pauluss99
pauluss99
  29 lipca 2011 (pierwszy post)

Czy odżywki do rzęs, w których w opisie działania pisze, że stymulują wzrost rzęs faktycznie działają? Rzeęsy mogę stać się na prawdę dłuższe? Stosowała może któraś jakąś odzywkę tego typu?

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 niszczy strasznie rzęsy?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pokaż swoje cycki i ciało


ale po co? ja nie pokazuje tego co brzydkie i oblesne - tobie radze tak samo :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie miejsce do robienia lodów


ja napisalam swoja opinie i ocenilam to co widze, natomiast ty mnie obrazasz bezpodstawnie i blednie oceniajac nie majac na moj temat tego typu informacji :smutny:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz niektórzy ogolnie tez noszą paskudne grzywki.. szczegolnie lubia je dodawac jako 4 zdjecie jakby pod kosiare wpadli.


zdjecia bankowo by sie znalazly w top ten na wiocha pe el :ninja:

grzywka jak grzywka, wlosy odrosna, ale zeby tak zniszczyc sobie cialo? szkoda mi jej, zwlaszcza ze nie jest swiadoma potwornych skutkow jakich moze doswiadczyc w przyszlosci.

ale ja nie bede robic za jej sumienie, w dupie to mam w sumie, smieje sie, bo lubie :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  4 sierpnia 2011
massacre
massacre: ale po co? ja nie pokazuje tego co brzydkie i oblesne - tobie radze tak samo


to czemu pokazujesz twarz :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to czemu pokazujesz twarz


bo moja twarz jest piekna :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.