Aneczka17f
Aneczka17f
  1 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Hej! we wrześniu idę na wesele no i pasowałoby pomyśleć o jakiejś sukience. Tak się składa że kupiłam ostatnio czerwone szpilki no i zastanawiam się jaki kolor sukienki pasowałby do nich oczywiście wiem ze czerwony, czarny ew różowy a poza tym??
Mam w szafie czarna i różową sukienkę( taki kolor:http://stylistki.pl/przedmioty/sukienki-rozowe-szukaj-w-google-66443/) tego typu http://www.aldra.com.pl/produkt/szczeg%C3%B3%C5%82y/page:8 tylko nie jest to bombka.
Mierząc te sukienki stwierdziłam ze pasowałyby takie zestawy:
1.czarna sukienka+czerwone szpilki+czerwona kopertówka + białe bolerko-ale to bolerko średnio mi pasuje wiec jaki inny kolor pasowałby??
2. różowa sukienka+czerwone szpilki+ czarna kopertówka i czarne bolerko.
Poradźcie mi czy te kolory ''nie gryzą sie''?? Jeśli już będę całkiem zrozpaczona to kupie czerwona sukienkę, ale z drugiej strony nie chce kolejnej kiecki leżącej w szafie, którą raczej mogę ubrać tylko na wesele.

Aneczka17f
Aneczka17f
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja również jestem za czarnymi sukienkami :-) czerń to zdecydowanie najelegantszy kolor :-)


Draxiu chyba jednak większość jest za niż przeciw ;D
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Draxiu chyba jednak większość jest za niż przeciw ;D


Aneczko mozliwe ale jesli chcesz to poszukaj w googlach jakie fasony , kolory kreacji sa odpowiednie na wesele . Pozdrawiam:)
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
mmaryjka
mmaryjka
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poradźcie mi czy te kolory ''nie gryzą sie''?

jak dla mnie to zarówno jedno jak i drugie połączenie jest co najmniej słabe.
różowy + czerwony mi się nie podoba, a połączenia czarny + czerwony szczerze nie znoszę i nie widzę w nim nic eleganckiego, ale to w mojej opinii:]
najlepiej widzi mi się połączenie czerwonych szpilek z klasyczną beżową, obcisłą sukienkę do kolan:zakochany:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a połączenia czarny + czerwony szczerze nie znoszę i nie widzę w nim nic eleganckiego, ale to w mojej opinii:]



:martuska:
:rotfl:

ja bym do czerwonych szpil zalozyla cos w kolorze kawy z mlekiem
odpuscilabym sobie zestaw czarny + czerwony - kojarzy mi sie z latami kiczy - czarna kiecka, czerwony plastykowy pasek z duza klamra :crylol: nie wiem czemu :lol:

no ewentualnie cos kolorowego - choc z kolorami trzeba uwazac, na slub to chyba trzeba elegancko isc, nie?
nie wiem, nigdy nie bylam :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Aneczka17f
Aneczka17f
  2 sierpnia 2011
Draxiu
Draxiu: najpierw wejdz i zapytaj :)

Byłam pytałam wiele razy idąc na wesele;)
adra1992
adra1992
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

A moze masz jakis zakiecik albo marynarke która by pasowala?

Nie umiem zbytnio doradzac 'na sucho'
Aneczka17f
Aneczka17f
  2 sierpnia 2011

Chciałabym założyć to co mam w szafie, gdyż nie chce kupować kolejnej sukienki którą i tak później rzucę w kąt. Poza tym wydaje mi się że połączenie czerń + czerwień było i zawsze będzie modne i najbardziej mi te kolory do siebie pasują, aśrednio widze połaczenie czerwieni z beżem.

mmaryjka
mmaryjka
  2 sierpnia 2011
massacre
massacre: odpuscilabym sobie zestaw czarny + czerwony - kojarzy mi sie z latami kiczy - czarna kiecka, czerwony plastykowy pasek z duza klamra

właśnie to miałam na myśli.
buty to co innego, ale tak czy srak połączenie czarny + czerwona podeszwa toleruję TYLKO I WYŁĄCZNIE w oryginałach.

sorry, dla mnie czarny + czerwony NIGDY nie będzie wyglądał tak dostojnie jak to.

mała czarna - baaaaardzo na tak, ale bez czerwonego, a już na pewno nie jakieś czarne falbany, błyski etc. nie nie nie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie to miałam na myśli. buty to co innego, ale tak czy srak połączenie czarny + czerwona podeszwa toleruję TYLKO I WYŁĄCZNIE w oryginałach.


dokladnie, bez tez pieknie sie laczy z klasyczna czerwienie, ja mialam na mysli cos ciemniejszego piszac kawa z mlekiem, nie patrz na kiecke i buty, tylko na kolory :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  2 sierpnia 2011

Dobry pomysł mmaryjka dała z tą beżową sukienką :tak:
Ta przepiękna, od Asos :zakochany:

I ta też ładna:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym wydaje mi się że połączenie czerń + czerwień było i zawsze będzie modne i najbardziej mi te kolory do siebie pasują,


nie rozumiem w takim razie, w jakim celu pytasz sie o opinie innych, skoro masz juz swoja i nie zamierzasz jej zmienic?

naaats
naaats: Ta przepiękna, od Asos


za jasna, dodac jeszcze jakis granatowy pasek i wyjdzie styl marynarski ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Aneczka17f
Aneczka17f
  3 sierpnia 2011
massacre
massacre: nie rozumiem w takim razie, w jakim celu pytasz sie o opinie innych, skoro masz juz swoja i nie zamierzasz jej zmienic?

Tak mam swoja opinie ale także chciałam poznać opinie innych na ten temat. Głownie to chciałam poznać wasze zdanie na temat tych zestawów co opisałam, czy pasują kolory, dodatki, kolor bolerka butów?? Myślałam ze ewentualnie napiszecie załóż buty w innym kolorze czy coś w tym stylu a Wy odrazu że to nie pasuje kup sukienkę taka i taką.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chce kolejnej kiecki leżącej w szafie, którą raczej mogę ubrać tylko na wesele.


Wyraźnie napisała, że chce wybrać z tego co ma - a ma różową i czarną. Jest wiele ciekawych połączeń, ale to nie znaczy, że ktoś ma od razu biec po nową sukienkę, skoro tego nie chce.
Aneczka17f
Aneczka17f
  3 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyraźnie napisała, że chce wybrać z tego co ma - a ma różową i czarną. Jest wiele ciekawych połączeń, ale to nie znaczy, że ktoś ma od razu biec po nową sukienkę, skoro tego nie chce.

Widzę że chyba tylko Ty mnie tutaj rozumiesz ;)
Aneczka17f
Aneczka17f
  3 sierpnia 2011

Mam jeszcze takie buty http://www.mojeciuchy.pl/dane/3114583/Szpilki_szafirowe_pokryte_czarna_koronka.html
tylko że są całe czarne ale tez z koronka na wierzchu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.