agoosiaaa
agoosiaaa
  28 lipca 2011 (pierwszy post)


Temat, w ktorym dzielimy sie nasza opinia na temat kosmetykow :)


Zasady:
1. W kazdym poscie opisujemy jeden (ewentualnie kilka) dany PRODUKT (zamieszczamy dokladna nazwe), nie cala marke.
2. Opisujemy dokladnie wady i zalety produku, czy spelnia swoje zadanie oraz dlaczego go polecamy/nie polecamy.
3. Do naszej recenzji zalaczamy zdjecie kosmetyku.
4. Oceniamy produkt wedlug naszej opini w skali 1 - 10.

Mozna takze dopisac dlugosc stosowania produktu, ilosc zuzytych opakowan oraz cene.

Bezsensowne nabijanie bedzie banowane.
czarnaMora
czarnaMora
  31 października 2013

to są mimiczne zmarszczki pewnie sporo się uśmiechasz :), ale jak cię to martwi i czujesz się z tym zle w salonie kosmetycznym zmów krem z Bielendy profesjonalnej kosztuje około 25zł są też maseczki , albo poproś o próbki by sprawdzić najpierw czy będzie ci odpowiadał , przed zastosowaniem maseczki zrób delikatny peeling peelingiem enzymatycznym ,, z Apis są w proszku nie musisz kupować specjalnej wody do rozrabiania wystarczy mineralna ,, ale myślę ze krem cie zadowoli:) i poczujesz się lepiej jest wydajny wystarczy ci na długo ,,,,, http://bielendaprofessional.pl/produkty/krem-pod-oczy .. tu możesz go zobaczyć ,, to seria wystarczająca dla młodych osób

ania123zyntek185
Posty: 33 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
wpis jest ukryty
ania123zyntek185
Posty: 33 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
wpis jest ukryty
kasjerkaZbiedronki
kasjerkaZbiedronki
  2 grudnia 2013
Revlon Colorstay SPF 15
Uzywalam tego podkladu 2 lata w starszej wersji z SPF6 i bylam w nim kompletnie zakochana. Nowa wersja z wyzszym spf jest niestety o wiele gorsza. Podklad ma taka konsystencje ze nie da sie go wylac ze sloiczka a pompki nie ma (nie wiewm jak producent wyobraza sobie wydostanie go przez ta waska dziurke).Myslalam ze to fake. Jego jakosc spadla do poziomu fluidu za 20 zl z drogerii. Nie utrzymuje sie juz caly dzien na twarzy, w porownaniu ze stara wersja krycie ma bardzo kiepskie. Nigdy jeszcze nie wchodzil mi podklad w zmarszczki mimiczne a temu to sie udalo. Podsumowujac chcieli zrobic klientkom dobrze a wyszlo jak zawsze. Moze pasowac osobom dla ktorych stary revlon byl za ciezki. Nie jest drogi wiec nie stracilam duzo pieniedzy ale mimo tego szkoda bo byl idealny. Teraz znow wieczne poszukiwanie za idealnym podkladem....
Dandzi21
Posty: 187 (po ~157 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
ZlMNA
ZlMNA
  26 grudnia 2013

ZDJĘCIA NIE SĄ KORZYSTNE DLA MNIE TAK JESTEM TEGO ŚWIADOMA


Pierre Rene Skin Balance
Długo zastanawiałam się czy pokazać test na sobie z racji tego co mam na buzi czyli blizny potrądzikowe oraz trądzik zwłaszcza przed i w trakcie okresu. Dlatego test robiłam właśnie w tym czasie gdzie moja cera jest TRAGICZNA!
Policzek "czysty" , z samym podkładem , z podkładem i pudrem

Podkład kupiłam 26 października czyli dzisiaj mija równiutko trzy miesiące ( recenzja wypada przypadkowo w miesięcznicę ) I nie zamierza mi się jeszcze kończyć!

Opakowanie : szklana buteleczka z solidną pompką która się nie zacina ani nic
Konsystencja : ciekła ale nie rozlewająca się matuje na twarzy jeżeli więcej nałożymy na buzię będzie nam po prostu dłużej zastygać ale to kwestia kilku minut nie sprawia to większego problemu
Zapach : przyjemny delikatny ciężko opisać nie przeszkadza nie uważam by był drażniący
Cena : 19.90 ( w szafach Pierre Rene widziała go za 25.90 nie jest to cena zbytnio wygórowana )
Dostępność : Nie wiem jak u Was ale u mnie ciężko dostępny watro popytać na forach internetowych bo ja w sklepie kosmetycznym zapłaciłam niecałe 20zł a w drogeriach z tą szafą jest już za 26 zł
Krycie: Jak można zauważyć krycie jest CUDOWNE niemal IDEALNE ! Ja jestem baaardzo zadowolona z racji,że mam cerę mieszaną wiadomo świecić się bedę ale nie przeszkadza mi to , pozostaje na twarzy aż do momentu zmycia , nie tworzy maski i nie ma problemu z demakijażem
NIE ZAPYCHA NIE WYSUSZA! :) co jest bardzo ważne.
Aplikacja : Ja używam pędzla typu flat-top z racji,że nie lubie mieć rąk brudnych podkłedem ale dłońmi też się bardzo dobrze rozprowadza
Czy kupię ponownie? TAK TAK TAK

