SoDope
SoDope
  15 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Bez wątpienia jedna z tych na którą faceci chętnie zobaczyli by bez ubrania.

ur. 29 czerwca 1978




Konto usunięte
Konto usunięte: Jej matka, Rosemary, pochodzi z mieszanego małżeństwa rosyjsko-hawajskiego, ojciec zaś jest Filipińczykiem.


Czy swoją 'urodę' zawdzięcza dzięki takim różnorodnym korzeniom ? Czy jednak była pomoc 'chirurgiczna' ? jakie macie zdanie w tej sprawie ?

Ja patrzę na Nią od początku kariery czyli od zespołu 'PCD' Pussycat Dolls i wygląd nie zmienił Jej się w ogóle przez to twierdzę, że 'jest wspomagana' przez 'zaprzyjaźnionego' lekarza chirurgi plastycznej.

Kwestia urody oczywiście wg gustu - ale wg mnie w teledyskach wygląda pięknie i bardzo miło się na nią patrzy.

Oceń w skali od 1-5

A dla Panów pytanie :
Czy zazdrościcie Lewisowi Hamiltonowi, że owa Pani będzie wkrótce jego żoną ?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze jada na sucho

hardkor :crylol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

YoSuckYoNo
YoSuckYoNo
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: felice fawn mnie jara


boska jest... to cialo takie apetyczne, figura jak u 100% kobiety, normalnie role model do nasladowania, zwlaszcza dla nastolatek :ninja:





Uwazam, ze to nieco chore jarac sie czyms co niezdrowe :ziober2:
marta0859
marta0859
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: boska jest... to cialo takie apetyczne, figura jak u 100% kobiety, normalnie role model do nasladowania, zwlaszcza dla nastolatek

ale krzywe nogi :ninja:
a te ostatnie zdjęcie mnie rozwaliło :rotfl:
ale buzię ma ładną :D
YoSuckYoNo
YoSuckYoNo
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale krzywe nogi


Konto usunięte
Konto usunięte: a te ostatnie zdjęcie mnie rozwaliło


fajne :ziober2: moze byc z charakteru spoko laska, jednak jako ideal fizycznosci to sie dziewczyna nie nadaje :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ale buzię ma ładną :D


liczy sie caloksztalt :pavarotti:
buzie ma spoks, choc widac bardzo duzo makijazu, daj mi tone kosmetykow i z kazdej ci zrobie boginie :crylol:
YoSuckYoNo
YoSuckYoNo
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale krzywe nogi


zauwazylam taka tendencje ze wychudzone laski tak maja, to moze kosci tak sa nasze zbudowane :woot:
choc moja siostra ma nogi idealnie idealne, w sensie o budowe, ale tez jakos krzywo stawia :woot:
marta0859
marta0859
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fajne moze byc z charakteru spoko laska, jednak jako ideal fizycznosci to sie dziewczyna nie nadaje :D marta0859:

no nie znam jej, ciężko powiedzieć :ninja: w ogóle pierwszy raz ją na oczy na tym forum widzę, pewnie jakaś sezonowa gwiazdka.
Mi się akurat podoba, może ciała nie ma idealnego, "kształtnego", ale w sumie laski z taką figurą też są ok, całkiem płaska znowu nie jest, miednica jej jedynie trochę wystawała z tego co pamiętam :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: liczy sie caloksztalt buzie ma spoks, choc widac bardzo duzo makijazu, daj mi tone kosmetykow i z kazdej ci zrobie boginie

Oj wierz mi, że nie z każdej by się dało :crylol:
Po zdjęciach trudno stwierdzić, nie wiadomo na ile to makijaż a na ile photoshop czy jakieś tam inne tego typu "ulepszacze", zwłaszcza na dwóch ostatnich, ale jedno trzeba jej przyznać - ma piękne oczy :D

Konto usunięte
Konto usunięte: zauwazylam taka tendencje ze wychudzone laski tak maja, to moze kosci tak sa nasze zbudowane choc moja siostra ma nogi idealnie idealne, w sensie o budowe, ale tez jakos krzywo stawia

Nie wiem, znam kilka dziewczyn które mają nogi jak patyczki i nie mają krzywych, normalne są, tyle że one mają jeszcze chudsze nogi od niej :ninja:
YoSuckYoNo
YoSuckYoNo
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pierwszy raz ją na oczy na tym forum widzę, pewnie jakaś sezonowa gwiazdka.


byl niedawno temat o niej, stad pamietam. nie mam pojecia kim jest i czym sie zajmuje, ja taka nie na czasie jestem :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oj wierz mi, że nie z każdej by się dało


masz kogos konkretnego na mysli? :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: tyle że one mają jeszcze chudsze nogi od niej


w sumie jest to mozliwe :ninja:
pauluss99
pauluss99
  16 sierpnia 2011

Przeczytałam cały wątek i jestem w szoku niektórzy piszą że im się nie podoba dają marne 2, a ja Nicole zawsze uważałam za ideał. bardzo mi się podoba jej uroda. No kurde jak to każdy ma inny gust innym się nie podoba coś co dla kogoś jest ideałem i odwrotnie...

marta0859
marta0859
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: byl niedawno temat o niej, stad pamietam. nie mam pojecia kim jest i czym sie zajmuje, ja taka nie na czasie jestem

Wiem, pamiętam ten temat, dałam jej najwyższą notkę bo akurat mi się spodobała :D
Ale teraz widzę że ma nogi krzywe, straciła w moich oczach :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: masz kogos konkretnego na mysli? http://forum.przyroda.org/images/smiles/cwaniak.gif

Mam, ale to raczej przypadki z rl life, nie stąd :rotfl: Po zdjęciach trudno stwierdzić co może być nie tak :ziober2:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 sierpnia 2011

Jest bardzo ładną kobietą. Bardzo ładne włosy.
Bez makijażu również prezentuje się dobrze - o wiele lepiej niż inne gwiazdy ;)
Dam jej 5.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.