iFeelSooLost
iFeelSooLost
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Cześć.
Czy dostanę jakieś tabletki bez recepty, które spowodują, że zachce mi się spać i zasnę? Ostatnio mam dużo nerwów, stresów itp czesto w nocy nie moge zasnac mimo zmęczenia, zalezy mi na tym aby chociaż za tydzień w piątek sie wyspać a musze wstać już o 6 w sobote, chce byc w miare kontaktowa i przytomna, a obecnie nieraz zasypiam o 1 lub 2 z nerwów. Tabletki ziołowe nie działają oczywiscie, zalezy mi na efekcie, że po zażyciu zachce mi się spać i zasne.
Podobno po Aviomarinie chce sie spac? :woot: Ale to jest na chorobe lokomocyjną.

Pozdrawiam. :and:

moonlight28
moonlight28
  26 sierpnia 2011

mnie szybko usypiają moje krople Milocardin :ninja:

moonlight28
moonlight28
  26 sierpnia 2011

ale one na recepte :/

kissangelkiss
kissangelkiss
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć. Czy dostanę jakieś tabletki bez recepty, które spowodują, że zachce mi się spać i zasnę? Ostatnio mam dużo nerwów, stresów itp czesto w nocy nie moge zasnac mimo zmęczenia, zalezy mi na tym aby chociaż za tydzień w piątek sie wyspać a musze wstać już o 6 w sobote, chce byc w miare kontaktowa i przytomna, a obecnie nieraz zasypiam o 1 lub 2 z nerwów. Tabletki ziołowe nie działają oczywiscie, zalezy mi na efekcie, że po zażyciu zachce mi się spać i zasne. Podobno po Aviomarinie chce sie spac? Ale to jest na chorobe lokomocyjną. Pozdrawiam.

moze nie tyle nassene na uspokajające tabletki? ja moge poleic ziolowy valused. mi pomogl jak mialam stresy w trakcie sesji i nie mogam spac przed egzaminami :P
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze nie tyle nassene na uspokajające tabletki? ja moge poleic ziolowy valused. mi pomogl jak mialam stresy w trakcie sesji i nie mogam spac przed egzaminami :P

nie działają takie uspokajające, ja musze mieć coś po czym zasne. :and:
CzarownicyPies
CzarownicyPies
  26 sierpnia 2011

Banalne, ale może po prostu wypij sobie piwo wieczorem ?
Mnie jedno zawsze usypia. :-)

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Banalne, ale może po prostu wypij sobie piwo wieczorem ? Mnie jedno zawsze usypia. :-)

mnie też, czasem, ale przed slubem piwska nie bede pić :and: musiałabym ze 3 wypic, mam mocną głowe.

ratujcie
CzarownicyPies
CzarownicyPies
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie też, czasem, ale przed slubem piwska nie bede pić musiałabym ze 3 wypic, mam mocną głowe.

Ale to nie chodzi o to, żeby się upijać.
Mówię - jedno. :D
No ale jak uważasz, mi pomogło w wielu stresujących sytuacjach.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to nie chodzi o to, żeby się upijać.

po jednym to nic nie poczuje, nawet spac nie bedzie mi sie chcialo. poważnie :and:
SoDope
SoDope
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ratujcie

idz do lekarza pierwszego kontaktu wypisze Ci bez problemu coś na sen ..
CzarownicyPies
CzarownicyPies
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po jednym to nic nie poczuje, nawet spac nie bedzie mi sie chcialo. poważnie

Mnie tata nauczył, że takie jedno piwo przed snem zawsze uspokoi i pomoże :ziober2:.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: idz do lekarza pierwszego kontaktu wypisze Ci bez problemu coś na sen ..

o ile znajde czas.
SoDope
SoDope
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o ile znajde czas.

w takim razie ja powiem, że persen forte.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w takim razie ja powiem, że persen forte.

da rade? ile tego zjesc zeby zasnac? a jakbym to tez rano sobie wziela w dzien slubu? zeby byc spokojniejsza, nie bede otumaniona?
SoDope
SoDope
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: da rade? ile tego zjesc zeby zasnac? a jakbym to tez rano sobie wziela w dzien slubu? zeby byc spokojniejsza, nie bede otumaniona?

jak do zaśnięcia - to wal max dawke jaka jest napisana na opakowaniu.

a z rana minimum.. z resztą masz jeszcze tydzień - przetestujesz jak się rano będzie czuła.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.