massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Zazwyczaj jak mi sie jakas nuta podoba u kobiety mijanej na ulicy, to podchodze i sie pytam jakich perfum uzywa.
Niestety dawno tego zapachu nie czulam, zeby zapytac konkretnej jego "nosicielki" a szukam juz od paru ladnych lat.

Zapach z tych tzw. drzewnych wooden scents, podejrzewam, ze jest w nim pizmo, paczula, cedar :woot:
Zapach kojarzy mi sie z zapachem z drukarni, papierem, nowa kupiona ksiazka (zawsze otwieram i wsadzam nos w srodek zeby sie zaciagnac :ninja:), drzewem mniej.

Prosze o propozycje, jesli macie cos, co by sie kwalifikowalo do opisu :D

Dziekowac.
:bye:

A i to nie sa te:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 sierpnia 2011

A mial ktos Bvlgari Pour Homme Sior?

Z opisu by pasowal hmmm :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 sierpnia 2011

a tak w ogole, jak pachnie JASMIN?

mial ktos Bvlgari Jasnim Noir?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asiulcia1
asiulcia1
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo to są odpowiedniki perfum, koło których nawet nie stały ;)


Zadziora
Zadziora: Ale można pachnieć ładnie i wkręcać innych, że ma się orydżinalne perfumy. One jednak nie są tak intensywne;>


jak wąchałam próbki i zamówiłam tą co mi się spodobała to jak już dostałam te perfumy to miały inny zapach :and:
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  9 sierpnia 2011

Demeter ma takie perfumy nazwa to Peperback, CB I Hate Perfume ma zapach In the Library-stary papier z takich książkowych to jeszcze kojarze La Prairie,Life Threads Silver edt... na początku czuć ładne kwiatki a później papier

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  9 sierpnia 2011
massacre
massacre: a tak w ogole, jak pachnie JASMIN? mial ktos Bvlgari Jasnim Noir?


testowałam odlewkę tych perfum
Jeśli chodzi o zapach bardzo go lubię. Dla niektórych może być duszący i typowo wieczorowy ja mogłabym używać go na codzień. Jeśli chodzi o jaśmin jest on w perfumach Alien a te na pewno kojarzysz. Tylko, że Alien to taki wieczorowy kiler, Bvlgari jest delikatniejszy ale równie mroczny. Jeśli chodzi o trwałość to na mnie jest bardzo ulotny niestety
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wąchałam ich trochę, nie wiem jak z trwałością i intensywnością, bo wiadomo, że te próbki są intensywniejsze :) Ale powąchałam odpowiednika Amor Amor, których zużyłam chyba z 5 butelek no i były naprawdę minimalnie podobne...


Perfumy z FM mają to do siebie, że faktycznie powąchasz próbkę i myślisz, że pachną tak samo jak oryginalne bo zapachy naprawdę są podobne. Gorzej już jest jak się taki zapach da na skórę. Te podróbki w ogole nie ,,rozwijają się" na skórze, zapach jest syntetyczny i mdły.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: CB I Hate Perfume ma zapach In the Library-stary papier


wkleilam tego zdjecie, wlasnie nie o to chodzi, chodzi mi o zapach swiezego papieru takiego z drukarni :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  9 sierpnia 2011
massacre
massacre: wkleilam tego zdjecie, wlasnie nie o to chodzi, chodzi mi o zapach swiezego papieru takiego z drukarni


a no faktycznie wkleiłam Ci kilka propozycji to możesz sprawdzić jeszcze na myśli mi przyszedł Molecules 01
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wkleiłam Ci kilka propozycji to możesz sprawdzić jeszcze na myśli mi przyszedł Molecules 01


dzieki, posprawdzam, choc szczerze Ci powiem nie znam z nazw zadnego z nich

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 sierpnia 2011

poza Demeter Paperback - dosc czesto wyskakuje w wyszukiwarce jak sie poda opis ktorych perfum szukam - ale ciezko je dostac

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  9 sierpnia 2011
massacre
massacre: poza Demeter Paperback - dosc czesto wyskakuje w wyszukiwarce jak sie poda opis ktorych perfum szukam - ale ciezko je dostac

z tego co widze to mieszkasz za granicą więc tam jest łatwiej dostać demetery np. niż tutaj :(
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: więc tam jest łatwiej dostać demetery np. niż tutaj :(


nie w moim przypadku, rzadko chodze po sklepach a jak kupuje online, to chce miec wszystko na nastepny dzien. nie chce mi sie czekac tygodni.

Sprawdzilam recenzje
Demeter odpada - bardziej porownuja go do zapachu bibliteki i starych ksiazek - ja chce swieze

Life Threads Silver i La Prairie ma okropne recenzje zapachu ciezkiego i "taniego" - chce wydac pieniadze nie po to by "tanio" pachniec :lol:

Molecules 01 maja swietne opinie, wiec na pewno je zamowie, choc z opisow to nie jest raczej to czego szukam - mimo to, recenzje mnie przekonaly, a nuz znajde cos innego fajnego :d do kolekcji mi sie przyda :)

Nie moge znalezc tez Armani White - produkuja go w ogole jeszcze?

A no i piekny zapach Bvlgari Omnia Green Jade - dla kogos kto lubi swiezy zapach, delikatny, cos jak po wyjsciu z kapieli, swiezego zielonego mydelka :zakochany:

Dzieki za pomoc, zrobilam wiecej researchow i jestem o pare flakonow do przodu

Mysle tez o Prada tych klasycznych - nie ma zlego slowa na ich temat, niestety bede musiala je chyba powachac w realu, bo nie chce czegos takiego jak piatka Chanel - dusi mnie strasznie, mimo, ze nalezy do tych tzw signature scents :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: burberry to nie moja marka.

ja lubię jedne które zawsze muszę mieć. są cholernie trwałe.

massacre
massacre: Myslalam nad Bvlgari, jest pare scentow, ktore mi sie podobaja, ale wlasnie szukam takiego zapachu jak z drukarni

bvlgari miałam tylko raz, też były cholernie trwałe. nawet bym powiedziała, że za bardzo i mi się szybko 'przejadły'. uwielbiam męskie bvlgari:zakochany:
a może poszukaj coś w lekkich zapachach męskich?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bvlgari miałam tylko raz, też były cholernie trwałe


Zależy od skory, Bvlgari sa piękne, ale większość zapachów ktore miałam akurat na mnie sa bardzo mało trwałe :and:

Z kolei znam męski zapach bardzo podobny, ale to kupię swojemu.
Kiedys psiknelam sie mojego Beckhamem, kuwa tak mocny, ze trzy dni sie kapalam i dalej go czułam :LOL:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  10 sierpnia 2011

Z męskich zawsze miałam ochotę się psiknąć One Million'em ojca :ziober2: Są o wiele ładniejsze niż Lady Million.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.