Wkomponowana
Wkomponowana
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)

witam, ostatnio mam problemy z zasypianiem, kładę się spać ale nie mogę zasnąć przez kilka godzin... znacie jakieś dobre ale tanie tabletki na taki problem? pozdrawiam

ElContusione
ElContusione
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a kto przebiegnie 5km, spoci się jak świnia i od razu walnie się spać? później ciepły prysznic, kubeczek melisy i śpi się jak dziecko. mi pomaga, a lekarz dał mi zgodę. (mam problemy z sercem)


moze na mnie inaczej dzialalo, bo ja biegalam 4km z rana, potem niekoniecznie CIEPLY prysznic :ziober2: i do budy - czulam sie jak nowonarodzona, jak nacpana, w sensie nabuzowana energia.

Babsy
Babsy: jak spalilam jednego wieczoru cala paczke fajek


w domu wszyscy zdrowi? kto cie tak wkuwil?
Darunia511
Darunia511
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno mniej niż musiałaby wziąć proszków bez recepty z apteki:]

Melisa nie wyleczy człowieka z bezsenności (jeżeli mówimy o poważnej bezsenności), bo takie sprawy mają podłoże psychologiczne i tu jest potrzebna diagnoza, wtedy leki które leczą, terapia etc, a może to np. brak magnezu? Nie wiem jaki problem ma założycielka tematu, może nie potrafi spać przez pogodę, stres krótkotrwały to oczywiście, obejdzie się bez psychiatry, wystarczy melisa+magnez+B6
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  26 sierpnia 2011

jeśli chcesz coś na sen bez recepty to valerin sen polecam najmocniejszy z tych dostępnych ziołowych

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znacie jakieś dobre ale tanie tabletki na taki problem? pozdrawiam

może lepiej na początek spróbujesz domowych sposobów?
polecam:
1. przed położeniem się do łóżka wypija szklankę ciepłego mleka
2. wypij jedno piwo i kładź się spać
3. połóż się, i zacznij czytać jakąś beznadziejnie nudna książkę
4. pooglądaj jakiś zamulający film
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (jeżeli mówimy o poważnej bezsenności),


niestety nikt tu nie mowi o powaznej bezsennosci
ElContusione
ElContusione
  27 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: może lepiej na początek spróbujesz domowych sposobów? polecam:


dokladnie, jesli autorka zalozyla temat tu, to mniemam ze nie jest jeszcze sprawa na tyle powazna by ja do psychiatry zabierac :woot:
i jak wyzej NA POCZATEK dobrze jest wyprobowac sposobow domowych, jesli te nie zadzialaja, wtedy udalabym sie do lekarza
mmaryjka
mmaryjka
  27 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli mówimy o poważnej bezsenności

wątpię bo z poważną bezsennością nie da się żyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jaki problem ma założycielka tematu, może nie potrafi spać przez pogodę, stres krótkotrwały to oczywiście, obejdzie się bez psychiatry

pewnie śpi w dzień/późno wstaje/zła dieta czy coś tego typu.

czyli melisa i wyciszenie/sport - zależy kto co woli i sen zagwarantowany
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.