agoosiaaa
agoosiaaa
  28 lipca 2011 (pierwszy post)


Temat, w ktorym dzielimy sie nasza opinia na temat kosmetykow :)


Zasady:
1. W kazdym poscie opisujemy jeden (ewentualnie kilka) dany PRODUKT (zamieszczamy dokladna nazwe), nie cala marke.
2. Opisujemy dokladnie wady i zalety produku, czy spelnia swoje zadanie oraz dlaczego go polecamy/nie polecamy.
3. Do naszej recenzji zalaczamy zdjecie kosmetyku.
4. Oceniamy produkt wedlug naszej opini w skali 1 - 10.

Mozna takze dopisac dlugosc stosowania produktu, ilosc zuzytych opakowan oraz cene.

Bezsensowne nabijanie bedzie banowane.
Rosiczka
Rosiczka
  9 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierre Rene Skin Balance


Podkład widzę genialny, chyba też się skuszę.
ArekMniePorwal
ArekMniePorwal
  10 marca 2014
Rosiczka
Rosiczka: Podkład widzę genialny, chyba też się skuszę.

tak,zwłaszcza cena kusi :)
Rosiczka
Rosiczka
  11 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tak,zwłaszcza cena kusi :)


Na pewno się zakręcę ;)
pijana
pijana
  14 marca 2014

Dziołszki, podkład rzeczywiście wart uwagi, zachowuje się jak Revlon CS, ale chyba jest odrobinę lżejszy w konsystencji. Krycie super, ładnie się trzyma i w końcu kolor idealny do mojej karnacji, w ogóle nie ciemnieje, wreszcie nie muszę się malować po same cycki XD Oczywiście posiadam odcień 20. W porównaniu z Revlonem 110 jest bardziej żółty (Revlon jest bardziej w beż), ale absolutnie nie tworzy efektu Azjatki, no ja jestem wniebowzięta xD

ArekMniePorwal
ArekMniePorwal
  15 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: wreszcie nie muszę się malować po same cycki XD

d83dde02
qxinnynizwszyscyxq
wpis jest ukryty
milenamajlena
Posty: 2 (po ~170 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
milenamajlena
  20 kwietnia 2014
zapraszam na moją recenzję na temat pomadki Catrice Ultimate Colourktórą znajdziesz tutaj na moim blogu, zapraszam ;) http://majlenciakmakeup.blogspot.com/2014/03/pomadka-catrice-ultimate-colour.html
seelee
Posty: 1 (po ~578 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
seelee
  25 kwietnia 2014

Kosmetyk tutaj chyba nietypowe, bo pielęgnacyjny.
Exclusive Cosmetics Spa dla stóp to skarpetki regenerująco - nawilżające, które mają utrzymać stopy piękne, gładki i miękkie.
Mam zużytych trzy opakowania, w ciągu dwóch miesięcy i widzę poprawę - moje pięty są miękkie (nie były popękane), a skóra nawilżone. Skarpetki, jakkolwiek to zabrzmi ;) - bardzo ładnie pachną mentolem.

Cena ok. 14 zł, najlepiej kupić przez stronę www producenta, ja kupuję w Auchanie, ale widziałam je też w Realu.

RudyDemon
RudyDemon
  10 maja 2014


Cześć dziewczęta,po raz kolejny piszę o Oeparolu. Tym razem będzie mowa o jedwabnym balsamie. W poprzednich postach zachwalałam genialne dwa kremy nawilżające do twarzy i krem pod oczy tej firmy a dziś coś dla ciała. Firma ma wiele dobrych produktów w swojej ofercie i póki co jeszcze mnie niczym nie rozczarowali. Jedwab do ciała ma kremową konsystencję,jest biały,doskonale nawilża skórę,szybko się wchłania,pięknie i delikatnie pachnie. Balsam jest bardzo wydajny,ma poręczną tubkę z której łatwo wycisnąć kosmetyk na dłoń. Ostatnio dosyć często go używam,jest delikatny,po jego stosowaniu moja skóra jest bardziej aksamitna i miękka,nie podrażnia. Smaruję nim nóżki w ciągu dnia a na wieczór po kąpieli stosuję suchy olejek. Uważam,że jest godny polecenia jak to konto w banku co je dosyć często reklamują teraz w telewizji :)



Wskazania:

Codzienna pielęgnacja wrażliwej skóry ciała, ze skłonnością do przesuszania.



