SoDope
SoDope
  15 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Bez wątpienia jedna z tych na którą faceci chętnie zobaczyli by bez ubrania.

ur. 29 czerwca 1978




Konto usunięte
Konto usunięte: Jej matka, Rosemary, pochodzi z mieszanego małżeństwa rosyjsko-hawajskiego, ojciec zaś jest Filipińczykiem.


Czy swoją 'urodę' zawdzięcza dzięki takim różnorodnym korzeniom ? Czy jednak była pomoc 'chirurgiczna' ? jakie macie zdanie w tej sprawie ?

Ja patrzę na Nią od początku kariery czyli od zespołu 'PCD' Pussycat Dolls i wygląd nie zmienił Jej się w ogóle przez to twierdzę, że 'jest wspomagana' przez 'zaprzyjaźnionego' lekarza chirurgi plastycznej.

Kwestia urody oczywiście wg gustu - ale wg mnie w teledyskach wygląda pięknie i bardzo miło się na nią patrzy.

Oceń w skali od 1-5

A dla Panów pytanie :
Czy zazdrościcie Lewisowi Hamiltonowi, że owa Pani będzie wkrótce jego żoną ?
asiulcia1
asiulcia1
  15 sierpnia 2011

średnia taka, na plus na pewno długie włosy i usta

Konto usunięte
Konto usunięte: jakie macie zdanie w tej sprawie ?

sądzę, że :

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jednak była pomoc 'chirurgiczna'

:tak:
Alucard
Alucard
  15 sierpnia 2011

5.
A pasztety z MiU mają ból dupy xD

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nicole Scherzinger was born in Honolulu, Hawaii. Her father, Alfonso Valiente, is Filipino, and her mother, Rosemary, is a mix of Hawaiian and Russian descent.


Ojciec Filipinczyk, Matka Rosyjsko-Hawajska - wszystko sie zgadza :ziober2:

spoks jest, wg mnie wspomagana... jak bym miala tyle siana, to bym nawet lepiej wygladala majac te 33 lata :Ziober2:

Lipo najczestszy zabieg wsrod gwiazd, lubie gambling, wiec obstawiam lipo brzucha - regularne :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy zazdrościcie Lewisowi Hamiltonowi, że owa Pani będzie wkrótce jego żoną ?


jak maja sie wypowiedziec, jak nie wiedza jak sie puka?
co z tego jak ladna, jak moze lezy i ... lezy? :pavarotti:
zartuje sobie :swir:
jak sie rusza w lozku tak jak na parkiecie to i ja zazdroszcze Hamiltonowi :swir:

Patrishia
Patrishia: SoDope: coś drażni ale jednak przyciąga by na nią patrzeć:D A to jednak fakt. Dziwne trochę :D


mnie drazni jej plastikowa jednak nieco twarz
natomiast fakt, to jak sie rusza, tanczy, az sie chce byc lesbijka :ziober2:
czyli wniosek moj jest taki - gazeta na twarz i oglada sie dalej :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  15 sierpnia 2011

2,5. :tak:

moonlight28
moonlight28
  15 sierpnia 2011

3

marta0859
marta0859
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oceń w skali od 1-5

4.5, dobrze się trzyma
pijana
pijana
  15 sierpnia 2011

Mimo, że na bank jest tworem chirurga to ma u mnie 5, nie wygląda sztucznie, jest zajebista.

Darunia511
Darunia511
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy swoją 'urodę' zawdzięcza dzięki takim różnorodnym korzeniom ? Czy jednak była pomoc 'chirurgiczna' ? jakie macie zdanie w tej sprawie ?

Jest mi to obojętne czy jest to skalpel, czy natura, dlatego nie zastanawiam sie na tym, ładna i tyle.
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A pasztety z MiU mają ból dupy xD

to od anala na 100%

Konto usunięte
Konto usunięte: Oceń w skali od 1-5

za figure 5. twarzy nie oceniam, bo to nie moj typ.
SoDope
SoDope
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest mi to obojętne czy jest to skalpel, czy natura, dlatego nie zastanawiam sie na tym, ładna i tyle.


Tak obojętnie jest w momencie kiedy ktoś wyglada jak Nicole albo Demi

bo jak ktoś tak wygląda


to zmienia postać rzeczy rozmów na temat operacji plastycznych.
Wszystko jest dla ludzi - ale umiar i estetyka.

Konto usunięte
Konto usunięte: twarzy nie oceniam, bo to nie moj typ.

Oceniasz tylko blondynki z jasnymi karnacjami ? XD
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oceniasz tylko blondynki z jasnymi karnacjami ? XD

nie :woot:
po prostu twarz nicole mnie odrzuca - i to nie o to chodzi, ze jest brzydka czy cos, ale po prostu jej nie lubie :) dlatego nie chce oceniac, bo moja ocena bylaby nie fair. moze zle sie wyrazilam piszac, ze to o typ urody chodzi, bo przeciez zawsze oceniam, niewazne czy blondynka z jasna karnacja czy brunetka z ciemna :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 sierpnia 2011

Poza tym felice fawn mnie jara, a blondynka nie jest :w00t:

Maryla
Maryla
  15 sierpnia 2011

nie zastanawiam się, czy to co sobą reprezentuje jest dziełem skalpela, nawet jeżeli, to mam to w dupie.
nie wygląda sztucznie, jest śliczna, cudowna, zajebista i w ogóle ach, ech.
5.

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy swoją 'urodę' zawdzięcza dzięki takim różnorodnym korzeniom ? Czy jednak była pomoc 'chirurgiczna' ? jakie macie zdanie w tej sprawie ?

Pewnie jest ladna naturalnie(naturalnie tez jest pojeciem wzglednym - bo jakze wyglada bez makijazu?), ale mysle, ze pewnie NIEWIELKA pomoc chirurgiczna jest, wypelnienie ust, zmarszczek i takie drobne sprawy.
Martitta
Martitta
  15 sierpnia 2011

Nie powiem, że nie jest piękna, bo jest. Ale ja nigdy się nią nie zachwycałam. Nie mój typ chyba. Daję 4. Figurę ma fajną :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.