Aneczka17f
Aneczka17f
  1 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Hej! we wrześniu idę na wesele no i pasowałoby pomyśleć o jakiejś sukience. Tak się składa że kupiłam ostatnio czerwone szpilki no i zastanawiam się jaki kolor sukienki pasowałby do nich oczywiście wiem ze czerwony, czarny ew różowy a poza tym??
Mam w szafie czarna i różową sukienkę( taki kolor:http://stylistki.pl/przedmioty/sukienki-rozowe-szukaj-w-google-66443/) tego typu http://www.aldra.com.pl/produkt/szczeg%C3%B3%C5%82y/page:8 tylko nie jest to bombka.
Mierząc te sukienki stwierdziłam ze pasowałyby takie zestawy:
1.czarna sukienka+czerwone szpilki+czerwona kopertówka + białe bolerko-ale to bolerko średnio mi pasuje wiec jaki inny kolor pasowałby??
2. różowa sukienka+czerwone szpilki+ czarna kopertówka i czarne bolerko.
Poradźcie mi czy te kolory ''nie gryzą sie''?? Jeśli już będę całkiem zrozpaczona to kupie czerwona sukienkę, ale z drugiej strony nie chce kolejnej kiecki leżącej w szafie, którą raczej mogę ubrać tylko na wesele.

adra1992
adra1992
  1 sierpnia 2011

Srednio widze róz z czerwnia...

Czarna kiecka, te czerwone buty co masz
+ czerwona torebka i bizuteria czarna lub zwykla (srebrna np)
lub
+ czarna torebka i bizuteria czerwona (pasowaloby cos czerwonego zeby ladnie gralo z butami)

Mozesz tez przeiazac wstazke czerwona do czarnej kiecki (jesli w ogole wstazka pasuje, nie wiem jak wyglada kiecka dokladnie)

Ja bym nie mieszala 3 lub 4 kolorow naraz bo zawsze ktorys bedzie odstawal.

Aneczka17f
Aneczka17f
  1 sierpnia 2011

no własnie też myślałam o tym pierwszym zestawie i plus srebrne dodatki, ale nie pasuje mi białe bolerko wiec co moge ubrac w razie gdyby bylo chłodniej??

madzia2143
madzia2143
  1 sierpnia 2011

nie łąćzyłabym różó z czerwienią.
Beżowa może ładnie wyglądać, albo coś wpadającde w ecru ale problem w tym, że to kolory raczej panny młodej.

Aneczka17f
Aneczka17f
  1 sierpnia 2011

Ale moja kumpela kiedyś na komunii miała różową koronkową bluzkę i do tego czerwone szpilki i fajnie to wyglądało.

Aneczka17f
Aneczka17f
  1 sierpnia 2011

zrobiłam zdjęcia :)

http://www.voila.pl/080/2neup/index.php?3
http://www.voila.pl/080/2neup/index.php?2
http://www.voila.pl/080/2neup/index.php?1

Może ktoś jeszcze wyrazi swoją opinie??

ChicaBombb
ChicaBombb
  1 sierpnia 2011

i kiecki, i butki fajne:) ale bralabym czarna. rozowa z czerwonymi moze by sie nie gryzla tak bardzo, jakby byla o bardziej prostym fasonie, ale w tym wypadku mozesz sie odstroic jak stroz w boze cialo. czarny+ czerwony to swietne polaczenie:D

adra1992
adra1992
  1 sierpnia 2011

A nie masz czegos czarnego albo czerwonego, ewentualnie srebrnego na wierzch?
Jeszcze bardziej ewentualnie bez lub szare?

Jak masz, mozesz jakas czerwona mala rozyczke przypiac tez do kiecki czy wlosow

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  1 sierpnia 2011

Według mnie czerwony z różowym się absolutnie gryzie.

Czarny jest kolorem uniwersalnym, więc z tych dwóch wybrałabym czarną.
Plus czarna torebka, srebrna biżuteria.

Aneczka17f
Aneczka17f
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie masz czegos czarnego albo czerwonego, ewentualnie srebrnego na wierzch? Jeszcze bardziej ewentualnie bez lub szare?


Mam tylko bolerko w kolorze czarnym białym i tzw ''brudnego różu''no ale wg mnie żadne za bardzo nie pasuje, alejeśli trzeba bedzieto bolerko moge kupic;)

ChicaBombb
ChicaBombb: i kiecki, i butki fajne:) ale bralabym czarna. rozowa z czerwonymi moze by sie nie gryzla tak bardzo, jakby byla o bardziej prostym fasonie, ale w tym wypadku mozesz sie odstroic jak stroz w boze cialo. czarny+ czerwony to swietne polaczenie:D

Własnie wiem ta różowa to taka troche ''ksieżniczkowata''

Wie chyba jednak wybiore ta czarna do tego czerwone szpilki czerwona kopertówka srebrne dodatki, ale dalej nie wiem co na góre ubrac:(
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Własnie wiem ta różowa to taka troche ''ksieżniczkowata''

magenta to zayebisty kolor, ksiezniczkowaty jest raczej baby pink.

co do sukienki to podbijam - czarna naj + srebrna bizuteria.
Aneczka17f
Aneczka17f
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: magenta to zayebisty kolor

Nawet nie wiedziałam ze to się tak nazywa ;D dla mnie to po prostu róż hehe ;)
Aneczka17f
Aneczka17f
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Plus czarna torebka, srebrna biżuteria.

Czarna torebka??? a nie lepiej czerwona pod kolor butów?? Wydaje mi się że czarna będzie się "zlewać'' z sukienką.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czarna torebka??? a nie lepiej czerwona pod kolor butów?? Wydaje mi się że czarna będzie się "zlewać'' z sukienką.

Ja bym dała czerwoną kopertówkę + czerwone paznokcie + czarna sukienka + czerwone szpilki. O taki zestaw.
Na wierzch białe bolerko nie będzie fajnie wyglądało. Dałabym coś czarnego ewentualnie szarego.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Aneczka17f
Aneczka17f
  1 sierpnia 2011
naaats
naaats: Ja bym dała czerwoną kopertówkę + czerwone paznokcie + czarna sukienka + czerwone szpilki.

Tez obstawiam właśnie taki zestaw;) ;) i chyba wybiorę ta czarną sukienkę skoro uważacie ze jest lepsza ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.