pijana
pijana
  21 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam :ziober2:
Odkąd zaczęłam się malować szukam idealnego podkładu - jeszcze nie znalazłam, dlatego znów zwracam się o pomoc.
Problem jest taki - jak kolor idealny, to sam podkład mi nie odpowiada, jak podkład idealny - to kolor nie.
Do rzeczy: szukam bardzo jasnego podkładu, kryjącego, dobrze aby długo się trzymał.
Nie polecajcie mi:
1. Bardzo tanich podkładów, szkoda mi cery
2. Lasting Performance'a - wszystko jest w nim idealne oprócz koloru, za ciemny.
3. Colorstay'a - kolor jest idealny, ale to jest podkład kryjący chyba dla cer idealnych :zonk: Podkreśla wszystko co się da, najbardziej rozszerzone pory.
4. Podkładów La Roche-Posay, wszystkie za ciemne.
5. Vichy Dermablend - robi się brzydki na twarzy

Wklejam kilka podkładów znalezionych na Allegro, które wydają się mieć jasne kolory, jeśli macie coś do powiedzenia na ich temat to również chętnie poczytam.

Z góry dzięki i pozdrawiam :bye:

1.
2.
3.
4.
5.

voiceontheradio
voiceontheradio
  22 lipca 2011

NA PEWNO ODRADZAM TEN Z MARY KAY!!!
wzięłam najjaśniejszy odcień jaki był, a był strasznie pomarańczowy i nienaturalny wg mnie.
krycie też słabe
miałam chyba kolor 200, miał być w beżowej tonacji, no cóż

ja też szukam idealnego, ostatnio skończył mi się edm choć zużyłam już chyba z 5 opakowanie to chyba nie kupie go ponownie.
pasował mi właśnie tylko w kwestii koloru choć ostatnio nie trafiłam bo linen wygląda u mnie jak mąka na twarzy i ludzie się mnie pytali czy źle się czuję, że jestem taka blada

Konto usunięte
Konto usunięte: Vichy Normateint,

właśnie z tego co pamiętam to pasował mi ten podkład, ale przedwczoraj poszłam do apteki i zobaczyłam normaderm teint, więc kupiłam
dziewczyny na wizażu piszą, że to jest ten sam podkład, niby kolor opal tak jak tamten, ale ten normaderm teint jest pomarańczowy i dosłownie kryje jak krem tonujący przy czym nałożony nawet na krem vichy matujący i zmatowiony pudrem świeci się strasznie i wygląda nienaturalnie :and:

skoro już jest temat o podkładach to ja się podczepię
czy używała któraś z Was tego podkładu sypkiego z vichy?
pijana
pijana
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Vichy Normateint, w miarę jasny kolor, Bourjois Healthy Mix

Oba widziałam, ja potrzebuję czegoś jeszcze jaśniejszego :)
pijana
pijana
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też szukam idealnego, ostatnio skończył mi się edm choć zużyłam już chyba z 5 opakowanie to chyba nie kupie go ponownie. pasował mi właśnie tylko w kwestii koloru choć ostatnio nie trafiłam bo linen wygląda u mnie jak mąka na twarzy i ludzie się mnie pytali czy źle się czuję, że jestem taka blada

EDM u mnie niestety odpada, jakoś dziwnie się czuję z sypkim podkładem na twarzy, gama kolorów jest naprawdę niezła, ale za bardzo przyzwyczaiłam się do zestawu płynny podkład+puder.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 lipca 2011

Pijana faktycznie robisz sie juz nudna z tymi podkladami :LOL:
(żartuje)
Wklejalam dość niedawno swietnie kryjacy lepiej niż dermablend i nie spływa po ryju tak jak on:
Estee Lauder, jak będę przy kompie to ci wrzuce. Ma świetne kolory i bardzo go sobie chwale jak muszę cos zakryc. Testowałam na tatuazu, grubsza wartstwa zatuszowala go! A zeby go zmyc muszę ostro peelingowac twarz.

Agoosia pisała i tez fote wklejala tego samego wersji light
Wg mnie jest idealny ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  22 lipca 2011
massacre
massacre: Pijana faktycznie robisz sie juz nudna z tymi podkladami (żartuje) Wklejalam dość niedawno swietnie kryjacy lepiej niż dermablend i nie spływa po ryju tak jak on: Estee Lauder, jak będę przy kompie to ci wrzuce. Ma świetne kolory i bardzo go sobie chwale jak muszę cos zakryc. Testowałam na tatuazu, grubsza wartstwa zatuszowala go! A zeby go zmyc muszę ostro peelingowac twarz. Agoosia pisała i tez fote wklejala tego samego wersji light Wg mnie jest idealny ;)

Wiem który, Double Wear, tylko u mnie w mieście go nie ma, a próbek jasnych na Allegro też niet :and: Także chyba skoczę do innego miasta go obczaić...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 lipca 2011

Ja pedole, przestańcie robić syf najpierw w moim temacie teraz tu!

Biedna Pijana, biedna ja :nie:

Dobrej nocy lasencje :Bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 lipca 2011

Obczaj Obczaj, ja go na Amazonie zamawiam.

Ide bo mi sie oczy kleja :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  22 lipca 2011

ja zaś bardzo cenię sobie podkłady Clinique :)

agniesiaO3
agniesiaO3
  22 lipca 2011

Mary Kay ma jaśniejszy kolor od colorstay ale jak dla mnie za słabo krył i jest za tłusty jak dla mnie

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Do rzeczy: szukam bardzo jasnego podkładu, kryjącego, dobrze aby długo się trzymał.

estee, double wear :tak:
agoosiaaa
agoosiaaa
  22 lipca 2011
massacre
massacre: Pijana faktycznie robisz sie juz nudna z tymi podkladami (żartuje) Wklejalam dość niedawno swietnie kryjacy lepiej niż dermablend i nie spływa po ryju tak jak on: Estee Lauder, jak będę przy kompie to ci wrzuce. Ma świetne kolory i bardzo go sobie chwale jak muszę cos zakryc. Testowałam na tatuazu, grubsza wartstwa zatuszowala go! A zeby go zmyc muszę ostro peelingowac twarz. Agoosia pisała i tez fote wklejala tego samego wersji light Wg mnie jest idealny ;)

:lol2:
podbijam, dla mnie ten zwykly double wear byl nawet za mocny, wiec na pewno problemow z kryciem nie bedzie :D
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  22 lipca 2011

Dobrze kryje true match. Sama się do niego przekonałam.
Szczerze mówiąc nie wiem jak z kolorystyką, ale wybór jest szeroki, więc powinni mieć coś naprawdę jasnego.

marta0859
marta0859
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oba widziałam, ja potrzebuję czegoś jeszcze jaśniejszego :)

Serio? :woot: To obawiam się, że w drogeriach nic takiego nie znajdziesz, swoją drogą, ten Healthy Mix jest strasznie jasny, bledszy niż moja karnacja, jak się nim malowałam to mama się zawsze pytała co się stało że tak 'marnie' wyglądam. :lol:
asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011

teraz mam taki, tani jest, chwalę go sobie, dobrze kryje, ale nie wiem czy teraz w lecie się sprawdza, bo ostatnio nie chce mi sie malowac :rotfl:


ten jest świetny, rewelacyjnie kryje ;) planuje do niego wrócić, ale nie widzę go na allegro :(



a co do jasnych odcieni podkładów to mam wrażenie, że niektóre mają brokat :and:

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co do jasnych odcieni podkładów to mam wrażenie, że niektóre mają brokat

rozswietlajace podklady zazwyczaj maja, ale to bez roznicy od odcienia :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.