Wkomponowana
Wkomponowana
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)

witam, ostatnio mam problemy z zasypianiem, kładę się spać ale nie mogę zasnąć przez kilka godzin... znacie jakieś dobre ale tanie tabletki na taki problem? pozdrawiam

styka51
styka51
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: witam, ostatnio mam problemy z zasypianiem, kładę się spać ale nie mogę zasnąć przez kilka godzin... znacie jakieś dobre ale tanie tabletki na taki problem?

Przed zaśnięciem pobiegaj trochę, tak z 2 km - zmęczysz się, potem myju myju, szklanka zaparzonej melisy i zaśniesz jak niemowlę ;)
mmaryjka
mmaryjka
  26 sierpnia 2011

nie śpij w ciągu dnia, to najważniejsze. wszystkie proszki bez recepty są ziołowe, więc kup sobie melisę i ją pij przed snem.
i jak wyżej, wysiłek fizyczny. bieganie jest najlepsze. 5km i spanie od razu po położeniu.

FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: więc kup sobie melisę i ją pij przed snem.


podbijam
robilam sobie herbate z melisy i zaparzalam caly dzbanek na wieczor

czytam ksiazke, zawsze mi sie oczy kleja
Darunia511
Darunia511
  26 sierpnia 2011

Nie wiem ile tej melisy by musiała wypić, aby jej pomogła, chyba wiadro.
Takich leków nie dobiera się samemu, jezeli cierpisz na prawdę na bezsenność to czeka Cię wizyta u psychiatry.

Babsy
Babsy
  26 sierpnia 2011
styka51
styka51: pobiegaj trochę, tak z 2 km - zmęczysz się,


Konto usunięte
Konto usunięte: wysiłek fizyczny. bieganie jest najlepsze.

jak pamietam ze studiow (niby to a propos dzieci) ze przed snem nalezy sie wyciszyc, nie szalec. zreszta, tetno jej sie podniesie- jak tu uspypiac z kolatajacym serduchem?
na razie moze jakis lekow ziolowych, wspomnianej melisy sprobuj, mleko (?) lawedna usypia- johnson & johnson ma ten zel do kapieli dla dzieci z lawenda. i jeszcze saszetke do poscieli sobie kup:)
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem ile tej melisy by musiała wypić, aby jej pomogła, chyba wiadro.


mi dzbanek pomagal
Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli cierpisz na prawdę na bezsenność to czeka Cię wizyta u psychiatry


ciezko wnioskowac bezsennosc na tym stadium:
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio mam problemy z zasypianiem


Babsy
Babsy: jak pamietam ze studiow (niby to a propos dzieci) ze przed snem nalezy sie wyciszyc, nie szalec. zreszta, tetno jej sie podniesie- jak tu uspypiac z kolatajacym serduchem?


podbijam
jak biegam to jestem nabuzowana energia
odstawilabym siedzenie przed komputerem
wyciszenie, przygaszone swiatlo - ksiazka
cieple mleko z miodem :tak:
psychiatra to ostatecznosc
u0u
u0u
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: witam, ostatnio mam problemy z zasypianiem, kładę się spać ale nie mogę zasnąć przez kilka godzin... znacie jakieś dobre ale tanie tabletki na taki problem? pozdrawiam

spal blanta przed snem.
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spal blanta przed snem.


fakt, usypiam jak dziecko - ze tez o tym nie pomyslalam :lol:
u0u
u0u
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fakt, usypiam jak dziecko - ze tez o tym nie pomyslalam

Dobrze, że ja czasami myślę ; D
Martitta
Martitta
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Mnie alkohol tak zamula, że usypiam momentalnie ( w sensie jakiś kieliszek wina przed snem, bo do alkoholizmu nie namawiam ) :ninja:
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, że ja czasami myślę ; D


co wieczor bys mnie blancikiem karmil

Konto usunięte
Konto usunięte: w sensie jakiś kieliszek wina przed snem, bo do alkoholizmu nie namawiam )


nie namawiasz? zaczyna sie od niewinnego kieliszka na sen... a potem wyladuje pod biedronka z Kaziem, Czesiem i Zbychem
Martitta
Martitta
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie namawiasz? zaczyna sie od niewinnego kieliszka na sen... a potem wyladuje pod biedronka z Kaziem, Czesiem i Zbychem

Narkomania też zaczyna się od jednego blancika a potem ląduje się na centralnym ze strzykawką :swir:
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a potem ląduje się na centralnym ze strzykawką


i zdradzilas wszystkim na forumie moj adres korespondencyjny :krzeslo:
Fieska
Fieska
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: witam, ostatnio mam problemy z zasypianiem, kładę się spać ale nie mogę zasnąć przez kilka godzin... znacie jakieś dobre ale tanie tabletki na taki problem? pozdrawiam


Wlacz sobie jakas spokojna muzyke lub jw. herbate z melisy lub baldrianu. Sprobuj to na weekend, bo na kazdego dziala inaczej. Ja na drugi dzien chodze zazwyczaj jak cma. Co jeszcze moze zadzialac to kropelka lawendy lub bergamoty na chusteczke i poloz sobie kolo poduszki.
A jezeli to nie pomoze to mozesz zapytac rodzinnego lekarza, co mozesz wziac lub spytaj w aptece. Tam najlepiej Ci doradza, jakie tbl mozesz wziac.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.