pauluss99
pauluss99
  29 lipca 2011 (pierwszy post)

Czy odżywki do rzęs, w których w opisie działania pisze, że stymulują wzrost rzęs faktycznie działają? Rzeęsy mogę stać się na prawdę dłuższe? Stosowała może któraś jakąś odzywkę tego typu?

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 niszczy strasznie rzęsy?

boniwinter
boniwinter
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to się zamknij i głupie uwagi z solarium dla siebie zachowaj

a jednak urazilo, a przeciez nie napisalam nic zlego i nie odnoszacego sie do konkretnej osoby:ssh:
grunt to zdawac sobie sprawe z pewnych rzeczy...plus dla Ciebie

Konto usunięte
Konto usunięte: a wiesz co to melanotan?

oczywiscie, ze wiem....to slowo jest dosc powszechne, ale nie tyczy sie pewnych osob, ktore naturalnie sie opalaja...tylko uwzaj sa potworne skutki uboczne
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: NeverGoodEnough


Masz okrutnie zwisle piersi, nie myslalas o tym, zeby im jakos pomoc chirurgicznie?
Zle sie na cos takiego patrzy :C

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: .brzuch tez musisz schowac bo wyglada jak bys co najmniej dwoje dzieci rodzila...


moze urodzila dwojke dzieci?
faktycznie cialo ma jakby bylo po okrutnych przejsciach, ale nie musisz od razu byc taka chamska!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  2 sierpnia 2011

Odzywki do rzes DZIALAJA! Ale trzeba wydac na taka minimum 200zl, ale efekt jest REWELACYJNY.
Odzywki l'oreal odzywka nazwac nie mozna.

agoosiaaa
agoosiaaa
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Odzywki do rzes DZIALAJA! Ale trzeba wydac na taka minimum 200zl, ale efekt jest REWELACYJNY.

Jak mozesz, to poprosze nazwe :mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Podam, ale jutro bo dzisiaj już nie bede w domu, a nie pamietam nazwy;)
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  2 sierpnia 2011
massacre
massacre: Masz okrutnie zwisle piersi, nie myslalas o tym, zeby im jakos pomoc chirurgicznie? Zle sie na cos takiego patrzy :C

wiesz niektórzy ogolnie tez noszą paskudne grzywki.. szczegolnie lubia je dodawac jako 4 zdjecie :lol: jakby pod kosiare wpadli.

massacre
massacre: moze urodzila dwojke dzieci? faktycznie cialo ma jakby bylo po okrutnych przejsciach, ale nie musisz od razu byc taka chamska!


umieram

:lol:
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  2 sierpnia 2011
massacre
massacre: Masz okrutnie zwisle piersi, nie myslalas o tym, zeby im jakos pomoc chirurgicznie? Zle sie na cos takiego patrzy :C


massacre
massacre: moze urodzila dwojke dzieci? faktycznie cialo ma jakby bylo po okrutnych przejsciach, ale nie musisz od razu byc taka chamska!


Pokaż swoje cycki i ciało a nie tylko otwierasz usta do zdjęcia fotka to nie miejsce do robienia lodów dziewczynko z końską twarzą ;)
pijana
pijana
  3 sierpnia 2011

Oo co Wy tu wyprawiacie, opanujcie no się !

mmaryjka
mmaryjka
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mozesz, to poprosze nazwe

rapid lash - DZIAŁA
https://www.rapidlash.com/
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rapid lash - DZIAŁA https://www.rapidlash.com/

chyba widzialam ja w bootsie, poszukam :tak:

dzieki :*
mmaryjka
mmaryjka
  4 sierpnia 2011

nie ma za co, NAPRAWDĘ POLECAM.
moje rzęsy dzięki niej odżyły, żeby nie powiedzieć, że w ogóle się pojawiły i do tego dobry tusz i mam rzęsy jakich nigdy nie miałam.

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma za co, NAPRAWDĘ POLECAM. moje rzęsy dzięki niej odżyły, żeby nie powiedzieć, że w ogóle się pojawiły i do tego dobry tusz i mam rzęsy jakich nigdy nie miałam

:w00t:
kupie jeszcze w tym miesiacu, musze tylko poczekac na wplate na konto :w00t:
mmaryjka
mmaryjka
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kupie jeszcze w tym miesiacu, musze tylko poczekac na wplate na konto

tylko bądź systematyczna. ja używałam ponad 5 tygodni i jestem strasznie zadowolona, teraz nawet mi nie wypadają rzęsy;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko bądź systematyczna. ja używałam ponad 5 tygodni i jestem strasznie zadowolona, teraz nawet mi nie wypadają rzęsy;)

bede, inaczej nie bedzie zadnych efektow, jak ze wszystkim, regularnosc jest najwazniejsza :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.