ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema,

Zakladam temacik do nabijania :ziober2:
Nie wrzucam tego do tematu o wlosach i fryzurach, bo mimo ze o wlosach, bedzie bardziej o ocenie fryzur gwiazd i naszych :ninja:

Oto kilka porazkowych fryzur u celebrytek:
Katie Holmes

Kate Perry

Scarlett Johansson

Halle Berry

Angelina Jolie

Danni Minogue

Paris Hilton

Gwen Stefanie

Kylie Minogue

Madonna

Sharon Osbourne

Niektore z tych fryzur sa z prehistorycznych czasow, byc moze moda byla taka a nie inna... Jednak na przykladzie Sharon Osbourne widac, jak mozna dzieki wlosom (miedzy innymi) sie odmlodzic i wygladac COOL a nie jak babcia emerytka z pensjonatu w gorach :ninja:
Z kolei Paris Hilton poza tym ze wygladala mega kiczowato, to te wlosy i ich kolor byly calkiem w kit :)

Pytania do Was moje dzieci kochane:
1. Ktora z powyzszych fryzur jest najbardziej obciachowa?
2. Ktora z powyzszych gwiazd wyglada najkorzystniej w obecnej fryzurze?
Mozecie podac tez swoje wlasne typy - mile widziane :D
3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo :ziober2: Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam :rotfl:
4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.


P.S. Na zdjeciach zwroccie uwage tez na regulacje brwi - jak ksztalt potrafi zmienic wyraz twarzy z klaunowatego na bardziej wyrafinowany :pavarotti:

Pozdrawiam wszystkie piekne dziewczyny.

Temat dedykuje agoosi - wlascicielce najpiekniejszych wlosow na forum - nie musicie sie ze mna zgadzac, i tak wiem najlepiej :fakju:


Ten FP czy mod co zamknie ten temat sugerujac ze powinien byc w temacie o wlosach jest burakiem :Ziober2:

asiulcia1
asiulcia1
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podam na przykładzie Polek: Katarzyna Zielinska i Joanna Koroniewska, wiecej nie pamietam ;p





Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 sierpnia 2011

rozne mialem dziwne fryzury...kurevwski blond a la aguilera, czarne tez byly... :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011
styka51
styka51: Szczerze, to nie wiem kto to jest ;p Mniej więcej takie włosy chcę, soł zapuszczam teraz i mniej prostuje ;)


to Cie kochana rozczaruje, ona ma doczepiane przedluzane wlosy - nie sa jej :rotfl:
ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011

Zielinska i Koroniewska fajne sucze sie zrobily :szok:

ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011

Do Styka - tutaj na przyklad, malo widac, ale zrob sobie zooma :crylol:

wyobraz sobie, ze to nie sa moje wlosy :rotfl:
Laska z St Lucia (Karaiby) mi robila - cudowna jest - mialam dluuugie i geste

tu juz po przejsciach i wielu myciach - ale tez nie moje

Babsy
Babsy
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych fryzur jest najbardziej obciachowa? 2. Ktora z powyzszych gwiazd wyglada najkorzystniej w obecnej fryzurze? Mozecie podac tez swoje wlasne typy - mile widziane :D 3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam 4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.

1. halle,Danni, Gwen
2. Angelina, paris, Gwen
3. w gimnazjum dwa razy obcielam sie sama;) raz na krzywego pazia, drugi raz- ala "garnek":rotfl:
4.
ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: 4.http://zapodaj.net/797aa84b6835.jpg.html


fajna sucza :w00t:
dobra, zwijam sie na plac zabaw poki jeszcze nie pada

:bye:
Babsy
Babsy
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez mialam grzywke rowna do pol czola w liceum bodajze

o, to tez- nawet wyzej;) ciachanie samodzielne grzywki to byla norma, do 19 lat bodajze nosialm grzywke, bo mowiono mi ze jej brak mi nie pasuje, bo mam za wysokie czolo;/
Babsy
Babsy
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fajna sucza dobra, zwijam sie na plac zabaw poki jeszcze nie pada

tez tak sadze:D mam ja na tapecie:P
madzia2143
madzia2143
  27 sierpnia 2011

kiedyś fryzjerka ścieła mi włosy i wyglądałam jakbym miała garnek na głowie.. tragedia, ale byłam wtedy w 3 podstawówce więc olać to :mrgreen: nie mam wymarzonej fryzury, chcę mieć po prostu długie włosy ;)

styka51
styka51
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to Cie kochana rozczaruje, ona ma doczepiane przedluzane wlosy - nie sa jej

To co, że przedłużane... ja chcę mieć takie swoje naturalne... choć pewnie i tak miec nie będę ;p
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam

Ja również nie robiłam zdjęć. :mrgreen:

Kiedyś miałam włosy ścięte zaraz za uszami, do tego tak dziwnie wyciętą grzywkę że przez kilka tygodni chodziłam w chusteczkach na głowie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.

Nie narzekam obecnie na swoje więc okej :)

Wolałabym raczej ciemniejsze tzn. jakiś ciemny brąz czy coś w tym stylu. Chociaż w maju szamponetkami zrobiłam się na wiśniową czerwień i przez długi czas myślałam żeby tak właśnie nie pomalować ale mi przeszło. A jeszcze teraz jak jest taka "MODA" na tą czerwień to aż się rzygać chce. Każdy gada o tym kolorze, a nikt nie robi bo się boi, zresztą :D


taki odcień


włosy takie, chociaż Megan ma je idealne więc czerwień TYLKO W RAZIE JAKBY
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011

Czerwień jest teraz modna? :szok:

A na te garnki to może taka moda była skoro każdy miał :swir:

pijana
pijana
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych fryzur jest najbardziej obciachowa? 2. Ktora z powyzszych gwiazd wyglada najkorzystniej w obecnej fryzurze? Mozecie podac tez swoje wlasne typy - mile widziane :D 3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam 4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.

1. Gwen Stefani
2. Sharon Osbourne
3. Włosy o długości 2-3 cm na całej głowie
4.
marta0859
marta0859
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych fryzur jest najbardziej obciachowa?

Gwen Stefani i ta ostatnia.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Ktora z powyzszych gwiazd wyglada najkorzystniej w obecnej fryzurze?

Kylie Minoque

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam

Kiedyś obcięłam sobie sama włosy w podstawówce i efekt był opłakany, miałam na głowie grzyba, a że był to koniec podstawówki to mam zdjęcie nawet robione do legitymacji szkolnej do gimnazjum - ale nie mam skanera, poza tym nie ma się czym chwalić. :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.

Kolor taki jak mam, swój, naturalny. Obiecałam sobie, że już nigdy nie zafarbuję włosów.
A długość i fryzura mniej więcej taka:

Tylko że na prosto, bez żadnego cieniowania i oczywiście bez grzywki.
Jeszcze rok temu takie miałam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.