pauluss99
pauluss99
  29 lipca 2011 (pierwszy post)

Czy odżywki do rzęs, w których w opisie działania pisze, że stymulują wzrost rzęs faktycznie działają? Rzeęsy mogę stać się na prawdę dłuższe? Stosowała może któraś jakąś odzywkę tego typu?

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 niszczy strasznie rzęsy?

nous
nous
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ja stosowalam z loreal. Ale efektow spektakularnych nie zauwazylam ;>
moonlight28
moonlight28
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 niszczy strasznie rzęsy?

Tak
Paulinessa
Paulinessa
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 niszczy strasznie rzęsy?


Niestety.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  29 lipca 2011

Stosowałam kilka odżywek i szczerze nie widziałam efektów.

boniwinter
boniwinter
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy odżywki do rzęs, w których w opisie działania pisze, że stymulują wzrost rzęs faktycznie działają?

taa to tak samo jak masaze "specjalnymi" kremami piersi...urosna i stana sie pelniejsze :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 niszczy strasznie rzęsy?

przede wszystkim to jest bardzo kosztowne i moze byloby to ok ale problem polega na tym, ze jak ci przyklejaja dodatkowe wloski to jak one zaczynaja odpadac po 2, 3 tygodniach to w tym samym czasie opada ci ok 2 twoich prawdziwych rzes.

Myslalam, ze to bedzie dla mnie przelom w moim zyciu...bo mam jasne rzesy i jak wykonalam ten zabieg to nie musialam sie malowac i wygladalam swietnie o kazdej porze.....ale zbyt kosztowne i stracilam kilka wlasnych "wloskow"
asiulcia1
asiulcia1
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

mogę Ci polecić olejek rycynowy :mrgreen:
po jakims czasie stosowania rzesy mialam widocznie lepsze, a przede wszystkim nie wypadały mi tak jak wczesniej :D
madzia2143
madzia2143
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mogę Ci polecić olejek rycynowy po jakims czasie stosowania rzesy mialam widocznie lepsze, a przede wszystkim nie wypadały mi tak jak wczesniej :

ja też mogę go polecić ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 niszczy strasznie rzęsy?

niszczy i to bardzo ;)
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak


Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety.


Konto usunięte
Konto usunięte: niszczy i to bardzo ;)


co za bzdury.. to ja nie wiem kto wam zakładał te rzęsy
Ja nosze od pół roku oczywiście z przerwami i nie mam z rzęsami żadnego problemu. Jeśli chodzi o koszt nie ma co oszczędzać mam swoj sprawdzony salon za nowe płacę 300 zł uzupełniam za 150 i jestem mega zadowolona. Jeśli ktoś ma bardzo delikatne i cieniutkie rzęsy to ten zabieg może je obciążyć dodatkowo ale do wyboru jest tyle długości i grubości rzes, że każda coś dla siebie znajdzie. Co do wypadania to noormalne, że rzęsy wypadają może nie widzimy tego jakoś specjalnie ale jak odpadnie nam taka doczepiana to od razu zauważymy i od razu pewnie się wszystkim, wydaje, że to wina tych doczepianych rzęs. GÓWNO PRAWDA! Rzęsa wypada- rośnie nowa ja u siebie nie zauważyłam osłabienia kondycji rzęs, koleżanki też przedłużają i nie narzekają
Cookie69
Cookie69
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mogę Ci polecić olejek rycynowy

tak również polecam :)
nie wiem czy urosną Ci od tego olejku, ale na pewno wzmocnią.
Ja go używałam jak wyrwałam sobie niechcący kilka rzęs i rzeczywiście pomógł mi w ich odrośnięciu :)
bezobllacnoja
bezobllacnoja
  30 lipca 2011

@NeverGoodEnough:
o matko ale ty masz nos..!!!wspolczuje....brzuch tez musisz schowac bo wyglada jak bys co najmniej dwoje dzieci rodzila...

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: @NeverGoodEnough: o matko ale ty masz nos..!!!wspolczuje....brzuch tez musisz schowac bo wyglada jak bys co najmniej dwoje dzieci rodzila...

:crylol:
ha ha ha ha ha
boniwinter
boniwinter
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: eśli chodzi o koszt nie ma co oszczędzać

na rzesy byc moze nie, ale na solarium to bym sie zastanowila

Konto usunięte
Konto usunięte: .brzuch tez musisz schowac bo wyglada jak bys co najmniej dwoje dzieci rodzila...

brzuch ma piekny..odwal sie

Konto usunięte
Konto usunięte: koleżanki też przedłużają i nie narzekają

a ja narzekalam i to bylam w kilku salonach i za kazdym razem wypadaly mi moje rzesy
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na rzesy byc moze nie, ale na solarium to bym sie zastanowila


a wiesz co to melanotan? chyba nie wiem jeśli nie to się zamknij i głupie uwagi z solarium dla siebie zachowaj
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  1 sierpnia 2011

nie wiesz*

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.