naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  21 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Wczoraj odbył się ślub Pauliny Sykut z jej o 10 lat starszym narzeczonym. Paulina ubrana była w białą, asymetryczną sukienkę z przodu krótką, odsłaniającą nogi, a z tyłu zakończoną długim, ciągnącym się po ziemi trenem.

Samą Paulinę Sykut baaardzo lubię, bardzo przyjemnie patrzyło się na nią np. podczas, gdy była prezenterką w Must Be The Music, według mnie jest bardzo ładna, zawsze wygląda niezwykle dziewczęco, ma nienaganny makijaż oraz piękne włosy. Kreacja moim zdaniem bardzo ładna, mimo iż mogłaby być nieco dłuższa z przodu, ale i tak wyglądała przeuroczo : )

Jeśli chodzi o jej męża no to jakoś tak niechcący ciśnie mi się na usta określenie "stary dziad" :ninja:

A Wy co sądzicie o kreacji ślubnej Pauliny Sykut ?
Czy Waszym zdaniem powinna być nieco dłuższa z przodu, czy tak też jest okej ?
Jeśli brałybyście w tym momencie ślub zdecydowałybyście się na krótszą sukienkę, czy wolicie pozostać przy tradycyjnych długich sukniach ?















Pozdrawiam wszystkich, naaats :bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

akasha
akasha
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ano w sumie racja, nie bywam w kościele więc zapomniałam o tym zupełnie.

ja też nie, ale ostatnio byłam na cywilnym, tam też klęczą :ziober2:
pijana
pijana
  22 sierpnia 2011
akasha
akasha: ja też nie, ale ostatnio byłam na cywilnym, tam też klęczą

Na cywilnym też ? :wtf: To nie wiedziałam, nie byłam nigdy.
Mariettaa
Mariettaa
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: straszne kolana

też się tak własnie przyglądałam, ale to od klęczenia. ;> chyba oO

naaats
naaats: A Wy co sądzicie o kreacji ślubnej Pauliny Sykut ? Czy Waszym zdaniem powinna być nieco dłuższa z przodu, czy tak też jest okej ?

góra ok, bo skromna a dół... płakać .. jeszcze raz płakać...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.