iFeelSooLost
iFeelSooLost
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Cześć.
Czy dostanę jakieś tabletki bez recepty, które spowodują, że zachce mi się spać i zasnę? Ostatnio mam dużo nerwów, stresów itp czesto w nocy nie moge zasnac mimo zmęczenia, zalezy mi na tym aby chociaż za tydzień w piątek sie wyspać a musze wstać już o 6 w sobote, chce byc w miare kontaktowa i przytomna, a obecnie nieraz zasypiam o 1 lub 2 z nerwów. Tabletki ziołowe nie działają oczywiscie, zalezy mi na efekcie, że po zażyciu zachce mi się spać i zasne.
Podobno po Aviomarinie chce sie spac? :woot: Ale to jest na chorobe lokomocyjną.

Pozdrawiam. :and:

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak do zaśnięcia - to wal max dawke jaka jest napisana na opakowaniu. a z rana minimum.. z resztą masz jeszcze tydzień - przetestujesz jak się rano będzie czuła.

ok to jutro to sobie kupie ;d
SoDope
SoDope
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ok to jutro to sobie kupie ;d
chociaz ja rano w dzień slubu bym się cieszyła jak kretynka :crylol:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaz ja rano w dzień slubu bym się cieszyła jak kretynka

ale ja sie bede bardzo cieszyc, tylko ja sie bardzo zawsze denerwuje, a jak denerwuje to sie jąkam, nie wiem co robic, jak sie zachowac, wyolbrzymiam wszystko i latwo sie wściekam, byle co mnie wyprowadzi z równowagi ;d
SoDope
SoDope
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno po Aviomarinie chce sie spac? Ale to jest na chorobe lokomocyjną.

teraz czytam .. a to przypadkiem nie jest wycofane .. - jeden jakiś na lokomocje jest wycofany XD
SoDope
SoDope
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

już sobie to wyobrażam ..

sytuacja w kościele ..
- Czy Ty Marto bierzesz sobie za męza ..
(w środku zdania)
- Tak kuvaa .. proszę dalej :mrgreen:

XD
moonlight28
moonlight28
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: persen forte.


Konto usunięte
Konto usunięte: Tabletki ziołowe nie działają oczywiscie


ten lek też jest ziołowy
SoDope
SoDope
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ten lek też jest ziołowy

max dawka ją położy - 100 %.
SoDope
SoDope
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ten lek też jest ziołowy

teoretycznie to innego czegoś nie dostanie BEZ RECEPTY.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: już sobie to wyobrażam .. sytuacja w kościele .. - Czy Ty Marto bierzesz sobie za męza .. (w środku zdania) - Tak kuvaa .. proszę dalej

wtedy bede sie jąkać i beczeć nie bede umiala wypowiedziec slowa, zapluje mikrofon itp;d
SoDope
SoDope
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wtedy bede sie jąkać i beczeć nie bede umiala wypowiedziec slowa, zapluje mikrofon itp;d

eeee

mój brat powiedział 'oraz, że Cie nie ODPUSZCZE' aż do śmierci ..

:crylol:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mój brat powiedział 'oraz, że Cie nie ODPUSZCZE' aż do śmierci ..

moja koleżanka powiedziała

NIE DOPUSZCZE :crylol:
Darunia511
Darunia511
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy dostanę jakieś tabletki bez recepty, które spowodują, że zachce mi się spać i zasnę? Ostatnio mam dużo nerwów, stresów itp czesto w nocy nie moge zasnac mimo zmęczenia, zalezy mi na tym aby chociaż za tydzień w piątek sie wyspać a musze wstać już o 6 w sobote, chce byc w miare kontaktowa i przytomna, a obecnie nieraz zasypiam o 1 lub 2 z nerwów. Tabletki ziołowe nie działają oczywiscie, zalezy mi na efekcie, że po zażyciu zachce mi się spać i zasne. Podobno po Aviomarinie chce sie spac? Ale to jest na chorobe lokomocyjną.

Jak leki nasenne na Ciebie nie działają, to musisz iśc do lekarza, najlepiej psychiatry, niżej masz podobny temat. Aviomarin niektórych usypia, wręcz otumania (np mnie), ale jak musisz byc aktywna drugiego dnia to bym nie ryzykowała, może ewentualnie połowę tabletki.
Z lekarzem rodzinnym to bym się powstrzymała.. Od takich leków są psychiatrzy, rodzinny moze Ci wręcz zaszkodzić.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak leki nasenne na Ciebie nie działają, to musisz iśc do lekarza, najlepiej psychiatry, niżej masz podobny temat. Aviomarin niektórych usypia, wręcz otumania (np mnie), ale jak musisz byc aktywna drugiego dnia to bym nie ryzykowała, może ewentualnie połowę tabletki. Z lekarzem rodzinnym to bym się powstrzymała.. Od takich leków są psychiatrzy, rodzinny moze Ci wręcz zaszkodzić.

Skad mam wiedziec czy dzialaja jak nie brałam, brałam leki ułatwiajace zasypianie - ziołowe, to są suplementy i nie pomagają jak sie ma tyle nerwów :and: do psychiatry trzeba miec skierowanie
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 sierpnia 2011

?* to było pytanie z tym psychiatra

Darunia511
Darunia511
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skad mam wiedziec czy dzialaja jak nie brałam, brałam leki ułatwiajace zasypianie - ziołowe, to są suplementy i nie pomagają jak sie ma tyle nerwów do psychiatry trzeba miec skierowanie

Zapomniałam do nasennych dodać ziołowe. ;) Nie wiem gdzie mieszkasz, w Polsce skierowania do psychiatry nie potrzeba. Jezeli zamierzasz wziąć Aviomarin, to nie polecam testować dzień przed ślubem, no i alkohol możesz sobie z głowy wybić biorąc leki uspokajające.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.