iFeelSooLost
iFeelSooLost
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Cześć.
Czy dostanę jakieś tabletki bez recepty, które spowodują, że zachce mi się spać i zasnę? Ostatnio mam dużo nerwów, stresów itp czesto w nocy nie moge zasnac mimo zmęczenia, zalezy mi na tym aby chociaż za tydzień w piątek sie wyspać a musze wstać już o 6 w sobote, chce byc w miare kontaktowa i przytomna, a obecnie nieraz zasypiam o 1 lub 2 z nerwów. Tabletki ziołowe nie działają oczywiscie, zalezy mi na efekcie, że po zażyciu zachce mi się spać i zasne.
Podobno po Aviomarinie chce sie spac? :woot: Ale to jest na chorobe lokomocyjną.

Pozdrawiam. :and:

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapomniałam do nasennych dodać ziołowe. ;) Nie wiem gdzie mieszkasz, w Polsce skierowania do psychiatry nie potrzeba. Jezeli zamierzasz wziąć Aviomarin, to nie polecam testować dzień przed ślubem, no i alkohol możesz sobie z głowy wybić biorąc leki uspokajające.

wlasnie wiem ze psychiatra zajmuje sie leczeniem bezsennosci, tyko ze ja zawsze normalnie sypiam jedynie ostatnio.. koszmar.

kuwa juz sama nie wiem.
Darunia511
Darunia511
  26 sierpnia 2011

Nic dziwnego, jak ślub to masz ogrom nerwów.
Przypomniało mi się o melatoninie, jest chyba sprzedawana bez recepty.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypomniało mi się o melatoninie, jest chyba sprzedawana bez recepty.

o wlasnie! jutro pojde zapytac do apteki
Darunia511
Darunia511
  26 sierpnia 2011

tyle, ze melatonina chyba wymaga dłuższego okresu stosowania - nie przyjmowałam, zreztą, kazdy odczuje to inaczej.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno po Aviomarinie chce sie spac? Ale to jest na chorobe lokomocyjną.

Aviomarin działa uspokajająco, ale nie nasennie. Ja nie zauważyłam ani jednego efektu, ani drugiego. Na uspokojenie można melisę pić. A o tabletki trzeba będzie chyba w aptece popytać.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.