madzia2143
madzia2143
  26 grudnia 2013

też go lubię ;)

ZlMNA
ZlMNA
  26 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: też go lubię ;)

Kupiłąm go właśnie z polecenia Twojego i @naats i nie żałuję2764 jestem Wam dozgonnie wdzięczna
madzia2143
madzia2143
  27 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem Wam dozgonnie wdzięczna

ooo to się cieszę bardzo. Mam nadzieję, że nie będą wprowadzać udziwnień w jego składzie bo jak wiele z nas już to wie takie nowości potrafią zepsuć dobry produkt ;/
kasjerkaZbiedronki
kasjerkaZbiedronki
  20 stycznia 2014

Kupilam go wlasnie przez Twoja recenzje no i calkiem niezly ten podklad jak na tak niska cene. Moglaby byc wieksza gama kolorystyczna. Opakowanie super praktyczne, krycie calkiem dobre, brak blyszczenia twarzy, dlugo pozostaje na buzi. Jedynym minusem jego jest to ze schnie wiecznosc. Dobry Produkt ale revlon cs lepszy.

introwaldi
wpis jest ukryty
Kasjopejka
Kasjopejka
  22 stycznia 2014

Skoro tak chwalicie ten podkład to chętnie go nabędę :)

Ja mam kłopoty z suchą skórą i niedawno, też z polecenia kupiłam krem nawilżający który bardzo mi przypasował. Kremik jest niedrogi bo kosztuje 6 zł a dla mojej cery jest idealny.


Melisa Krem silne nawilżający
Skład kremu ze strony producenta:
Działanie: nawilża, pielęgnuje.
Kwas hialuronowy przyczynia się do odbudowy uszkodzonego naskórka, tworzy na skórze warstwę ochronną zapobiegającą utracie wilgoci. Wygładza, ujędrnia i poprawia elastyczność skóry, nadając jej jedwabistą gładkość.
Wyciąg z melisy regeneruje, łagodzi, uspokaja i odświeża. Przynosi ulgę zmęczonej skórze.
Wyciąg z zielonej herbaty spowalnia efekt starzenia się skóry, pobudza jej mikrokrążenie, uelastycznia. Chroni przed wolnymi rodnikami.
Prowitamina B5 działa leczniczo i łagodząco na podrażnioną skórę, wygładza i poprawia jej koloryt.
Alantoina łagodzi, nawilża, wygładza i zmiękcza skórę.

Krem kupiłam w drogerii Natura i kosztował niecałe 6 zł
Krem dobrze się wchłania, ma lekką konsystencję, ma delikatny zapach. Moja skóra po nim jest wygładzona, nawilżona, ujędrniona. Używam go na dzień. Jeśli macie suchą, ściągającą się skórę to polecam wypróbować d83dde03

Mariza13
Posty: 1 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
yeejj
yeejj
  29 stycznia 2014

Dziewczyny! Zapraszam was na Fanpage ' Darmowe zabiegi kosmetyczne '. Na naszym Fanpage będzie można wygrywać różnego rodzaju kosmetyki i nie tylko! Oraz dowiecie się dużo na różne tematy kosmetyczne! Gorąco polecam: https://www.facebook.com/pages/Darmowy-Zabieg-Piel%C4%99gnacyjny/1409991452574625

ArekMniePorwal
ArekMniePorwal
  5 marca 2014


Wpadł przypadkowo w moje ręce,miałam nadzieję że to zwykły lakier a to piaskowy d83dde31
Mimo to jestem zachwycona aż kupiłam dziś drugi , fioletowy. Piękna czerwień z bardzo ładnym matowym wykończeniem bardzo długo się trzyma nie odpryskuje

Krycie - już jedna warstwa dobrze kryje nie pozostawiając smug
Konsystencja - nawet gęsta ale nie za gęsta w sumie idealna bo nie rozlewa się na skórki
Pędzelek - krótki gruby miękki , wygodny
Pojemność - 10ml
Dostępność - Natura
Cena - z racji ostatnich sztuk 4.99
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.