calkiem w kit :)

Pytania do Was moje dzieci kochane:
1. Ktora z powyzszych fryzur jest najbardziej obciachowa?
2. Ktora z powyzszych gwiazd wyglada najkorzystniej w obecnej fryzurze?
Mozecie podac tez swoje wlasne typy - mile widziane :D
3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo :ziober2: Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam :rotfl:
4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.


P.S. Na zdjeciach zwroccie uwage tez na regulacje brwi - jak ksztalt potrafi zmienic wyraz twarzy z klaunowatego na bardziej wyrafinowany :pavarotti:

Pozdrawiam wszystkie piekne dziewczyny.

Temat dedykuje agoosi - wlascicielce najpiekniejszych wlosow na forum - nie musicie sie ze mna zgadzac, i tak wiem najlepiej :fakju:


Ten FP czy mod co zamknie ten temat sugerujac ze powinien byc w temacie o wlosach jest burakiem :Ziober2:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych fryzur jest najbardziej obciachowa? 2. Ktora z powyzszych gwiazd wyglada najkorzystniej w obecnej fryzurze? Mozecie podac tez swoje wlasne typy - mile widziane :D 3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam 4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.

1. Gwen Stefanie.
2. Nie mam bladego pojęcia :woot:
3. Jak w przedszkolu miałam włosy długości takiej za podbródek, krótkie, pocieniowane, ciemny blond naturalnie były, a taka fryzurka pogrubia twarz, wyglądałam jak pulpet :rotfl:
4. Dłuuugie, pocieniowane, ciemnobrązowe :zakochany:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych fryzur jest najbardziej obciachowa?

Kylie, zdecydowanie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Ktora z powyzszych gwiazd wyglada najkorzystniej w obecnej fryzurze? Mozecie podac tez swoje wlasne typy - mile widziane :D

szczerze mowiac to wszystkie swietnie wygladaja.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam 4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.

jak znajde zdjecia to wrzuce - najbardziej obciachowe bylo chyba moje sciecie z wieku 10ciu lat, po prostu mi nie pasowalo.
A jakie wlosy chcialabym miec? takie, jakie mialam na komunie, oczywiscie pomijajac kolor - kolor chce taki, jaki wlasnie mam :D Zreszta jak znajde zdjecie jakie mialam wlosy to tez wrzuce, najprawdopodobniej wieczorem, bo teraz za chwile spadam :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam wszystkie piekne dziewczyny.


Zadna nie odpowiedziala na pozdrowienia... coz za niedziecznosc :ninja:
jednak to prawda, ze na MiU to same wredne suki sa :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  28 sierpnia 2011
massacre
massacre: Zadna nie odpowiedziala na pozdrowienia... coz za niedziecznosc jednak to prawda, ze na MiU to same wredne suki sa

Albo same brzydkie :rotfl:
Oczywiście ŻARTUJĘ, żeby się ktoś zaraz nie przypiedrolił :D
Adasiowaa
Adasiowaa
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych fryzur jest najbardziej obciachowa? 2. Ktora z powyzszych gwiazd wyglada najkorzystniej w obecnej fryzurze? Mozecie podac tez swoje wlasne typy - mile widziane :D 3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam 4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.

1. Ta Gwen Stefani. Bleee.
2. Angelina Jolie :zakochany:
3. W wieku 13stu lat sama sobie obcięłam włosy. Miałam z lewej strony krótsze niż z prawej. Taka totalna asymetria, bo różnica była spora. Dwa lata je zapuszczałam.
4. Mam długie proste brązowe włosy i nie marzę o innych. Zapuszczam je jeszcze bardziej, bo fakt - ledwie sięgają za cycki, ale spooko. Nic więcej zmieniać nie będę.
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo same brzydkie Oczywiście ŻARTUJĘ, żeby się ktoś zaraz nie przypiedrolił :D

:crylol: :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapuszczam je jeszcze bardziej, bo fakt - ledwie sięgają za cycki, ale spooko. Nic więcej zmieniać nie będę.


masz fajne wlosy :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Albo same brzydkie Oczywiście ŻARTUJĘ, żeby się ktoś zaraz nie przypiedrolił :D


:rotfl:
a idzcie sie walcie na cyce :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.