Martitta
Martitta
  5 sierpnia 2011 (pierwszy post)

"W zeszłym roku we wrześniu Cynthia de La Vega zajęła drugie miejsce w konkursie piękności w Nuestra Belleza Mexico. Meksykańska piękność rozpoczęła przygotowywania do kolejnego turnieju o tytuł i według specjalistów idealnie nadawała się do rywalizacji o koronę Miss World. Jednak miesiąc temu organizator Nuestra Belleza Mexico skreślił Cynthię z listy i wystawił jej naganną opinię. Twierdzi, że nie była "wystarczająco zdyscyplinowana" oraz "oddana przygotowaniom". Wycofanie 19-latki z wyborów oznaczało odebranie zdobytej wcześniej korony... O co tak naprawdę poszło?
Podczas zorganizowanej konferencji prasowej Cynthia de La Vega przedstawiła swoją wersję wydarzeń. Twierdzi, że Luis Rangel, sędzia odpowiedzialny za przygotowanie jej do wyborów Miss World, wysłał jej mailem dietę składającą się z... wody i jogurtu. Tym miała żywić się przez cały miesiąc.
Organizator konkursu Nuestra Belleza Mexico zażądał, abym zrzuciła kilka kilogramów. Jednak to, co miałam jeść by ich zadowolić, nie dostarczyłoby mojemu organizmowi wystarczających substancji odżywczych. Chcę nieść młodym dziewczynom pozytywny przekaz. Mają się nie głodzić, ale mądrze i zdrowo odżywiać. Dbać o siebie i kochać swoje ciała."

Źródło: Pudelek

Zdjęcia:







teraz pytania:
1. Podoba Wam się ta oto Miss?
2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie?
3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba?
4. Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?

Pozdrawiam i miłego popołunia życzę :)

boniwinter
boniwinter
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jogurtu

ciekawe czy miala prawo zjesc smakowy czy tylko naturalny :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie?

10

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba?

swiat stal sie cholernie zly i okrutny....bezwzgledny i nietolerancyjny

Konto usunięte
Konto usunięte: . Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?

gdybym miala taka figure jak ona to bym chodzi na golasa po Londynie :mrgreen:
moonlight28
moonlight28
  5 sierpnia 2011

Nie wiem, ale mi ona kojarzy się z twarzy z facetem, szczególnie na drugim zdjęciu, tym czarno-białym i w jasnym stroju kąpielowym, dla mnie męskie rysy twarzy, nie podoba mi się

boniwinter
boniwinter
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, ale mi ona kojarzy się z twarzy z facetem, szczególnie na drugim zdjęciu, tym czarno-białym i w jasnym stroju kąpielowym, dla mnie męskie rysy twarzy, nie podoba mi się

bo to nie jest slowianska uroda
kazdy kraj ma swoj typ urody i mysle, ze powinnismy brac to pod uwage
asiulcia1
asiulcia1
  5 sierpnia 2011

Ładna
7
NA nie nos

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba?

przesadzają

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?

posłałabym do diabła :P
moje zycie, moje ciało i moja sprawa :P
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się ta oto Miss? 2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie?


1 podoba
2 11

Konto usunięte
Konto usunięte: Źródło: Pudelek

OMG....
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się ta oto Miss? 2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie? 3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba? 4. Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?

1. W miarę.
2. 8
3. przesadzają
4. śmiechem bym zabiła.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się ta oto Miss? 2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie? 3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba? 4. Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?

1. Piękna :zakochany:
2. 9
3. Że niby gdzie ona gruba ?! Śliczną ma figurę!
4. Na pewno bym się nie zgodziła, przecież jak taka dieta wpływa na organizm, oszaleli chyba.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się ta oto Miss? 2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie? 3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba? 4. Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?

1. Podoba
2. 8
3. Jasne, że przesadzają... Jedynie nogi ma grube W PORÓWNANIU DO RESZTY CIAŁA, ale to przecież Meksykanka... Zresztą sami ją wcześniej wybrali... :and:
4. Oczywiście, że do diabła.
suckinsyn
suckinsyn
  6 sierpnia 2011

nie podoba mi się, kobieta jakich wiele. Nie ma w sobie kompletnie nic co mogłoby mnie podjarać.

Martitta
Martitta
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe czy miala prawo zjesc smakowy czy tylko naturalny

Też się zastanawiam :rotfl: pewnie naturalny bo smakowe z reguły mają cukier :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: OMG....

No co :rotfl: Skądś trzeba brać tematy do plotkowania :ziober2: ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jedynie nogi ma grube W PORÓWNANIU DO RESZTY CIAŁA, ale to przecież Meksykanka...

Dokładnie. U nich typowa figura to małe piersi i spory tyłek,uda :)

suckinsyn
suckinsyn: nie podoba mi się, kobieta jakich wiele. Nie ma w sobie kompletnie nic co mogłoby mnie podjarać.

Mhm. A może podasz jakiś swój typ kobiety? :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mhm. A może podasz jakiś swój typ kobiety? :)

z dziura.
iffy
iffy
  6 sierpnia 2011

nie podoba mi sie, meksykanki zwykle są ładne, a ona jest.. męska? :ninja:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 sierpnia 2011

A taka se ta miss.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ChicaBombb
ChicaBombb
  6 sierpnia 2011
fajna, 9.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie podoba mi sie, meksykanki zwykle są ładne, a ona jest.. męska?

Ma trochę "męski zarys dolnej szczęki" :DD

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.