ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema,

Zakladam temacik do nabijania :ziober2:
Nie wrzucam tego do tematu o wlosach i fryzurach, bo mimo ze o wlosach, bedzie bardziej o ocenie fryzur gwiazd i naszych :ninja:

Oto kilka porazkowych fryzur u celebrytek:
Katie Holmes

Kate Perry

Scarlett Johansson

Halle Berry

Angelina Jolie

Danni Minogue

Paris Hilton

Gwen Stefanie

Kylie Minogue

Madonna

Sharon Osbourne

Niektore z tych fryzur sa z prehistorycznych czasow, byc moze moda byla taka a nie inna... Jednak na przykladzie Sharon Osbourne widac, jak mozna dzieki wlosom (miedzy innymi) sie odmlodzic i wygladac COOL a nie jak babcia emerytka z pensjonatu w gorach :ninja:
Z kolei Paris Hilton poza tym ze wygladala mega kiczowato, to te wlosy i ich kolor byly calkiem w kit :)

Pytania do Was moje dzieci kochane:
1. Ktora z powyzszych fryzur jest najbardziej obciachowa?
2. Ktora z powyzszych gwiazd wyglada najkorzystniej w obecnej fryzurze?
Mozecie podac tez swoje wlasne typy - mile widziane :D
3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo :ziober2: Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam :rotfl:
4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.


P.S. Na zdjeciach zwroccie uwage tez na regulacje brwi - jak ksztalt potrafi zmienic wyraz twarzy z klaunowatego na bardziej wyrafinowany :pavarotti:

Pozdrawiam wszystkie piekne dziewczyny.

Temat dedykuje agoosi - wlascicielce najpiekniejszych wlosow na forum - nie musicie sie ze mna zgadzac, i tak wiem najlepiej :fakju:


Ten FP czy mod co zamknie ten temat sugerujac ze powinien byc w temacie o wlosach jest burakiem :Ziober2:

ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011

Mam nadzieje, ze dobijecie do miliona i temat nie skonczy sie na pojedzie fryzjerek :rotfl:

mmaryjka
mmaryjka
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie?

kiedyś tata obciął mnie 'na grzyba' bo nie chciałam się czesać. cios poniżej pasa, na szczęście wtedy dużo osób tak chodziło.
Farbenfinsternis
Farbenfinsternis
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych fryzur jest najbardziej obciachowa?

te obleśne warkoczyki.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Ktora z powyzszych gwiazd wyglada najkorzystniej w obecnej fryzurze?

wszystkie wyglądaja ok.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam

Pewnie wszystko, co do tej pory miałam, ale jakoś nieszczegolnie mnie to obchodzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.

3mm długości, kolor - blond.
mirra20
mirra20
  27 sierpnia 2011

oprócz obciachowego grzyba w dzieciństwie, jakieś 8 lat temu obcięłam włosy do pasa na długość za ucho nie wyglądałam dobrze:nie:

ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: te obleśne warkoczyki.


wyglada jak meduza :swir:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie wszystko, co do tej pory miałam, ale jakoś nieszczegolnie mnie to obchodzi.


dobrze ci w krotkich jasnych wlosach :tak:
ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oprócz obciachowego grzyba w dzieciństwie


Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś tata obciął mnie 'na grzyba'


ja chyba nie mialam grzyba w dziecinstwie :woot:
Farbenfinsternis
Farbenfinsternis
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyglada jak meduza

Obleśne to jest wręcz :/
styka51
styka51
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych fryzur jest najbardziej obciachowa? 2. Ktora z powyzszych gwiazd wyglada najkorzystniej w obecnej fryzurze? Mozecie podac tez swoje wlasne typy - mile widziane :D 3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam 4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.

