Martitta
Martitta
  5 sierpnia 2011 (pierwszy post)

"W zeszłym roku we wrześniu Cynthia de La Vega zajęła drugie miejsce w konkursie piękności w Nuestra Belleza Mexico. Meksykańska piękność rozpoczęła przygotowywania do kolejnego turnieju o tytuł i według specjalistów idealnie nadawała się do rywalizacji o koronę Miss World. Jednak miesiąc temu organizator Nuestra Belleza Mexico skreślił Cynthię z listy i wystawił jej naganną opinię. Twierdzi, że nie była "wystarczająco zdyscyplinowana" oraz "oddana przygotowaniom". Wycofanie 19-latki z wyborów oznaczało odebranie zdobytej wcześniej korony... O co tak naprawdę poszło?
Podczas zorganizowanej konferencji prasowej Cynthia de La Vega przedstawiła swoją wersję wydarzeń. Twierdzi, że Luis Rangel, sędzia odpowiedzialny za przygotowanie jej do wyborów Miss World, wysłał jej mailem dietę składającą się z... wody i jogurtu. Tym miała żywić się przez cały miesiąc.
Organizator konkursu Nuestra Belleza Mexico zażądał, abym zrzuciła kilka kilogramów. Jednak to, co miałam jeść by ich zadowolić, nie dostarczyłoby mojemu organizmowi wystarczających substancji odżywczych. Chcę nieść młodym dziewczynom pozytywny przekaz. Mają się nie głodzić, ale mądrze i zdrowo odżywiać. Dbać o siebie i kochać swoje ciała."

Źródło: Pudelek

Zdjęcia:







teraz pytania:
1. Podoba Wam się ta oto Miss?
2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie?
3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba?
4. Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?

Pozdrawiam i miłego popołunia życzę :)

moonlight28
moonlight28
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo to nie jest slowianska uroda kazdy kraj ma swoj typ urody i mysle, ze powinnismy brac to pod uwage

Nie musisz mi takich rzeczy tłumaczyć jak przedszkolakowi, Meksykanki to często piękne kobiety bardzo ale nie tak męskie jak ona, kraj z jakiego pochodzi nie ma tu w ogóle znaczenia.
Transcendencja
Transcendencja
  7 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się ta oto Miss?

W ogóle . Okropna jest ....
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 sierpnia 2011

slaby photoshop

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

boniwinter
boniwinter
  7 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie naturalny bo smakowe z reguły mają cukier

no to wiadomo dlatego sie zastanawiam czy nawet tak malej ilosci cukru jej odmowili
boniwinter
boniwinter
  7 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie musisz mi takich rzeczy tłumaczyć jak przedszkolakowi,

no chyba musze bo nadal nie rozumiesz

Konto usunięte
Konto usunięte: Meksykanki to często piękne kobiety bardzo ale nie tak męskie jak ona, kraj z jakiego pochodzi nie ma tu w ogóle znaczenia.

wyglada jak typowa meksykanka...sorry
znam kilka meksykanek, wiec wiem co mowie i nie spieraj sie ze mna
Jasmyne
Jasmyne
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się ta oto Miss?

Tak, mam śliczną twarz, ciekawe rysy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie?

8

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba?

Gruba to na pewno nie jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?

Nie, szkoda byłoby mi zdrowia na takie rzeczy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.