iFeelSoLost
iFeelSoLost
  25 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam.
Ostatnio mam pewien mały dylemat i postanowiłam zapytać co o tym sądzicie. A mianowicie:

Otóż mamy lato, wakacje i sezon urlopowy w pełni. Pogoda niestety nie dopisuje.. Tata mi powiedział, że w taką pogodę nie wypada nosić sandałów.
Ostatnio wybierałam się na zakupy do CH, nie padało, nie było zimno, może troszeczkę chłodno. Chodniki były suche ale słońce nie świeciło. Ubrałam sobie sandałki zapinane (suwak) na kostce, rurki, koszulkę a żeby nie było mi chłodno narzuciłam lekki sweterek rozpinany (guziczki). Tata mówi, że sandały gryzą się z tym długim rękawem. Ale nie był to gruby zimowy sweter tylko taki cienki, zwiewny.

Całość wyglądała dobrze wg mnie, bo wszystko było w tym samym typie kolorystycznym (brąz i beż).

Co sądzicie?

Pozdrawiam :-)

razotka
razotka
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie ja mam bardzo podobne ale nie sa az takie wysokie i zabudowane, ale tez z takim zapiętkiem jakby na zamek i w kostce tez cos tam sie znajduje. :-)

jak masz mniej tej cholewy to spoko
bo jak dla mnie to istne samobójstwo dla stóp
pijana
pijana
  27 lipca 2011

Mnie znowu w lipcu zdarzyło się 2 razy założyć trapery :ziober2: Pasowały mi do stylizacji, a pogodę mamy jaką mamy. Zresztą jeden raz to był plener, a drugi chodzenie po mieście, a akurat mamy remonty dróg i chodników.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak masz mniej tej cholewy to spoko bo jak dla mnie to istne samobójstwo dla stóp

dlaczego?:D

nie ja nie mam takiej cholewki wlasnie wysokiej, mam delikatne zapiecie w kostce :-)
Hana25
Hana25
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie?

Nie wygląda to źle tylko ja bym miała obawy, że spadnie deszcz, zniszczy buty, pobrudzi stopy, będę się ślizgać itp...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 lipca 2011

nie wiem o co halo, grunt by caloksztalt pasowal

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.