Działanie:

Balsam intensywnie nawilża skórę dzięki zawartości kompleksu HialuRoseTM, unikalnemu połączeniu kwasu hialuronowego i oleju z wiesiołka (ang. evening primrose oil), bogatego w kwasy omega – 6. Kwas hialuronowy w połączeniu z kwasami omega-6 odbudowuje barierę hydrolipidową skóry i zatrzymuje wodę w głębszych warstwach naskórka. Masło Shea regeneruje przesuszoną skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Dodatkowo, zawarte w balsamie proteiny z jedwabiu nadają skórze niezwykłą miękkość i aksamitność.

Sposób użycia:

Stosować do codziennej pielęgnacji ciała, szczególnie po kąpieli. Wmasować balsam w skórę i pozostawić do wchłonięcia.

+

bardzo dobrze nawilża

dobra cena

szybko się wchłania

miły delikatny zapach

nadaje skórze aksamitność w dotyku

poręczne,wygodne opakowanie

wydajny

-

brak

Moja ocena:5/5


zapraszam na bloga,link poniżej
ArekMniePorwal
ArekMniePorwal
  14 maja 2014

Top Coat z Seche Vite
Top kupiony z polecenia. Na początku nie byłam zbytnio przekonana do topu , nie trzymał mi 7 dni jak innym zawiodłam się troszkę na nim ale z biegiem czasu okazało się,że nie potrafię bez niego żyć! :) Uwielbiam bawić się we wzorki rysunki ect nawet jak nie mam talentu plastycznego ale jak wiadomo takie wzorki pierdółki to masa warstw na paznokciach ,u mnie dochodziło czasem to 4/5 warstw nie licząc bazy. 5 warstw to robienie paznokci razem z suszeniem czasem dochodziło do 2-3 godzin natomiast z SV nie ma czegoś takiego! Wszystko robię na mokrym lakierze + aplikuję go na wilgotne warstwy wtedy wszystko ładnie zastyga trzyma się i utwardza . Dlaczego na początku nie byłam zadowolona? ponieważ paznokci używałam do wszystkiego,otwierania zdrapywania zdzierania podważania ! Zwłaszcza że nie maluję ich "na kieszonkę". Teraz gdy nie używam paznokci do takich rzeczy bo się odzwyczaiłam lakier trzyma czasem faktycznie 7 dni! Już po 10-15 minutach od aplikacji mogę iść spać bez obawy że pościel odbije mi się na lakierze!

+ konsystencja na początku troszkę jakiś żel przypominała (kwestia przyzwyczajenia)

+aplikacja na mokro

+ duża buteleczka

+gruba zakrętka , wygoda trzymania przy dłuższych paznokciach

+trwałość lakieru

+szybkie zasychanie

+wydajny

+/- może kurczyć/ściągać lakier przy obłączku , raz mi się to zdarzyło jak aplikowałam na suchy lakier

+/- glucieje podczas kończenia się ( gdy produkt dotyka lekko pędzelek )

+/- zapach , przypomina troszkę butapren ja już się przyzwyczaiłam do niego i mi nie przeszkadza,

- cena ok.25zł

-dostępność
Togepi
Posty: 941 (po ~97 znaków)
Reputacja: -171 | BluzgometrTM: 6
Togepi
  15 maja 2014

Dziewczyny gdzie kupujecie ten podkład, który tak zachwalacie?
Nigdzie go nie widziałam.. d83dde1e

On n’est jamais content là où on est.

Paulinessa
Paulinessa
  15 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny gdzie kupujecie ten podkład, który tak zachwalacie? Nigdzie go nie widziałam..


Najlepiej poszukaj w zwykłych drogeriach :)
Togepi
Posty: 941 (po ~97 znaków)
Reputacja: -171 | BluzgometrTM: 6
Togepi
  15 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej poszukaj w zwykłych drogeriach :)

Ok, dzięki. d83dde09

On n’est jamais content là où on est.

ArekMniePorwal
ArekMniePorwal
  16 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny gdzie kupujecie ten podkład, który tak zachwalacie? Nigdzie go nie widziałam..

który?
Togepi
Posty: 941 (po ~97 znaków)
Reputacja: -171 | BluzgometrTM: 6
Togepi
  16 maja 2014

Pierre Rene Skin Balance

On n’est jamais content là où on est.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.