naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  21 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Wczoraj odbył się ślub Pauliny Sykut z jej o 10 lat starszym narzeczonym. Paulina ubrana była w białą, asymetryczną sukienkę z przodu krótką, odsłaniającą nogi, a z tyłu zakończoną długim, ciągnącym się po ziemi trenem.

Samą Paulinę Sykut baaardzo lubię, bardzo przyjemnie patrzyło się na nią np. podczas, gdy była prezenterką w Must Be The Music, według mnie jest bardzo ładna, zawsze wygląda niezwykle dziewczęco, ma nienaganny makijaż oraz piękne włosy. Kreacja moim zdaniem bardzo ładna, mimo iż mogłaby być nieco dłuższa z przodu, ale i tak wyglądała przeuroczo : )

Jeśli chodzi o jej męża no to jakoś tak niechcący ciśnie mi się na usta określenie "stary dziad" :ninja:

A Wy co sądzicie o kreacji ślubnej Pauliny Sykut ?
Czy Waszym zdaniem powinna być nieco dłuższa z przodu, czy tak też jest okej ?
Jeśli brałybyście w tym momencie ślub zdecydowałybyście się na krótszą sukienkę, czy wolicie pozostać przy tradycyjnych długich sukniach ?















Pozdrawiam wszystkich, naaats :bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

justCax
justCax
  21 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: super wyglada. dobra laska z niej.

podbijam. inaczej niż te wszystkie białe bezy. no i nie ma welonu co mi się osobiście bardzo podoba. sama chciałabym mieć taką kieckę, z tym, że jeśli bym brała kościelny, to chyba nie bardzo taka długość, chociaż w sumie..
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podbijam. inaczej niż te wszystkie białe bezy. no i nie ma welonu co mi się osobiście bardzo podoba. sama chciałabym mieć taką kieckę, z tym, że jeśli bym brała kościelny, to chyba nie bardzo taka długość, chociaż w sumie..

ano inaczej, ale co za tym idzie, wyglada bardzo ladnie.
jak masz ladne nogi to czemu nie?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

justCax
justCax
  21 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: jak masz ladne nogi to czemu nie?

mam ładne i zgrabne i lubie mini :pavarotti:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam ładne i zgrabne i lubie mini

wiec taka sukienka w sam raz dla ciebie :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

noiczegotu
noiczegotu
  21 sierpnia 2011
naaats
naaats: A Wy co sądzicie o kreacji ślubnej Pauliny Sykut ?

Nie podoba mi się. Bez ramiączek, ten przód to jednak mimo wszystko ZA krótki. No i brak welonu.

naaats
naaats: Paulina Sykut ma 30 lat, jej mąż 40. Znają się już 14 lat, są ze sobą od 12 lat.

12 lat razem i dopiero ślub, bueheh. Wyprosiła chyba wreszcie, albo teściowa ich pognała.
I faktycznie, mąż nieciekawy. Widziałam w koszulce, kulturysta czy co :ble:

Ale niech im się szczęśliwie żyje, ciekawe czy szybko będzie rozwód :ninja:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 sierpnia 2011

To ma być panna młoda? :ninja:

Po pierwsze brak welonu na ślubie? ale to ostatnio PODOBNO modne, chociaż do mnie nie przemawia
Sukienka tragedia, juz mogła całą dupę pokazac, buty ujdą w tłumie ale też nie na tą okazję.

Jedyne co mi się w niej podoba to włosy, lekkie loczki, nie proste, nie kręcone, eleganckie! przynajmniej wygląda w tych włosach jak człowiek a nie tak beznadziejnie jak w prostych drutach w mast bi de mjuzik :ninja:.

naaats
naaats: Jeśli brałybyście w tym momencie ślub zdecydowałybyście się na krótszą sukienkę, czy wolicie pozostać przy tradycyjnych długich sukniach ?

Długa, tradycyjna najładniejsza.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
pijana
pijana
  21 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: nie jest straszny, jak na 40 lat jest przystojny ;-)

Dla mnie wygląda jakby miał twarz z wosku, nie wiem, przeraża mnie. Zresztą mój ojciec też ma 40 i wyglądałby przy nim jak gówniarz :lol2:
pijana
pijana
  21 sierpnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: juz mogła całą dupę pokazac

:rotfl: Ahahaha, dobreeeeee
Farbenfinsternis
Farbenfinsternis
  21 sierpnia 2011
naaats
naaats: A Wy co sądzicie o kreacji ślubnej Pauliny Sykut ?

Ładna.

naaats
naaats: Czy Waszym zdaniem powinna być nieco dłuższa z przodu, czy tak też jest okej ?

jak dla mnie jest ok- z resztą, to jej ślub i jej sprawa.

naaats
naaats: Jeśli brałybyście w tym momencie ślub zdecydowałybyście się na krótszą sukienkę, czy wolicie pozostać przy tradycyjnych długich sukniach ?

Przede wszystkim - żadna siła mnie nie zmusi do założenia na siebie jakiejkolwiek sukienki.
feuliette
feuliette
  21 sierpnia 2011

tragiczna sukienka:ninja:

akasha
akasha
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: straszne kolana

kolana ma takie od klęczenia z pewnościa.

suknia boska :zakochany:

gdybym miała dużo wyższego faceta to też bym taką chciała, bo buty na plaskim to do niej nie pasują :C
pijana
pijana
  21 sierpnia 2011
akasha
akasha: kolana ma takie od klęczenia z pewnościa.

Ano w sumie racja, nie bywam w kościele więc zapomniałam o tym zupełnie.
psychicznatortura
psychicznatortura
  22 sierpnia 2011

Podoba mi się jak wyglądała ale kiecka chyba trochę przykrótka jednak

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  22 sierpnia 2011

kurde, ładna jest :ninja: nie dałby jej 30 lat :o
a ten typ porażka :nie:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 sierpnia 2011

Nie znam laski.

Piekna jest.
Ma piekne nogi, suknia wyglada na niej idealnie.
Bardzo pozytywnie, bardzo przyjemnie sie na nia patrzy.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.