agoosiaaa
agoosiaaa
  28 lipca 2011 (pierwszy post)


Temat, w ktorym dzielimy sie nasza opinia na temat kosmetykow :)


Zasady:
1. W kazdym poscie opisujemy jeden (ewentualnie kilka) dany PRODUKT (zamieszczamy dokladna nazwe), nie cala marke.
2. Opisujemy dokladnie wady i zalety produku, czy spelnia swoje zadanie oraz dlaczego go polecamy/nie polecamy.
3. Do naszej recenzji zalaczamy zdjecie kosmetyku.
4. Oceniamy produkt wedlug naszej opini w skali 1 - 10.

Mozna takze dopisac dlugosc stosowania produktu, ilosc zuzytych opakowan oraz cene.

Bezsensowne nabijanie bedzie banowane.
Carmelovy
Carmelovy
  26 stycznia 2013

ale ja piszę perfum i tyle! tsss, co ty tam wiesz ;D hahaha

Konto usunięte
Konto usunięte: Carmelovy: perfum Po pierwsze PERFUMY Po drugie nie obrażaj perfum równając z nimi coś takiego XD
NieznosnaWiedzma
NieznosnaWiedzma
  31 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: RECENZJA PODKŁADU RIMMEL jak do tąd nie znam lepszego


:pwio: zgadzam się :tak:
używam lasting finish od około roku, nic innego na niego nie nakładam, odstawiłam pudry etc :tak: polecam z całego serca :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 lutego 2013
Zel pod prysznic Bodyshop Earth Lovers Pear & Lemongrass



Najgorszy zel pod prysznic jaki chyba w zyciu mialam Ma po prostu konsystencje wody, za duzo sie go wylewa i strasznie kiepsko sie pieni.
Tak, super pachnie i fajnie, ze jest biodegradalny, ale niestety jako zel pod prysznic sie nie nadaje.
Zreszta probowalam go uzywac jako plynu do kapieli i tez kiepsko.
Nie polecam, strasznie sie na nim zawiodlam.
Normalnie kosztuje £4 ale kupilam go za £2 - Jezeli chodzi o jakosc to i tak o duzo przeplacilam. Jestem na pierwszym opakowaniu, zuzyje najprawdopodobniej bardzo szybko i na pewno nastepnego nie kupie.
Earth
Earth
  3 lutego 2013

Neutrogena, Formuła Norweska, Intense Repair Hand Cream


Używam od kilku dni i nie pozostaje mi nic innego jak przyznać, że jest rewelacyjny. Używam go zarówno do dłoni jak i do ust. Mam nadzieję, że efekt nie zaniknie po jakimś czasie jak przy innych kremach. :) Polecam.
ZlMNA
ZlMNA
  9 lutego 2013

Advance Techniques



Opis:
Nowa wersja znanego serum z linii Advance Techniques, o nieco wzbogaconym składzie. Formuła oparta na technologii Tri-Keratin. Wygładza strukturę włosa i wzmacnia jego korzenie, dlatego włosy stają się zdrowe i lśniące. Błyskawicznie odżywia i regeneruje ich przesuszone i zniszczone końcówki. Sprawia, że włosy się ni plączą i są niezwykle błyszczące. Dla skuteczniejszej ochrony zawiera filtr przeciwsłoneczny. Preparat należy delikatnie wmasować w końcówki wilgotnych bądź suchych włosów.

Skład:
Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Alcohol Denat., Dimethicone, Phenoxyethanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Parfum,Benzophenone-2, Panthenol, Phytantriol, Aqua, Propylene Glycol, Creatine, Laminaria Digitata Extract, Pelvetia Canaliculata Extract, Methylparaben, Propylparaben, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Hydroxycitronellal, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde

Moje odczucia.

Po odkręceniu dozownika aż odrzuca odór alkoholu , ale podczas aplikacji na włosy czuc piekne jabłuszko , fajny wygląd mają me końcówki , uwydatnia i podkreśla delikatne loki ale zauważyłam że przesusza je i są straszne .

Nie kupię nigdy więcej.

TeQuilaax3
TeQuilaax3
  12 lutego 2013
EVELINE COSMETICS Odżywka wzmacniająca do paznokci z diamentami 12 ml

Używam i bardzo sobie chwalę. Pazurki robią się twarde, nie rozdwajają się, szybko rosną i bardzo ładnie wyglądają. Cena: +/- 12zł.

Maybelline, Color Tattoo 24H

Osobiście używam niebieskiego (Tenacious Teal 40). Jest bardzo wydajny, bardzo długo utrzymuje się na powiece i ślicznie się mieni. Cena: +/- 20zł
Earth
Earth
  24 lutego 2013

Tak od jakiegoś czasu sobie regularnie używam ten bio oil - do nawilżania i doszłam do wniosku że za tę cenę lepiej sobie kupić kilka Neutrogen reparation intense, gdzie jedna jej warstwa działa jak tydzień wcierania bio oilu. :x

ZlMNA
ZlMNA
  28 lutego 2013

@Earth A na blizny jak dziala?

Earth
Earth
  28 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A na blizny jak dziala?

Mam taką małą po poparzeniu od piekarnika (xD) ale nie wiem czy coś się zmieniła, ona ogólnie jest coraz mniej widoczna. :)

A jakie blizny Ci trzeba się pozbyć?
ZlMNA
ZlMNA
  28 lutego 2013

Tradzik ;(

modnisia01
modnisia01
  5 marca 2013

zabarwienia/ zaczerwienienia też pokryje ?

Karolink454a
wpis jest ukryty
anastazjum
anastazjum
  11 marca 2013


Mój ulubiony zapach z serii Kenzo. Plusem jest oczywiście kwiatowy, delikatny, wiosenny zapach. Długo utrzymuje się na ciele. Uwielbiam jak moje ciuchy pachną tym zapachem. Minusem jeszcze oczywiście cena, w zależności od wielkości buteleczki. Ostatnio wyczaiłam jednak fajną promocję w Douglas dzięki www.cuponation.pl i chyba buteleczkę kupię jak pojawi się na nią promocja.
kasjerkaZbiedronki
kasjerkaZbiedronki
  20 marca 2013
matrix biolage exquisite oil

Wcisnal mi go moj kumpel fryzjer mowiac ze to odbuduje moje zniszczone rozjasnianiem wlosy. Nie chcialam w to wierzyc ale glupio mi bylo odmowic. Teraz wiem ze to najlepszy olejek do wlosow. Jest to pierwszy Produkt do wloso ktorego uzywam a ktory w ogole ich nie obciaza. Jest naprawde wydajny. Wystarcza 2- 3 kropelki i wlosy staja sie blyszczace. Jest on takze dobrym wyjsciem dla tlustych wlosow. Zegnajcie rozdwojone sianowate wlosy !!!! Polecam kazdemu i na dodatek jest wart kazdej sumy :) Ja za niego dalam 37 zl.
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  27 marca 2013

Odnośnie blizn jestem w trakcie testowania Alcepal emulsji na rozstępy.
Dopiero 6 dzień, dam znać później co z tego wyszło.
Na razie widzę to, że jego fluidowy kolor trochę fałszywie tuszuje moje pamiątki po ciążowe :)

O Bio Oil się naczytałam, strasznie przereklamowany produkt, waham sie, czy kupić do przetestowania.
Ktoś wie na ile wystarcza?

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.