massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Zazwyczaj jak mi sie jakas nuta podoba u kobiety mijanej na ulicy, to podchodze i sie pytam jakich perfum uzywa.
Niestety dawno tego zapachu nie czulam, zeby zapytac konkretnej jego "nosicielki" a szukam juz od paru ladnych lat.

Zapach z tych tzw. drzewnych wooden scents, podejrzewam, ze jest w nim pizmo, paczula, cedar :woot:
Zapach kojarzy mi sie z zapachem z drukarni, papierem, nowa kupiona ksiazka (zawsze otwieram i wsadzam nos w srodek zeby sie zaciagnac :ninja:), drzewem mniej.

Prosze o propozycje, jesli macie cos, co by sie kwalifikowalo do opisu :D

Dziekowac.
:bye:

A i to nie sa te:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z męskich zawsze miałam ochotę się psiknąć One Million'em ojca Są o wiele ładniejsze niż Lady Million.


kuwa musze sobie zamowic jakies perfumy
nie wiem ktore :/

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: kuwa musze sobie zamowic jakies perfumy nie wiem ktore :/

Ja chyba mam inne preferencje zapachowe niż Ty, więc raczej nie pomogę :and:
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  10 sierpnia 2011

ja ostatnio uwielbiam te http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18172 :zakochany:

Dawno żadne perfumy mnie tak nie zachwyciły wystarczy opinie o nim poczytać i wszystko jasne :w00t:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja chyba mam inne preferencje zapachowe niż Ty, więc raczej nie pomogę


czyli jakie? kwaitowe? slodkie?

Konto usunięte
Konto usunięte: ja ostatnio uwielbiam te http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18172 Dawno żadne perfumy mnie tak nie zachwyciły wystarczy opinie o nim poczytać i wszystko jasne


poczytam
dzisiaj mi przyszly Jennifer Aniston, srednio mi sie podobaja
w piatek mi przyjda Lolita Lempicka
musze zamowil Molecules 01

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja ostatnio uwielbiam te http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18172 Dawno żadne perfumy mnie tak nie zachwyciły wystarczy opinie o nim poczytać i wszystko jasne


faktycznie, opinie ciekawe
wrzucilam na liste, zamowilabym dzisiaj razem z Lolita, kij, zrobie to za dni kilka :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: czyli jakie? kwaitowe? slodkie?

Dość słodkie, ale bez przesady i nie duszące. Nie lubię np. perfum Escady, kiedyś zrobiłam błąd kupując jedne. Lubię też świeże. Moi ulubieńcy: (sorry za tyle obrazków)







massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 sierpnia 2011

Pijana
Amor Amor miałam, Moj EX mi kiedys kupił - ładny zapach, nie dusil mnie ale faktycznie to nie moja nuta :)
DKNY spróbuje, bo lubię większość zapachów z DKNY
resztę tez obwacham :)
I dzienx za foty - lubię widzieć jakie flakony szukać :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 sierpnia 2011

a Pijana nad tym CK sie zastanawialam wczoraj, ma mega za ** ste opinie
Ale Lolita Lempicka wygrala, bedzie next time :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  11 sierpnia 2011
massacre
massacre: DKNY spróbuje, bo lubię większość zapachów z DKNY

Ten jest iście jabłkowy :ziober2: Także jeśli nie lubisz jabłkowej nuty to może Ci się nie spodobać :D
massacre
massacre: Amor Amor miałam, Moj EX mi kiedys kupił - ładny zapach, nie dusil mnie ale faktycznie to nie moja nuta :)

Ja zużyłam 5 butelek podstawowej wersji i 2 letnich :lol2:
massacre
massacre: I dzienx za foty - lubię widzieć jakie flakony szukać :)

No problem :ziober2:
massacre
massacre: a Pijana nad tym CK sie zastanawialam wczoraj, ma mega za ** ste opinie Ale Lolita Lempicka wygrala, bedzie next time :D

No te CK są w sumie mało w moim stylu, niesłodkie itp., ale przypadły mi do gustu, zresztą były w promocji za 130 zł/150 ml :D
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  11 sierpnia 2011
massacre
massacre: a Pijana nad tym CK sie zastanawialam wczoraj, ma mega za ** ste opinie Ale Lolita Lempicka wygrala, bedzie next time :D


ck są ładniutkie. Jakiś czas temu wykończyłam flakonik to koleżanka zgapiła i sobie kupiła bo tak się jej spodobały, a ona wybredna jest co do zapachów
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten jest iście jabłkowy Także jeśli nie lubisz jabłkowej nuty to może Ci się nie spodobać :D


przyszla Lolita Lempicka, ma lekka nute pieczonych jablek - podoba mi sie :w00t:

jezeli nie jest to typowo slodki zapach to biore :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ck są ładniutkie. Jakiś czas temu wykończyłam flakonik to koleżanka zgapiła i sobie kupiła bo tak się jej spodobały, a ona wybredna jest co do zapachów


mi sie podobaja recenzje tego J'ose ktore dalas w linku, podobne recencje ma Prada Tendre - okreslaja to co lubie - zimne perfumy kojarzace sie z kobieta w bialej koszuli okularach a pod koszula seksowny czarny gorset - to normalnie JA :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: mi sie podobaja recenzje tego J'ose ktore dalas w linku, podobne recencje ma Prada Tendre - okreslaja to co lubie - zimne perfumy kojarzace sie z kobieta w bialej koszuli okularach a pod koszula seksowny czarny gorset - to normalnie JA


Dla mnie to są perfumy z mega pazurem niby unisexy ale są cholernie seksowne
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.