hydevsczat
hydevsczat
  29 lipca 2011 (pierwszy post)

Jak wygladacie rano po przebudzeniu?musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

SoDope
SoDope
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ]Jak wygladacie rano po przebudzeniu?musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?


o właśnie tak
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

Jak wyglądam po przebudzeniu.. hmm.. jak każdy, tu coś sterczy, tam stoi :D
Jak wstaję to idę się ogarnąć z grubsza, uczesać itd. a maluję się dopiero, jak wychodzę z domu :P
A faceta nie mam :P

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

nous
nous
  31 lipca 2011

Ja nie nakladam tapety litrami :)
Musnę usta blyszczykiem, oczy pomaluje cieniami. I rzesy tuszem.
A pozatym jak ktos uzywa kosmetykow kolorowych z umiarem to nie jest tak zwana tapeciara :)).

styka51
styka51
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

Mam potargane włosy ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?

Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

Widział mnie już nie raz bez make upu i trzyma mnie ciągle przy sobie. Najgorzej chyba nie jest ;)
machu221
machu221
  1 sierpnia 2011
naaats
naaats: A faceta nie mam :P


hej :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu


zależy co było przed zaśnięciem
Jasmyne
Jasmyne
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

Okropnie dlatego, że mam wielkie sińce pod oczami i wyglądam jak śmierć :mrgreen: Choć w sumie przyzwyczaiłam się do tego :D

Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?

Gdyby nie te sińce to byłoby znośnie ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

On mnie już widział 100 razy i jakoś nie uciekł. Kochany chłop:mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.