Wkomponowana
Wkomponowana
  26 sierpnia 2011 (pierwszy post)

witam, ostatnio mam problemy z zasypianiem, kładę się spać ale nie mogę zasnąć przez kilka godzin... znacie jakieś dobre ale tanie tabletki na taki problem? pozdrawiam

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 sierpnia 2011

a ja na dodatek polecam plyn z johnson baby
moj mlody zasypia po jego uzyciu w pare minut.

Martitta
Martitta
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i zdradzilas wszystkim na forumie moj adres korespondencyjny

A Ty mój :ziober2: I jeszcze z moich kumpli się śmiejesz :and: Jesteśmy kwita :rotfl:
u0u
u0u
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co wieczor bys mnie blancikiem karmil

mógłbym ; D
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mógłbym ; D


:*

FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011

ach i jeszcze jedno, bardzo pomaga na sen

randka z informatykiem :ziober2:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 sierpnia 2011

dobre pukanie i spisz jak ksiezniczka.
nie zapomnij sie wyplukac jak wstaniesz rano

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: nie zapomnij sie wyplukac jak wstaniesz rano


:crylol:
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: randka z informatykiem

Zależy :D znam takich że racja xd ale ten.. niektórzy (np. ja :mrgreen:) mają tysiące pomysłów na sekunde i nie idzie sie nudzić :ziober2: a to wrzuce w krzaczory a to do stawu :mrgreen: zawsze coś xd
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ten.. niektórzy (np. ja )


jestes nieobiektywny
styka51
styka51
  26 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: jak pamietam ze studiow (niby to a propos dzieci) ze przed snem nalezy sie wyciszyc, nie szalec. zreszta, tetno jej sie podniesie- jak tu uspypiac z kolatajacym serduchem?

Ja rozumiem, endorfiny itp.. ale po jakiejś pół godzinie, po kąpieli jak już się wyciszy, to to zmęczenie pomaga zasnąć :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem ile tej melisy by musiała wypić, aby jej pomogła, chyba wiadro.

Ja wypijam dwie szklanki i styka ;)
Babsy
Babsy
  26 sierpnia 2011
styka51
styka51: Ja rozumiem, endorfiny itp.. ale po jakiejś pół godzinie, po kąpieli jak już się wyciszy, to to zmęczenie pomaga zasnąć :D

slyszalam, ze cwiczyc sie powinno najpozniej ze 2 godz przed snem:tak:
styka51
styka51
  26 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: slyszalam, ze cwiczyc sie powinno najpozniej ze 2 godz przed snem

A jak się seksy uprawia? To mało kto zasypia 2 h po orgazmie, tylko raczej troszkę szybciej...
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
styka51
styka51: A jak się seksy uprawia? To mało kto zasypia 2 h po orgazmie, tylko raczej troszkę szybciej...


niecala minuta rzeklabym... czasem zasypiam z chusteczkami miedzy nogami :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  26 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: przed snem nalezy sie wyciszyc, nie szalec. zreszta, tetno jej sie podniesie- jak tu uspypiac z kolatajacym serduchem?

a kto przebiegnie 5km, spoci się jak świnia i od razu walnie się spać? później ciepły prysznic, kubeczek melisy i śpi się jak dziecko. mi pomaga, a lekarz dał mi zgodę. (mam problemy z sercem)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem ile tej melisy by musiała wypić, aby jej pomogła, chyba wiadro.

na pewno mniej niż musiałaby wziąć proszków bez recepty z apteki:]
Babsy
Babsy
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a kto przebiegnie 5km, spoci się jak świnia i od razu walnie się spać? później ciepły prysznic, kubeczek melisy i śpi się jak dziecko. mi pomaga, a lekarz dał mi zgodę. (mam problemy z sercem)

no to ja nie wiem;) nie praktykowalam jakis cwiczen wieczorem. raz tylko, jak spalilam jednego wieczoru cala paczke fajek i mi serce walilo, nie moglam z godzine czy dluzej usnac.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.