Aneczka17f
Aneczka17f
  1 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Hej! we wrześniu idę na wesele no i pasowałoby pomyśleć o jakiejś sukience. Tak się składa że kupiłam ostatnio czerwone szpilki no i zastanawiam się jaki kolor sukienki pasowałby do nich oczywiście wiem ze czerwony, czarny ew różowy a poza tym??
Mam w szafie czarna i różową sukienkę( taki kolor:http://stylistki.pl/przedmioty/sukienki-rozowe-szukaj-w-google-66443/) tego typu http://www.aldra.com.pl/produkt/szczeg%C3%B3%C5%82y/page:8 tylko nie jest to bombka.
Mierząc te sukienki stwierdziłam ze pasowałyby takie zestawy:
1.czarna sukienka+czerwone szpilki+czerwona kopertówka + białe bolerko-ale to bolerko średnio mi pasuje wiec jaki inny kolor pasowałby??
2. różowa sukienka+czerwone szpilki+ czarna kopertówka i czarne bolerko.
Poradźcie mi czy te kolory ''nie gryzą sie''?? Jeśli już będę całkiem zrozpaczona to kupie czerwona sukienkę, ale z drugiej strony nie chce kolejnej kiecki leżącej w szafie, którą raczej mogę ubrać tylko na wesele.

Aneczka17f
Aneczka17f
  3 sierpnia 2011
http://www.modnebuty.pl/product-pol-2354-Mario-Bolucci-0352-czarny-koronka.html
o te są najbardziej podobne ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę że chyba tylko Ty mnie tutaj rozumiesz ;)


Nie o to chodzi, napisalam, ze wg mnie czarna sukienka do czerwonych butow wyglada wiejsko. Jezeli wykluczasz kupno nowej kiecki, to kup inne buty, badz wybierz ze swojej garderoby co innego. Skoro masz swoje zdanie na temat zestawiania ze soba kolorow, to ty powinnas wiedziec najlepiej co masz w szafach :)

My tutaj mozemy jedynie cie nakierowac w jakims kierunku, moze ci sie spodobac, albo i nie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.modnebuty.pl/product-pol-2354-Mario-Bolucci-0352-czarny-koronka.html o te są najbardziej podobne ;)


Mi sie te buty w ogole nie podobaja, no ale najwyrazniej tobie tak, skoro masz takie w szafie :)
Powodzenia w dopasowaniu garderoby - wrzuc fote jak juz sie zdecydujesz na kompletna kreacje :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Aneczka17f
Aneczka17f
  3 sierpnia 2011
massacre
massacre: Mi sie te buty w ogole nie podobaja, no ale najwyrazniej tobie tak, skoro masz takie w szafie :) Powodzenia w dopasowaniu garderoby - wrzuc fote jak juz sie zdecydujesz na kompletna kreacje :)

No tak, każdy ma swój styl i nie każdemu musi podobać się to samo;) Jak już się zdecyduje to na pewno wrzucę jakaś fote;)
adra1992
adra1992
  3 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ;)

Tak jak mowilam, moim zdaniem mozesz polaczyc czerowne buty z czarna kiecka i wtedy musisz poeksperymentowac z bolerkiem czy czyms na wierzch.

jesli ubierzesz natomiast te czqarne buty, biale bolerko powinno pasowac (wlasciwie kazdy kolor bolerka) tylko wtedy postaraj sie jakies inne dodatki dokompletowac w tym kolorze (bizuterie, torebke, makijaz czy spinke). Ale tez sprawdz najpierw czy buty pasuja do kiecki pod wzgledem materialu i kroju .
Aneczka17f
Aneczka17f
  3 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli ubierzesz natomiast te czqarne buty, biale bolerko powinno pasowac (wlasciwie kazdy kolor bolerka) tylko wtedy postaraj sie jakies inne dodatki dokompletowac w tym kolorze (bizuterie, torebke, makijaz czy spinke). Ale tez sprawdz najpierw czy buty pasuja do kiecki pod wzgledem materialu i kroju .

Właśnie myślałam też nad tym by założyć te czarne buty do czarnej kiecki i białe bolerko, nie wygląda to najgorzej i tak jak mówisz w tym wypadku muszę pomyśleć nad jakimiś fajnymi dodatkami ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.