hydevsczat
hydevsczat
  29 lipca 2011 (pierwszy post)

Jak wygladacie rano po przebudzeniu?musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

snjeszqa
snjeszqa
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

jak kazda.
wygladam jak bez makijazu i roztrzepane wlosy.
jakos inaczej i strasznie nie wygladam bez makijazu.
zdarza sie, ze nie chce mi sie malowac i taka wychodze.

juz widzial, prawie bez makijazu, jedynie pomalowane rzesy
lubi naturalne
wiec jest git
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

Normalnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?

Nie muszę nakładać tony tapety :lol:
I nie żadne "ujdzie w tłoku" tylko chodzący ideał.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

Buhahaha... widział mnie nie raz i nie dwa bez makijazu.
sylwik
sylwik
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

troche trupio:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?

musze nalozyc korektor, bo strasze cieniami pod oczami i czerwonymi policzkami:)
bez makijazu jestem grubo ponizej przecietnej, w dobrym makijazu jest dobrze:)

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

eeeee...zaden nie uciekl z powodu zobaczenia mnie bez mejkapu:lol:
pijana
pijana
  29 lipca 2011

Aha, zapomniałam dodać, że strasznie młodo wyglądam bez makijażu, tak na 15 :lol2:

marta0859
marta0859
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

Trudno mi to opisać Marcinie. Szału nie ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?

Teraz jest lato i nawet nie chce mi się malować, na tyle, że nie obchodzi mnie jak wyglądam a siebie oceniać nie lubię.
Ostatnio jak byłam z koleżanką u jej znajomych którzy mnie wcześniej nie znali to mi powiedzieli, że jak na gimnazjalistkę mam duże cycki, a jak się dowiedzieli, że mam 19 nikt nie chciał uwierzyć. :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

Wszyscy moi znajomi widzieli mnie już bez makijażu, chociażby na basenie.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

jak śmierć na kiju... :and:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
boniwinter
boniwinter
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?

hmmm generalnie jak dla mnie wygladam dramatycznie oczywiscie, ale chyba dla innych osob moj naturalny wyglad ujdzie w tloku bo jeszcze nikt sie nie przerazil az tak hehe

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

czuje sie pewnie bo nie naleze do kobiet, dla ktorych jest nawazniejsza tapeta na twarzy
Fieska
Fieska
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?


Nie wyglądam pięknie. Roztrzepane włosy, zazwyczaj jeszcze zaspane oczy, bez makijażu i z odciskami od poduszki na policzkach. Jeszcze od żadnego faceta nie poczułam urazy względem mojego porannego wyglądu. Ale zanim wyjdę z domu staram się chociaż zakryć moje niedoskonałości twarzy.
KORARM
KORARM
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygladacie rano po przebudzeniu?

Tak samo jak przed snem.

Konto usunięte
Konto usunięte: musicie od razu tone tapety nakladac czy wasz naturalny wyglad ujdzie w tloku?

Nie używam tapety.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie czujesz ze twoj facet kiedys cie bedzie musial zobaczyc bez makijazu?

Nie mam faceta :rotfl:
hydevsczat
hydevsczat
  29 lipca 2011

Wszystkie sa takie idealne,naturalne:(

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkie sa takie idealne,naturalne:(

moj post to olales, wal sie.
kamilpl87
kamilpl87
  30 lipca 2011

Dziewczyny taka jest prawda gdyby nieta tapeta wiekszosc samców by nieoglądało sie za wami chodz ja lubie naturalność i naturalnie ::mrgreen::

ChicaBombb
ChicaBombb
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

tylko ciebie tu brakowalo:and: idz smiecic na inne fora.
madzia2143
madzia2143
  30 lipca 2011

wyglądam tak jak człowiek po przebudzeniu - każdy włos w inną stronę, oczy małe jak grosiki :mrgreen: nie chodzę ciągle w makijażu więc ludzie mnie widują bez make up'u. Moi faceci nie raz mnie widywali bez makijażu, i nie uciekali. W sumie woleli mnie bez makijażu :woot: może nie umiem się malować? :mrgreen:

TheWitch
TheWitch
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chodz

no wlasnie idz juz sobie.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja lubie naturalność i naturalnie ::

buhahaha, juz widze jak pociagaja cie kobiety z wlosami pod pachami i nieogolonymi nogami.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.