iFeelSoLost
iFeelSoLost
  25 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam.
Ostatnio mam pewien mały dylemat i postanowiłam zapytać co o tym sądzicie. A mianowicie:

Otóż mamy lato, wakacje i sezon urlopowy w pełni. Pogoda niestety nie dopisuje.. Tata mi powiedział, że w taką pogodę nie wypada nosić sandałów.
Ostatnio wybierałam się na zakupy do CH, nie padało, nie było zimno, może troszeczkę chłodno. Chodniki były suche ale słońce nie świeciło. Ubrałam sobie sandałki zapinane (suwak) na kostce, rurki, koszulkę a żeby nie było mi chłodno narzuciłam lekki sweterek rozpinany (guziczki). Tata mówi, że sandały gryzą się z tym długim rękawem. Ale nie był to gruby zimowy sweter tylko taki cienki, zwiewny.

Całość wyglądała dobrze wg mnie, bo wszystko było w tym samym typie kolorystycznym (brąz i beż).

Co sądzicie?

Pozdrawiam :-)

KroplaRosy
KroplaRosy
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie?

zdecydowanie wygląda dobrze, sama czasem zakładam :)
Transcendencja
Transcendencja
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tata mi powiedział, że w taką pogodę nie wypada nosić sandałów.


Konto usunięte
Konto usunięte: Tata mówi, że sandały gryzą się z tym długim rękawem.

Rozumiem że ojciec nazywa się Dior ?
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takie sandałki to gdzie zakupić ? pewno na targu jakimś.

Ja moje mam z CCC ;-)

styka51
styka51: Jakbym miała słuchać swojego taty w sprawach ubioru, to nie wyłaziłabym z domu. Tak myślę

Ja ogólnie też nie słucham ojca, nigdy nie pytam go w co się ubrać, nie pytam o radę, żebyście nie myśleli, ale akurat jak wychodziłam to mi powiedział, że to nie pasuje i wbił mi klina, a dodatkowo jak byłam w galerii to nikt nie miał sandałów wszyscy półbuty i zaczęłam myśleć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem że ojciec nazywa się Dior ?

jak wyżej.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem że ojciec nazywa się Dior ?

Btw żeby wyrazić swoje zdanie w kwestii ubioru nie trzeba byc Diorem ;-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie?

u mnie w srodku zimy niektorzy nosza sandaly, a kozaki w upaly w lecie wiec...
nos co ci sie podoba.

btw - -osobiscie to uwazam ze nie wypada nosic sandalow tylko jak sie ma oblesne stopy.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: btw - -osobiscie to uwazam ze nie wypada nosic sandalow tylko jak sie ma oblesne stopy.

brrr ani mi nie mów, ostatnio na przystanku widziałam taką babke co paznokcie u stóp miała chyba z 5 cm :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie w srodku zimy niektorzy nosza sandaly, a kozaki w upaly w lecie wiec... nos co ci sie podoba.

większość za, to dobrze :-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: brrr ani mi nie mów, ostatnio na przystanku widziałam taką babke co paznokcie u stóp miała chyba z 5 cm

brr.
przegiecie :ninja:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: brr. przegiecie

wiesz, żeby jeszcze jakieś zadbane i pomalowane to jeszcze ujdzie, ale ona miała takie szaro zielonkawe te paznokcie, takie fuj, nie umie znalezc nawet zdjecia w google ale byly mniej wiecej takie tylko dlugie i takie pozawijane.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 lipca 2011

Ale przecież jest lato i przynajmniej 20 stopni na dworze, a w adidasach będziesz chodziła we wrześniu.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
madzia2143
madzia2143
  26 lipca 2011

@iFeelSoLost:
te ze zdjęcia to grzybica wg mnie :woot:
dla mnie widok niezadbania nie jest obcy, w szpitalu dużo takich osób jest i mam z nimi styczność prawie że co dziennie. Nie którzy tak są wychowani. Co zrobić, najlepiej nie zwracać uwagi i dbać o siebie jak najwięcej.

co do butów - zakładaj, póki nie ma powodzi i metra śniegu to nie ma się o co martwić ;)

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: te ze zdjęcia to grzybica wg mnie

pewnie jest, ale takie paznokcie miała :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: co do butów - zakładaj, póki nie ma powodzi i metra śniegu to nie ma się o co martwić ;)

:lol: racja :-)
asiulcia1
asiulcia1
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie?

Nic się nie gryzie, sama tak czasami chodzę ;)
razotka
razotka
  26 lipca 2011

jaki mamy miesiąc?
- lipiec
kalendarzowe lato?
-tak

więc nie wiedzę najmniejszego problemu aby chodzić w sandałach
no pod warunkiem, że nie zakłada do nich palta lub kożucha
sweterk jest jak najbardziej okej.

moim zdaniem o wile gorzej jest załozyć krotkie spodenki, bluzke na ramiaczkach i buty z takimi cholewakimi, noby to sandaly a niby botki
o co takiego :

Letal
Letal
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja moje mam z CCC

nie mam takiego sklepu ale znam :) .
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem o wile gorzej jest załozyć krotkie spodenki, bluzke na ramiaczkach i buty z takimi cholewakimi, noby to sandaly a niby botki o co takiego :

no wlasnie ja mam bardzo podobne ale nie sa az takie wysokie i zabudowane, ale tez z takim zapiętkiem jakby na zamek i w kostce tez cos tam sie znajduje. :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.