Martitta
Martitta
  5 sierpnia 2011 (pierwszy post)

"W zeszłym roku we wrześniu Cynthia de La Vega zajęła drugie miejsce w konkursie piękności w Nuestra Belleza Mexico. Meksykańska piękność rozpoczęła przygotowywania do kolejnego turnieju o tytuł i według specjalistów idealnie nadawała się do rywalizacji o koronę Miss World. Jednak miesiąc temu organizator Nuestra Belleza Mexico skreślił Cynthię z listy i wystawił jej naganną opinię. Twierdzi, że nie była "wystarczająco zdyscyplinowana" oraz "oddana przygotowaniom". Wycofanie 19-latki z wyborów oznaczało odebranie zdobytej wcześniej korony... O co tak naprawdę poszło?
Podczas zorganizowanej konferencji prasowej Cynthia de La Vega przedstawiła swoją wersję wydarzeń. Twierdzi, że Luis Rangel, sędzia odpowiedzialny za przygotowanie jej do wyborów Miss World, wysłał jej mailem dietę składającą się z... wody i jogurtu. Tym miała żywić się przez cały miesiąc.
Organizator konkursu Nuestra Belleza Mexico zażądał, abym zrzuciła kilka kilogramów. Jednak to, co miałam jeść by ich zadowolić, nie dostarczyłoby mojemu organizmowi wystarczających substancji odżywczych. Chcę nieść młodym dziewczynom pozytywny przekaz. Mają się nie głodzić, ale mądrze i zdrowo odżywiać. Dbać o siebie i kochać swoje ciała."

Źródło: Pudelek

Zdjęcia:







teraz pytania:
1. Podoba Wam się ta oto Miss?
2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie?
3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba?
4. Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?

Pozdrawiam i miłego popołunia życzę :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się ta oto Miss? 2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie? 3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba? 4. Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?

1. jak na misske to fajna calkiem
2. z 6.
3. przesadzaja, poza tym jak ja taka wybrali to chyba wiedzieli jak wyglada.
4. zalezy w jakiej bylabym sytuacji :) ale raczej to drugie :)
Fieska
Fieska
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się ta oto Miss? 2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie? 3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba? 4. Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?


1. Tak. Ma śliczną figurę i włosy.
2. 8
3. Może trochę ma szerokie uda, ale dieta i tak jej by za dużo nie dała. Musiała by zacząć ostry trening.
4. Zgodziłabym się ze względu na koronę, a to co jem i tak by pewnie nikt nie sprawdzał. Chyba, że miałabym mieć przy sobie kogoś, kto by mnie 24/h kontrolował. Wtedy pewnie bym odrzuciła.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  5 sierpnia 2011

Tylko 1 i to za figurę :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Martitta
Martitta
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zalezy w jakiej bylabym sytuacji :)

W sensie? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zgodziłabym się ze względu na koronę, a to co jem i tak by pewnie nikt nie sprawdzał. Chyba, że miałabym mieć przy sobie kogoś, kto by mnie 24/h kontrolował. Wtedy pewnie bym odrzuciła.

W sumie nie rozumiem ich... nie mogli jej jakiejś normalnej diety dać? :woot:

Sylvinka
Sylvinka: Tylko 1 i to za figurę :)

Tzn? Figurę ma typowo latynoską, co z nią nie tak?
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W sensie?

no powiedzmy do splacenia kredyt na dom bym miala - wtedy miesiac glodzenia sie to nie taka tragedia, w koncu po konkursie mozna wrocic do normalnego odzywiania sie :P

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie nie rozumiem ich... nie mogli jej jakiejś normalnej diety dać?

moze nie miala zrzucic ''paru'' kilogramow a z 15scie.
Martitta
Martitta
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no powiedzmy do splacenia kredyt na dom bym miala - wtedy miesiac glodzenia sie to nie taka tragedia, w koncu po konkursie mozna wrocic do normalnego odzywiania sie :P

No teraz rozumiem :rotfl: Widocznie ona nie miała noża na gardle i się nie dała :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: moze nie miala zrzucic ''paru'' kilogramow a z 15scie.

To powstaje pytanie czemu nie wybrali szczuplejszej? Bo skoro została Miss to musiała być najlepsza i im najbardziej odpowiadać. Rok temu w końcu wygrała a oni nagle dostali olśnienia na miesiąc przed Miss World, że ona jest za gruba. Mogli rok temu jej powiedzieć żeby schudła i dać normalną dietę :woot: Niepojęte to dla mnie.
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No teraz rozumiem Widocznie ona nie miała noża na gardle i się nie dała

no dlatego mowie ze to kwestia sytuacji :D

Konto usunięte
Konto usunięte: To powstaje pytanie czemu nie wybrali szczuplejszej? Bo skoro została Miss to musiała być najlepsza i im najbardziej odpowiadać. Rok temu w końcu wygrała a oni nagle dostali olśnienia na miesiąc przed Miss World, że ona jest za gruba. Mogli rok temu jej powiedzieć żeby schudła i dać normalną dietę Niepojęte to dla mnie.

no ja nie wiem dlaczego tyle odwlekali, bo w sumie racja, powinni jej dac jakas diete duzo wczesniej niz taka maskare miesiac przed wyborami :nie:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tzn? Figurę ma typowo latynoską, co z nią nie tak?

Inaczej sobie punktację rozłożyłam, jeśli miałabym oceniac w Twoim mniemaniu no to dostałaby 7 ale tylko za figurę. A tak to każdy oddzielny punkt za coś :tak:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Paulinessa
Paulinessa
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się ta oto Miss? 2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie? 3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba? 4. Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?


1. Bardzo. piękna jest.
2. 9
3. Przesadzili. Jest szczupła, a do tego chyba wiedzieli wcześniej jak wygląda :zonk:
4. Szczerze? nie wiem w tej chwili.
marta0859
marta0859
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się ta oto Miss? 2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie? 3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba? 4. Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?

1. Ładna
2. 6
3/4. Przecież ona ma dobrą figurę, nie wiem po co kazali jej schudnąć.
Nie, nie zgodziłabym się żyć na samej wodzie i jogurcie.
styka51
styka51
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się ta oto Miss? 2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie? 3. Czy Waszym zdaniem organizatorzy nie przesadzają z tym, że jest za gruba? 4. Gdyby Wam dziewczyny ktoś kazał z takiej figury schudnąć i żyć na wodzie i jogurcie to zgodziłybyście się potulnie czy posłały takiego kogoś do diabła?

1. Ładna jest ;)
2. 8,5
3. Przesadzają, wg. mnie jest ok.
4. Ja bym olała sprawę i zrobiła interes na nagłośnieniu sprawy jak w.w. pani ;)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  5 sierpnia 2011

Ładna jest, figurę ma jak najbardziej okej.
A z tego co widać, oprócz urody ma też mózg na swoim miejscu ;)

madzia2143
madzia2143
  5 sierpnia 2011

no tak, szczególnie na przed ostatnim zdjęciu jest mega gruba :zonk:
na ostatnim widać zdjęciu, że ma troszeczkę ciałka, ale ja wyglądam tak samo i nie uważam, abym była gruba.. no chyba, że powinnam zacząć tak myśleć :and:

Letal
Letal
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się ta oto Miss?

2 fotka mi się podoba.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. W skali 1 - 10 ile jej dajecie?

mocne 6.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.