naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  21 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Wczoraj odbył się ślub Pauliny Sykut z jej o 10 lat starszym narzeczonym. Paulina ubrana była w białą, asymetryczną sukienkę z przodu krótką, odsłaniającą nogi, a z tyłu zakończoną długim, ciągnącym się po ziemi trenem.

Samą Paulinę Sykut baaardzo lubię, bardzo przyjemnie patrzyło się na nią np. podczas, gdy była prezenterką w Must Be The Music, według mnie jest bardzo ładna, zawsze wygląda niezwykle dziewczęco, ma nienaganny makijaż oraz piękne włosy. Kreacja moim zdaniem bardzo ładna, mimo iż mogłaby być nieco dłuższa z przodu, ale i tak wyglądała przeuroczo : )

Jeśli chodzi o jej męża no to jakoś tak niechcący ciśnie mi się na usta określenie "stary dziad" :ninja:

A Wy co sądzicie o kreacji ślubnej Pauliny Sykut ?
Czy Waszym zdaniem powinna być nieco dłuższa z przodu, czy tak też jest okej ?
Jeśli brałybyście w tym momencie ślub zdecydowałybyście się na krótszą sukienkę, czy wolicie pozostać przy tradycyjnych długich sukniach ?















Pozdrawiam wszystkich, naaats :bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  21 sierpnia 2011

I jako ciekawostka: Paulina Sykut ma 30 lat, jej mąż 40. Znają się już 14 lat, są ze sobą od 12 lat. Planują mieć dziecko.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  21 sierpnia 2011

Straszna sukienka, straszne kolana, straszny mąż.

sylwik
sylwik
  21 sierpnia 2011
naaats
naaats: A Wy co sądzicie o kreacji ślubnej Pauliny Sykut ?

uwazam, ze suknia slubna powinna byc dluga.

nie wiem kim ona jest, ale jest bardzo ladna. a maz...moze te 12 lat temu byl przystojniejszy:rotfl:
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  21 sierpnia 2011
naaats
naaats: A Wy co sądzicie o kreacji ślubnej Pauliny Sykut ? Czy Waszym zdaniem powinna być nieco dłuższa z przodu, czy tak też jest okej ? Jeśli brałybyście w tym momencie ślub zdecydowałybyście się na krótszą sukienkę, czy wolicie pozostać przy tradycyjnych długich sukniach ?

Z przodu jest stanowczo za krótka. Nie wypada w takim czymś brać ślubu, zresztą Paulina nie ma pięknych i zgrabnych nóg. Gdyby ta sukienka z przodu też była taka długa bardzo by mi się podobała. Zwykła, klasyczna... ale schrzaniła sprawę :ble:

Konto usunięte
Konto usunięte: straszny mąż

nie jest straszny, jak na 40 lat jest przystojny ;-)
Gothiclady
Gothiclady
  21 sierpnia 2011

nie wiem o co chodzi z tą kiecką... szkoda, że jej majtek jeszcze widać nie było...

agoosiaaa
agoosiaaa
  21 sierpnia 2011
naaats
naaats: A Wy co sądzicie o kreacji ślubnej Pauliny Sykut ? Czy Waszym zdaniem powinna być nieco dłuższa z przodu, czy tak też jest okej ?

okropienstwo ten przod :nie:

naaats
naaats: Jeśli chodzi o jej męża no to jakoś tak niechcący ciśnie mi się na usta określenie "stary dziad"

bez obrazy ale mniemam ze jak 40stka to stary dziad to chyba zywot bedziesz musiala zakonczyc jeszcze przed nia :ninja:
miami1
miami1
  21 sierpnia 2011

po prostu chce mieć faceta nie chłopca, sukienka spoko chociaż myślę że to niezbyt wygodne posiadać taka krótką kieckę i myśleć czy czegoś nie widać, a babka fajna :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 sierpnia 2011

Ładnie wygląda panna młoda.
Mlody szczęściarz, ile ma na koncie $ ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  21 sierpnia 2011

wydaje mi się że jest trochę za krótka :and: lepiej by wyglądała w długiej.
ale wg mnie nogi ma ładne nie wiem o co Wam chodzi :woot:

TheWitch
TheWitch
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale wg mnie nogi ma ładne nie wiem o co Wam chodzi

to raczej kwestia tego, co sie komu podoba, mi sie np. podobaja raczej szczuplejsze nogi :)
Letal
Letal
  21 sierpnia 2011

fajna jest ! nadaje się do telewizji

Martitta
Martitta
  21 sierpnia 2011

Jaka to śliczna kobieta :zakochany: I nogi wg mnie też ma fajne :) Suknia jak suknia, najważniejsze żeby się jej podobała. Trochę krótka z przodu ale w sumie nie jest tak źle :)

naaats
naaats: I jako ciekawostka: Paulina Sykut ma 30 lat, jej mąż 40. Znają się już 14 lat, są ze sobą od 12 lat. Planują mieć dziecko.

I bardzo fajnie :)
asiulcia1
asiulcia1
  21 sierpnia 2011
naaats
naaats: A Wy co sądzicie o kreacji ślubnej Pauliny Sykut ?

za krótka, wolę panny młode w długich sukniach :D
ale się jej kolana zdeformowały od klęczenia pewnie :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  21 sierpnia 2011

super wyglada. dobra laska z niej.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.