1. Katie Holmes.
2. Angelina i Paris.
3. Hmmm... musze pomyśleć. A lepiej to zobrazować: rok 2007... jaki dziecioczek :lol:
4. A teraz fryzura moich marzeń:
długie, gęste, czarne :zakochany: W sumie na ryju też mogłabym tak wyglądać :pavarotti:
sylwik
sylwik
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam

blond byl u mnie obciachowy. totalnie. wygladalam paskudnie.
kiedys w gimnazjum obcielam sobie sama grzywke, byla do pol czola i krzywa:rotfl: teraz juz normalnie sama zawsze robie grzywke:)
a, wlosy sprany bronzo-blond, z czerwonymi i czarnymi pasemkami:wtfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.

czekoladowe, megageste loki do pasa:ziober2:
ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011
styka51
styka51: 4. A teraz fryzura moich marzeń:


ale to Jordan? masz fajne geste wlosy
Jordan wg mnie tu wygladala kiczowato strasznie

teraz troche "delikatniej"


Konto usunięte
Konto usunięte: obcielam sobie sama grzywke, byla do pol czola i krzywa


ja tez mialam grzywke rowna do pol czola w liceum bodajze - wydawalo mi sie ze fajnie wygladalam
styka51
styka51
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jordan wg mnie tu wygladala kiczowato strasznie

Szczerze, to nie wiem kto to jest ;p Mniej więcej takie włosy chcę, soł zapuszczam teraz i mniej prostuje ;)
KaroIa
KaroIa
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych fryzur jest najbardziej obciachowa? 2. Ktora z powyzszych gwiazd wyglada najkorzystniej w obecnej fryzurze? Mozecie podac tez swoje wlasne typy - mile widziane 3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? - nie musicie wrzucac zdjec, ale jezeli one najlepiej zobrazuja Wasza najwieksza fryzjerska porazke - prosze bardzo Ja zazwyczaj sobie w takich momentach zdjec nie robilam 4. Fryzura + kolor Waszych marzen? Mozecie podawac foty jakie wlosy chcialybyscie miec. Niech poniesie Was wyobraznia i odstawcie to, ze "a nigdy nie bede miala takich gestych wlosow", "nigdy nie bede miala takich dlugich wlosow" itp. itd.

1. Gwen Stefanie
2. Uwielbiam czerwone wręcz włosy Rihanny pod każdą postacią.
3. Hm, myślę, że moją najgorszą porażką co do fryzury było ścięcie grzywki na prosto... Naturalnie mam bardzo kręcone włosy, więc chyba tłumaczyć nie będę, jak to wyglądało. Prawie 2 lata łaziłam z grzywką podpiętą do góry, ewentualnie na bok - nie chciało mi się jej prostować dzień w dzień. Ale mała byłam i głupia. :D Teraz za nic w świecie bym sobie czegoś takiego nie zrobiła.
4. Zawsze zazdrościłam naturalnie prostych włosów jak "drut". U mnie jest to niemożliwe, ale uwielbiam takie włosy do pasa, wycieniowane odpowiednio. Czarne, przechodzące pod słońcem w czerwień. :zakochany:
asiulcia1
asiulcia1
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych fryzur jest najbardziej obciachowa?

wszystkie na pierwszym miejscu K.Perry na drugim :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Ktora z powyzszych gwiazd wyglada najkorzystniej w obecnej fryzurze?

Gwen Stefanie i Katie Holmes

Konto usunięte
Konto usunięte: Mozecie podac tez swoje wlasne typy - mile widziane :D

podam na przykładzie Polek: Katarzyna Zielinska i Joanna Koroniewska, wiecej nie pamietam ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jaka najbardziej obciachowa fryzure/ kolor/ cokolwiek innego dziwnego na glowie Wy mieliscie/ mialyscie? -

jak bylam, mala to mi wlosy scinano na krotko, w wieku 5-6 lat na szczescie zbuntowalam sie :mrgreen:
mialem nawet gdzies na kompie takie jedno zdjecie, ale nie moge znalezc ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Fryzura + kolor Waszych marzen?

kolor miodowy blond i włosy chciałabym znowu mieć do łokci... ;>
agniesiaO3
agniesiaO3
  27 sierpnia 2011

mnie mama kiedyś ścięła na chłopka ;( i fryzjerka raz przed studniówką rok uwaliła mi 14 cm, bo "tak ci będzie lżej na główce"
a moja wymarzona to dokładnie taka jaką mam, tyle, że o 10-15 cm dłuższa

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.