iFeelSoLost
iFeelSoLost
  25 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam.
Ostatnio mam pewien mały dylemat i postanowiłam zapytać co o tym sądzicie. A mianowicie:

Otóż mamy lato, wakacje i sezon urlopowy w pełni. Pogoda niestety nie dopisuje.. Tata mi powiedział, że w taką pogodę nie wypada nosić sandałów.
Ostatnio wybierałam się na zakupy do CH, nie padało, nie było zimno, może troszeczkę chłodno. Chodniki były suche ale słońce nie świeciło. Ubrałam sobie sandałki zapinane (suwak) na kostce, rurki, koszulkę a żeby nie było mi chłodno narzuciłam lekki sweterek rozpinany (guziczki). Tata mówi, że sandały gryzą się z tym długim rękawem. Ale nie był to gruby zimowy sweter tylko taki cienki, zwiewny.

Całość wyglądała dobrze wg mnie, bo wszystko było w tym samym typie kolorystycznym (brąz i beż).

Co sądzicie?

Pozdrawiam :-)

pijana
pijana
  25 lipca 2011

Ja jestem za sandałami, skoro nie padało to jak najbardziej.

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  25 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem za sandałami, skoro nie padało to jak najbardziej.

To jeszcze mi powiedz, moja koleżanka ostatnio ubrała sandalki (piękne miała) i skórzaną kurtkę, do tego rurki i pod spód lekki top, moim zdaniem wyglądała dobrze. Czy to sie gryzie?
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  25 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to sie gryzie?

Ja nie widze w tym zlego, samej tez czasem zdarza mi sie tak ubrac :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 lipca 2011
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Ja nie widze w tym zlego, samej tez czasem zdarza mi sie tak ubrac :)

Uff :-) bo tak mnie korciło ubrać kurtkę do tego, z tym, że ja mam taką krótką raczej 'mini kurteczkę' ale tata powiedział, że to to już w ogóle i sie przebrałam :ninja:
pijana
pijana
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To jeszcze mi powiedz, moja koleżanka ostatnio ubrała sandalki (piękne miała) i skórzaną kurtkę, do tego rurki i pod spód lekki top, moim zdaniem wyglądała dobrze. Czy to sie gryzie?

Jak dla mnie nie, zwłaszcza, że skóry zazwyczaj nie są ciepłymi kurtkami :))
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie nie, zwłaszcza, że skóry zazwyczaj nie są ciepłymi kurtkami :))

Uwielbiam Cię :D :banan:
pijana
pijana
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwielbiam Cię :D

:zawstydzony: :* :D
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie?

Strój jak najbardziej ok - jest lato, więc to normalne, ze odsłania się stopy (chyba, że jest się mną), nawet, gdy pogoda nie jest idealna.
co innego, gdyby deszcz padał i na prawde chłodno było.
Letal
Letal
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem za sandałami, skoro nie padało to jak najbardziej.

podbijam
noga może swobodniej oddychać.
Darunia511
Darunia511
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie?

Zgadzam się z Twoim ojcem.
Letal
Letal
  26 lipca 2011

takie sandałki to gdzie zakupić ? pewno na targu jakimś.

styka51
styka51
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie?

Jakbym miała słuchać swojego taty w sprawach ubioru, to nie wyłaziłabym z domu. Tak myślę:woot:
Ja noszę sandały do długich spodni i sweterka... no przecież noga od razu nie wiadomo jak nie zmarznie...
ChicaBombb
ChicaBombb
  26 lipca 2011

sama tak chodze, wiec nie mam nic przeciwko:)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie?

Jest lato obojętnie czy pada czy nie to jak widzę kogoś od maja - września w sandałach, dla mnie normalka!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.