hydevsczat
hydevsczat
  29 lipca 2011 (pierwszy post)

Jak wygladacie rano po przebudzeniu?musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

ChicaBombb
ChicaBombb
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

widzial mnie bez makijazu tysiace razy i podobam mu sie nadal.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

raz lepiej, raz gorzej.

Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?

lepiej wygladam w makijazu, aczkolwiek bez tez jakos siebie znoszę.
asiulcia1
asiulcia1
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

przez ostatnie jakieś 2 miesiące w ogóle się nie maluję, bo po prostu nie chce mi się, leniwa jestem :D

nawet jak nałoże tapetę to niewiele zmieni to mój wygląd :and:

:rotfl:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

Bez makijażu mam delikatniejszą urodę, makijaż bardzo ją.. hmm... wyostrza. :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?

Pewnie, ze 'ujdzie' co nie znaczy, ze lepiej czuje sie w makijazu.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

Nie czuje sie wcale, bo mieszkamy razem 1,5 roku i znamy sie na wylot ;-) poranna kupa tez mnie nie krępuje.
mirra20
mirra20
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

ostatnio poszłam na drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej bez makijażu bo byłam po pogrzebie bliskiej mi osoby i chyba nie wyglądam tak tragicznie bo dostałam tę pracę
adra1992
adra1992
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

Nie musze, ale nie podobam sie sobie bez wymalowanych oczu.
Moj facet widzial mnie kilka razy bez zadnego makijazu + z sianem na glowie i nie uciekl z krzykiem wiec chyab nie jest zle :P Nawet powiedzial, ze wygladam dobrze bez makijazu.
Wczoraj nie zdazylam sie cala pomalowac (nalozylam cienie, ale nie zrobilam kreski eyelinerem ani nie pomalowalam tuszem rzes) i stwierdzil, ze tak jest duzo ladniej :ninja: i ''kazal'' mi tak zostac.
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  29 lipca 2011

u mnie makijaż wiele nie zmienia , więc mogłabym się nawet nie malowac ale i tak to robie . W makijażu czy bez i tak brzydko wyglądam . Ja nie jestem z tych lasek co siedza w domu , nigdze nie wychodzą danego dnia a i tak sie pomalują , albo gdy smieci muszą wyniesc . Ja tak nie robię , bo i po co ? ale gdy gdzies wychodzę , maluje się i koniecznie muszę włosy wyprostowac .... nic to we mnie nie zmienia , no ale chyba tak juz z przzywczajenia ....
a co do faceta , to gówno mnie obchodzi jego opinia .... cos mu się nie podoba , może spadac , co mnie to .. :P haha

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

dosłownie, jak zbity pies :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?

ogólnie bardzo nie lubię swojego kształtu oka, jest za bardzo tureckie, dlatego najlepiej czuję się w wyciągniętej kresce ajlajnerem
myślę, że ujdzie w szkole jakoś ludzie się nie skarzą że ich straszę

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

nie mam faceta, no ale raczej wydaje mi się że musi zaakceptować nawet i te moje tureckie oczy :)

maybe I had said something that was wrong

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

Jak chyba każdy, zaspane oczy, włosy we wszystkie strony.

Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

Teraz jak są wakacje nie maluje się praktycznie w ogóle, jedynie jak gdzieś wieczorem wychodzę (tj. np. impreza).
Na co dzień wystarcza mi zwykły krem nawilżający bym czuła się dobrze.

Mój facet co widzi w moim makijażu to tylko tusz, błyszczyk i czasami jakaś kreska na oku. Zawsze się pyta czy się malowałam, bo nie nakładam tego dużo a praktycznie wcale.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Darunia511
Darunia511
  29 lipca 2011

Ogląda mnie bez makijażu nie nie narzeka, jest spoko.

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lipca 2011

Wygladam tak tragicznie, ze jak kogos nie lubie to wysylam tej osobie me zdjecie bez makijazu, smierc w kilka sekund.

iffy
iffy
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

mam oczy jak Chinka i usta jak po botoksie, chociaż całkiem nieźle wyglądają gdy są takie duże. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?

w życiu nie chciałoby mi się od razu po wstaniu robić makijażu.
Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

nie przeszkadza mi to. :woot:
monikamonisia20
monikamonisia20
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

no bądźmy szczerzy, to szału nie ma:swir:

mojemu mężowi bardziej bez makijażu się podobam, często mi chował kosmetyki, ale się buntowałam;)
incepcja1
incepcja1
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

zalezy ile i jak spalam raz lepiej raz gorzej ale ogolnie to bez rewelacji :)

Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?

mnie moj naturalny wyglad nie odpowiada gdyz mam urode typowo slowianska takze rozowe polika i nos, malo widoczne rzesy. Jak ide na zajecia to nakladam makijaz mniej wiecej hmm po godzinie (znaczy jak sie umyje wysusze wlosy wypije kawe itp)
ale zaznaczam ze nie jest to tona makijazu :D nie bede ci pisac czego uzywam bo i tak ci to nic powie

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

widzi mnie codziennie rano i wieczorem czy tez na basenie bez makijazu, on jest niemcem to jemu slowianska uroda sie podoba a mnie wrecz przeciwnie, w ogole !!! jak troche sie podmaluje to jakos wyrazniej wygladam :D
pijana
pijana
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

Mam zawsze mocno zapuchnięte oczy, zapewne od alergii, ale i tak nie jest źle.
Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?

Ujdzie w tłoku, zdarza mi się wychodzić bez makijażu, choć nie są to jakieś wielkie wyjścia.
Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

Widzieli mnie i z krzykiem nie uciekli.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.